skoro pokazdy, kdyz sem du, tak se musim znova prihlasovat. neni to treba dany tim, jak z techhle stranek odchazim? obcas sem totiz pridu a aniz bych byl prihlasenej, tak sem v online a delam neco co nedelam
...help pls
skoro pokazdy, kdyz sem du, tak se musim znova prihlasovat. neni to treba dany tim, jak z techhle stranek odchazim? obcas sem totiz pridu a aniz bych byl prihlasenej, tak sem v online a delam neco co nedelam
...help pls|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|

|
reagovat
|


|
reagovat
|