tenhle kvíz je docela krutej...ale nakonec jsem si vzpomněl
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
To je ale jenom výplod mé fantazie--- Marek S. + jeho názory =Marek Slovák + hobtovi názory!
Ehm.. špatný vtip.|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|