Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 17361 - 17380 Napsat příspěvek
reaguje na: Barv666
Aj keď ma nemáš moc rád ( :)) ), tak úprimne želám čo najhladší priebeh :+
780405
Aj keď ma nemáš moc rád ( *:))* ), tak úprimne želám čo najhladší priebeh *:+*
780388
4 -1
reagují: Barv666
reagovat
To s respirátorem mohu potvrdit v práci také. Byl jsem tam s ním sám. Další 2 lidi rouška. Jinak nikdo nic. Centrum Prahy, všichni vzdělaní a na úrovni. 
780397
To s respirátorem mohu potvrdit v práci také. Byl jsem tam s ním sám. Další 2 lidi rouška. Jinak nikdo nic. Centrum Prahy, všichni vzdělaní a na úrovni. 
4 -4
reagovat
reaguje na: Barv666
Tomu nevěří snad nikdo při smyslech. Pendleři a makáči z fabriky jsou pravděpodobně tím hlavním zdrojem. Ale holt to musíme nechat na vládě odborníků :+
780396
Tomu nevěří snad nikdo při smyslech. Pendleři a makáči z fabriky jsou pravděpodobně tím hlavním zdrojem. Ale holt to musíme nechat na vládě odborníků *:+*
780394
7 -1
reagovat
reaguje na: Ne__Ty
Dík moc. V Trutnově to teď byla asi jen otázka času. BTW, ani omylem nevěřím na vinu "Pražáků" jezdících na hory. Totální ignorace u většiny lidí, např. v práci máme respirátor pouze dva.
780394
Dík moc. V Trutnově to teď byla asi jen otázka času. BTW, ani omylem nevěřím na vinu "Pražáků" jezdících na hory. Totální ignorace u většiny lidí, např. v práci máme respirátor pouze dva.
780393
7 0
reagují: Clavius
reagovat
reaguje na: Barv666
Držím palce, ať to jde co nejlépe. :+
780393
Držím palce, ať to jde co nejlépe. *:+*
780388
7 0
reagují: Barv666
reagovat
Fucking covid, jsem s klukem v karanténě, test až v pondělí.
780388
Fucking covid, jsem s klukem v karanténě, test až v pondělí.
4 -1
reagují: hroubek, SteKi, Ne__Ty
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Brno mělo vždycky blízko k Táboru link :D
780387
Brno mělo vždycky blízko k Táboru https://www.jcted.cz/public/temp/photos/articles/5100/212704__.jpg?lm=1430859444 *:D*
780349
2 -2
reagovat
Amazon začíná ke svým filmům přidávat při vydání CZ titulky. Nedávno Bliss, teďka The Map of Tiny Perfect Things. Tak snad se jim to rozjede. :+
780386
Amazon začíná ke svým filmům přidávat při vydání CZ titulky. Nedávno Bliss, teďka The Map of Tiny Perfect Things. Tak snad se jim to rozjede. *:+*
4 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Pravidelně se tam objevuju. :D
780359
Pravidelně se tam objevuju. *:D*
780349
1 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Jo ve tvaru obřího dicka na náměstí. :D
780356
Jo ve tvaru obřího [spoiler]dicka[/spoiler] na náměstí. *:D*
780349
4 0
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Bydlel jsem tam dva roky, mají super Orloj:D
780349
Bydlel jsem tam dva roky, mají super Orloj*:D*
780346
4 0
reagovat
reaguje na: DarkSith
Brno je odvozeno od slova bizár :D8)

Kdo byl někdy v Brně tak ví. Tam je to fakt wtf na každým rohu :o?):D
780346
Brno je odvozeno od slova bizár *:D**8)* Kdo byl někdy v Brně tak ví. Tam je to fakt wtf na každým rohu *:o**?)**:D*
780337
2 -2
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
Věděli jste, že Crispin Glover vlastní zámek v Česku? link
780345
Věděli jste, že Crispin Glover vlastní zámek v Česku? https://www.architecturaldigest.com/story/crispin-glover-czech-castle
5 -1
reagovat
reaguje na: Jardus
:D
780338
*:D*
780335
1 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
To je slušnej bizár. Brno je opravdu jediný vtip, ve kterém se dá bydlet. :D
780337
To je slušnej bizár. Brno je opravdu jediný vtip, ve kterém se dá bydlet. *:D*
780331
9 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: Disketa1
To je dobré, mohou mít nové bonusy k lístkům do kina - například po opravdu špatných filmech dostaneš poslední pomazání se slevou, místo popcornu můžeš chřoupat hostie, chlapci do deseti let vstup zdarma...

Jen nevím nevím jestli teď povolí promítání třeba filmům jako Přichází Satan!... ale tak kdyžtak si po každém promítání v sále provedou exorcismus a bude to dobrý
780336
To je dobré, mohou mít nové bonusy k lístkům do kina - například po opravdu špatných filmech dostaneš poslední pomazání se slevou, místo popcornu můžeš chřoupat hostie, chlapci do deseti let vstup zdarma... Jen nevím nevím jestli teď povolí promítání třeba filmům jako Přichází Satan!... ale tak kdyžtak si po každém promítání v sále provedou exorcismus a bude to dobrý
780331
7 -1
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
To je moc hezká nadávka teda :D
780335
To je moc hezká nadávka teda *:D*
780332
3 -1
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: TedGeorge
U nás používala jedná známá pro děti označení penisu "Luboš" a vagíny "Anča". U nás je třeba nadávka "ty jsi Jarda nebo Jarka" což už jednou vedlo k situaci, že kolegyně cvičila fenu a když neposlouchala, nadávala ji do Jarmil a na konci dne za ní přišla kolegyně s tím, že proč pořád říká Jarmila, že ona se tak jmenuje:D 
780332
U nás používala jedná známá pro děti označení penisu "Luboš" a vagíny "Anča". U nás je třeba nadávka "ty jsi Jarda nebo Jarka" což už jednou vedlo k situaci, že kolegyně cvičila fenu a když neposlouchala, nadávala ji do Jarmil a na konci dne za ní přišla kolegyně s tím, že proč pořád říká Jarmila, že ona se tak jmenuje*:D* 
780322
4 -2
reagují: Jardus
reagovat
Brněnské biskupství koupilo Velký Špalíček. Ne, není to vtip.
780331
Brněnské biskupství koupilo Velký Špalíček. [url=https://www.facebook.com/udalostibrno/photos/a.142280299172286/3758290317571248/]Ne, není to vtip.[/url]
6 -2
reagují: DarkSith, HAL
reagovat
Na FB mám takový menší projekt / stránku zaměřenou proti covidu, kdyby někdo chtěl odkaz, dejte vědět. Sdílet v diskuzi se mi uplně nechce. :)
780323
Na FB mám takový menší projekt / stránku zaměřenou proti covidu, kdyby někdo chtěl odkaz, dejte vědět. Sdílet v diskuzi se mi uplně nechce. :)
4 -3
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se