Ravenhorn:
Trailery na Narnii mě většinou dost štvaly a idea sedmi filmů a la potterovská série mi připadá dost únavná, ale tahle devítiminutovka mě v některých momentech začala zajímat (ne...nejen kvůli přechodu přes Pravčickou bránu:-). A rotten zatím vykazuje převahu kladných recenzí...
|
reagovat
|
Navíc bych s nějakými závěry stejně počkal až na pár desítek recenzí... dneska by snad měla být první předpremiéra, tak se to zřejmě rozroste...
