mhsh
Takže ti hrály v QuickTimu 5.1?? Já nevím jak to nastavit. Info o souboru ukazuje že ten zvuk 5.1 je, ale mě to jede jen stereo!! Pomozre někdo please
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
je to nekde kolem 1min 46sec na tom teasru co tady ma profil.. je to mastr
|
reagovat
|
Ale ještě než jsem koupil ten dekodér, tak to chodilo, ale měl jsem po pokoji asi 10 kabelů všemi směry, hrůza
.|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
A samozřejmě spoustu nových trailerů a nejlépe v HD! 
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|