:-))
No jo no další LOTR to není, ale stejně to vypadá velmi zajímavě. A od doby traileru na prodlouženou verzsi Návratu krále jsem neviděl tak dlouhý trailer. A hlavně druhá půlká je fakt povedená. Tak kdo udělá na zítra k tomu pokec? Kdo dobře píše a ujme se toho?
|
reagovat
|


