dmnc
dneska ve skole na me kamos: "Vcera sem kouknul na jeden filmovej trailer a uz se nikdy nekouknu!" Rikam: "Proc prosim te?" A von prej: "Vzdyt mi to prozradilo celej film, ted mi staci si to pujcit v pujcovne a kouknout se na poslednich deset minut." Tak sem si jenom povzdychnul a odesel. No, co sem mu mel rict proboha? To je jouda.
|
reagovat
|
No offense just kidding.
jinak diky za dyvka za kviz Civale a spol. :) uz se na ne tesim 
. Stahoval jsem to přes ty linky co sem dal st39.6, ne přes ty mirrory co tam jsou uvedeny vlevo od obrázků.