Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 139281 - 139300 Napsat příspěvek

:-))

No jo no další LOTR to není, ale stejně to vypadá velmi zajímavě. A od doby traileru na prodlouženou verzsi Návratu krále jsem neviděl tak dlouhý trailer. A hlavně druhá půlká je fakt povedená. Tak kdo udělá na zítra k tomu pokec? Kdo dobře píše a ujme se toho?
440392
No jo no další LOTR to není, ale stejně to vypadá velmi zajímavě. A od doby traileru na prodlouženou verzsi Návratu krále jsem neviděl tak dlouhý trailer. A hlavně druhá půlká je fakt povedená. Tak kdo udělá na zítra k tomu pokec? Kdo dobře píše a ujme se toho?
:-))
0 0
reagovat

Shushika

diky za vyklad :+
440391
diky za vyklad *:+*
Shushika
0 0
reagovat

Yaroukh

V poho, nejsem přecitlivělej:-) Bylo to někdy v roce 1992 (to mi bylo tak 14), kdy ty knížky začaly vycházet v nakladatelství Návrat domů a byly prezentovány jako "křesťanský Pán prstenů". Což je do jisté míry pravda...:-) Tolkien a Lewis byli přátelé a netajili se tím, že jeden je protestant a druhý katolík. Ale vzhledem k tomu, že jsem měl v té době už LOTR za sebou, připadal mi Lewis jako příliš průhledné podobenství, nota bene s mnohem nižší intenzitou obrazů, které je trochu zbytečně roztahováno na víc knih, než je nutné:-) To už mě u Lewise víc bavily Rady zkušeného ďábla, Velký rozvod a tak... Takže shrnuto: já tam v traileru žádné spoilery nevidím, jenže pokud víš, jak je to jako podobenství cíleno, viděls pár filmů a tak, tak záhy odtušíš, jak to asi dopadne:-) A máš zřejmě pravdu, asi to bude rodinný film, který "předává pozitivní hodnoty i těm divákům, pro které by byl LOTR příliš dvojznačný":-)
440390
V poho, nejsem přecitlivělej:-) Bylo to někdy v roce 1992 (to mi bylo tak 14), kdy ty knížky začaly vycházet v nakladatelství Návrat domů a byly prezentovány jako "křesťanský Pán prstenů". Což je do jisté míry pravda...:-) Tolkien a Lewis byli přátelé a netajili se tím, že jeden je protestant a druhý katolík. Ale vzhledem k tomu, že jsem měl v té době už LOTR za sebou, připadal mi Lewis jako příliš průhledné podobenství, nota bene s mnohem nižší intenzitou obrazů, které je trochu zbytečně roztahováno na víc knih, než je nutné:-) To už mě u Lewise víc bavily Rady zkušeného ďábla, Velký rozvod a tak... Takže shrnuto: já tam v traileru žádné spoilery nevidím, jenže pokud víš, jak je to jako podobenství cíleno, viděls pár filmů a tak, tak záhy odtušíš, jak to asi dopadne:-) A máš zřejmě pravdu, asi to bude rodinný film, který "předává pozitivní hodnoty i těm divákům, pro které by byl LOTR příliš dvojznačný":-)
Yaroukh
0 0
reagovat

Shushika

Projistotu: nechapej to jako utok na svoji osobu!
440389
Projistotu: nechapej to jako utok na svoji osobu!
Shushika
0 0
reagovat

Shushika

Ne, to za spoiler nepovazuju. Jsou tam tedy vubec nejake (spoilery)? A naznacujes, zes' Narnii cetl; muzes mi prosim rict, kolik ti bylo a jak to na tebe pusobilo? Ja z tech traileru zacinam mit pocit, ze pujde o "rodinny film" (tedy film urceny hlavne pro male divaky natoceny tak, aby to s nimi jejich rodice mohli v kine prezit). Strasne rad bych se pletl, protoze v posledni dobe si ze seznamu tech filmu skrtam opravdu hodne.
440388
Ne, to za spoiler nepovazuju. Jsou tam tedy vubec nejake (spoilery)? A naznacujes, zes' Narnii cetl; muzes mi prosim rict, kolik ti bylo a jak to na tebe pusobilo? Ja z tech traileru zacinam mit pocit, ze pujde o "rodinny film" (tedy film urceny hlavne pro male divaky natoceny tak, aby to s nimi jejich rodice mohli v kine prezit). Strasne rad bych se pletl, protoze v posledni dobe si ze seznamu tech filmu skrtam opravdu hodne.
Shushika
0 0
reagovat

