Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 140141 - 140160 Napsat příspěvek

prihlasovani

uz je to dost proflakly tema, ale stejne si budu stezovat?) skoro pokazdy, kdyz sem du, tak se musim znova prihlasovat. neni to treba dany tim, jak z techhle stranek odchazim? obcas sem totiz pridu a aniz bych byl prihlasenej, tak sem v online a delam neco co nedelam;)...help pls
439531
uz je to dost proflakly tema, ale stejne si budu stezovat*?)* skoro pokazdy, kdyz sem du, tak se musim znova prihlasovat. neni to treba dany tim, jak z techhle stranek odchazim? obcas sem totiz pridu a aniz bych byl prihlasenej, tak sem v online a delam neco co nedelam*;)*...help pls
prihlasovani
0 0
reagovat
Ten napis vubec neni z nejakeho traileru. Ten napis znamena, že při západu slunce se musis podivat na diskuzi a ono je tam 5 sekund napsana odpoved ...:+
439530
Ten napis vubec neni z nejakeho traileru. Ten napis znamena, že při západu slunce se musis podivat na diskuzi a ono je tam 5 sekund napsana odpoved ...*:+*
0 0
reagovat
zatracenej kvíz, "when the sun goes down",odkud to může doprkvančic bejt??
439529
zatracenej kvíz, "when the sun goes down",odkud to může doprkvančic bejt??
0 0
reagovat

st39.6

jo,ten je hodně dobrej,nepustili ho pokud vím,protože toho moc ukazoval-taky je tam od druhé půlky polovina scén s Blackem a takové obrazy,jako že Harry se chystá zabít Siriuse atd.
439528
jo,ten je hodně dobrej,nepustili ho pokud vím,protože toho moc ukazoval-taky je tam od druhé půlky polovina scén s Blackem a takové obrazy,jako že Harry se chystá zabít Siriuse atd.
st39.6
0 0
reagovat

HP3

stara zalezitost, ale cert to vem. myslim, ze tenhle">link trailer v profilu neni a pritom je ze vsech absolutne nejlepsi. Povinnost!:+
439527
stara zalezitost, ale cert to vem. myslim, ze tenhle trailer v profilu neni a pritom je ze vsech absolutne nejlepsi. Povinnost!*:+*
HP3
0 0
reagovat

qt7

wow, prave sem si stahnul alt 1.62 a sjedu naprosto v pohode uz i 1080! Absolutne bez problemu. F..k apple!
439526
wow, prave sem si stahnul alt 1.62 a sjedu naprosto v pohode uz i 1080! Absolutne bez problemu. F..k apple!
qt7
0 0
reagovat

Harry potter tv spot

Tady je celej novej TV Spot ve vysokem rozlisení.
link
:D
439525
Tady je celej novej TV Spot ve vysokem rozlisení. http://69.64.51.32/~admin1/media/2005/09/goftvspot.zip *:D*
Harry potter tv spot
0 0
reagovat

zorro2

aspon, ze na plakatu je prsata Catherine, jinak by to bylo uplne na nic ;):D
439524
aspon, ze na plakatu je prsata Catherine, jinak by to bylo uplne na nic *;)**:D*
zorro2
0 0
reagovat

recenze

Ty novinarske projekce jsou fakt brzo.:o
439523
Ty novinarske projekce jsou fakt brzo.*:o*
recenze
0 0
reagovat

Legend of Zorro

Něco podobného jsem od toho čekal... A dočkal jsem se :(
439522
Něco podobného jsem od toho čekal... A dočkal jsem se :(
Legend of Zorro
0 0
reagovat

Ixi

Ano, urcite.
439521
Ano, urcite.
Ixi
0 0
reagovat

The World's Fastest Indian

máte v úmyslu sem hodit trailer na tento filmík? :) thx za odpověď
439520
máte v úmyslu sem hodit trailer na tento filmík? :) thx za odpověď
The World's Fastest Indian
0 0
reagovat
link

tady je kousek TV spotu na HP4,pár nových záběrů,ale nic pro co by se střílelo
439519
http://veritaserum.com/media/2005/09/19/gof_tv_comm.mov tady je kousek TV spotu na HP4,pár nových záběrů,ale nic pro co by se střílelo
0 0
reagovat
humus
439518
humus
0 0
reagovat
To se opravdu nedělá! A pro schlaumajery tady pode mnou (nic ve zlym kluci heh). Stačí když překopírujete link do nového okna a napíšete to jako adresu. Když se klikne na odkaz, tak to opravdu nejde. ;)
439517
To se opravdu nedělá! A pro schlaumajery tady pode mnou (nic ve zlym kluci heh). Stačí když překopírujete link do nového okna a napíšete to jako adresu. Když se klikne na odkaz, tak to opravdu nejde. ;)
0 0
reagovat

oli.g

pitty that we cant see the pictures:(
439516
pitty that we cant see the pictures*:(*
oli.g
0 0
reagovat

oli.G

nejak mi to nejede?)
439515
nejak mi to nejede*?)*
oli.G
0 0
reagovat

off-topic ;)

"For all of you who cannot get enough of Jessica Alba in her current movie SIN CITY: here comes INTO THE BLUE (hits theaters in the US on September 30, 2005). In this action movie the 24-year old actress plays an adventuress, who dives with Paul Walker after undiscovered treasures. Of course this means that Alba-Fans can look forward to flimsy working-clothes. Apparently this is too generous for the American audience. Anyhow the production company went to a lot of trouble and revised Albas underwater scenes digitally to change her little bikini slip to a larger one."

http://iupload.net/082005/intotheblue_closeup002.jpg
link href="http://iupload.net/082005/intotheblue_closeup001.jpg

...toto">link sa robi? :-
439514
"For all of you who cannot get enough of Jessica Alba in her current movie SIN CITY: here comes INTO THE BLUE (hits theaters in the US on September 30, 2005). In this action movie the 24-year old actress plays an adventuress, who dives with Paul Walker after undiscovered treasures. Of course this means that Alba-Fans can look forward to flimsy working-clothes. Apparently this is too generous for the American audience. Anyhow the production company went to a lot of trouble and revised Albas underwater scenes digitally to change her little bikini slip to a larger one."

http://iupload.net/082005/intotheblue_closeup002.jpg
http://iupload.net/082005/intotheblue_closeup001.jpg

...toto sa robi? *:-*
off-topic ;)
0 0
reagovat
nenasel nekdo lepsi kvalitu toho Hp4 int2? je to fakt krasny, ale tu kvalitu bych ocenil mozna tak pred peti rokama pres vytaceny spojeni....:-
439513
nenasel nekdo lepsi kvalitu toho Hp4 int2? je to fakt krasny, ale tu kvalitu bych ocenil mozna tak pred peti rokama pres vytaceny spojeni....*:-*
0 0
reagovat

Forrest

Neboj se - je to v pohodě: Už jsem na to přišel a mám to snad dobře (takže se neradujte), ale jsem rád, že tu bylo konečně něco u čeho jsem musel přemýšlet... ale stejne furt nevim z ceho je ten 4.:o

Do nej M@rty - ukaž mu kdo je tu pravý Predator!:D
439512
Neboj se - je to v pohodě: Už jsem na to přišel a mám to snad dobře (takže se neradujte), ale jsem rád, že tu bylo konečně něco u čeho jsem musel přemýšlet... ale stejne furt nevim z ceho je ten 4.*:o* Do nej M@rty - ukaž mu kdo je tu pravý Predator!*:D*
Forrest
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se