Kvíz zatím necháme ležet, dokud se nedostanu k původní databázi. Žádné odpovědi se neztratí (to platí i o aktuálním kvízu s Nokií), stejně tak jako přidělené body. Pokud se k databázi nedostanu do zítřejší půlnoci, budu muset vymyslet provizorní řešení.
|
reagovat
|


neni nad jednoduchost, ze?
.