scroochy
Z FilmPUBu jsme odesli (dobrovolne), protoze MovieZone uz je (at chceme ci ne) primou konkurenci z oboru. Nelze sedet na dvou zidlich a my jsme si vybrali tuhle zidli, protoze je nase a mame nad ni kontrolu. :)
|
reagovat
|
, ale ted nechapu, v jakem vztahu jste s filmpubem...konkurence nebo se doplnujete? pisete pro filmpub dal?