Ravenhorn

Nic osobniho, ale znas vyznam slova "spoiler"? Kdyz na webu Narnie napisou, ze tenhle trailer obsahuje "huge spoilers", nemam duvod myslet si, ze to pisou jen-tak. Nerikam, ze nemohou byt mimo, ale nepocitam s tim automaticky.
440387
Nic osobniho, ale znas vyznam slova "spoiler"? Kdyz na webu Narnie napisou, ze tenhle trailer obsahuje "huge spoilers", nemam duvod myslet si, ze to pisou jen-tak. Nerikam, ze nemohou byt mimo, ale nepocitam s tim automaticky.
Ravenhorn
0 0
reagovat

Yaroukh

Těch devět minut už vzbuzuje nějaké emoce. A pro mě docela pozitivní. A po pravdě řečeno, není tam navzdory délce paradoxně cítít ten křesťanský podklad (Aslan jako Kristus), který dost číší z ostatních trailerů a hlavně Lewisových knih. Což doufám nebereš jako spoiler;)
440386
Těch devět minut už vzbuzuje nějaké emoce. A pro mě docela pozitivní. A po pravdě řečeno, není tam navzdory délce paradoxně cítít ten křesťanský podklad (Aslan jako Kristus), který dost číší z ostatních trailerů a hlavně Lewisových knih. Což doufám nebereš jako spoiler*;)*
Yaroukh
0 0
reagovat

Narnia

Tak kdopak udela k tomu novému traileru Narnie pokec o tom atd.?;)
440385
Tak kdopak udela k tomu novému traileru Narnie pokec o tom atd.?*;)*
Narnia
0 0
reagovat
sobis87: Nemáš zač, rozhodně to stojí za to! ;)
440384
sobis87: Nemáš zač, rozhodně to stojí za to! *;)*
0 0
reagovat
Sinner-diky moc,uz to sosam...:D
440383
Sinner-diky moc,uz to sosam...*:D*
0 0
reagovat

Brokeback Mountain

Stáhnutelná verze klipu TADY">link
440382
Stáhnutelná verze klipu TADY
Brokeback Mountain
0 0
reagovat

Munich

TV Spot TADY">link
440381
TV Spot TADY
Munich
0 0
reagovat

Narnia

9-min trailer, high-res version (185MB): TADY">link
440380
9-min trailer, high-res version (185MB): TADY
Narnia
0 0
reagovat

Narnia

Lol v každém traileru uvidiš něco z filmu. Podle toho posledního 9 minutového jsem fakt zjistil, že hned na to musím v lednu jít.
link
440379
Lol v každém traileru uvidiš něco z filmu. Podle toho posledního 9 minutového jsem fakt zjistil, že hned na to musím v lednu jít. http://www.narniaweb.com/trailers.asp
Narnia
0 0
reagovat

imf

Ja ho prave sosat nechci, protoze tam jsou pry spoilers. (link
440378
Ja ho prave sosat nechci, protoze tam jsou pry spoilers. (http://www.narniaweb.com/news.asp?id=642&dl=6859770)
imf
0 0
reagovat

Yaroukh

Pockej si a uvidis... do vecera to bude ke stazeni (nejak to zaridime ;)
440377
Pockej si a uvidis... do vecera to bude ke stazeni (nejak to zaridime ;)
Yaroukh
0 0
reagovat

Shushika

Muzes PLZ nastinit, v cem je ten posledni trailer odlisny? Nevidel jsem ho, a ty predchozi me postupne odradily (barvy a sem-tam nejaky ten zbytecny nesmysl).
440376
Muzes PLZ nastinit, v cem je ten posledni trailer odlisny? Nevidel jsem ho, a ty predchozi me postupne odradily (barvy a sem-tam nejaky ten zbytecny nesmysl).
Shushika
0 0
reagovat

Narnie 9 minut

Já ji mam na disku tu ukázku. Myslíte,že by ji někdo mohl dát na web aby ji lidé mohli stahovat? Je to avi. 60 MB
440375
Já ji mam na disku tu ukázku. Myslíte,že by ji někdo mohl dát na web aby ji lidé mohli stahovat? Je to avi. 60 MB
Narnie 9 minut
0 0
reagovat
jo a co s tim 9-min trailerem na Narnii...uz je nekde na stazeni?
440374
jo a co s tim 9-min trailerem na Narnii...uz je nekde na stazeni?
0 0
reagovat

X-men 3

Teaser trailer na X-men3 je uz venku..
440373
Teaser trailer na X-men3 je uz venku..
X-men 3
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2026.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se