zpomalovacky, kvalitni deinterlace, bezkonkurencni barevny korekce (vcetne nekolika velmi rozumne nastavenych predvoleb) a dalsich X funkci, ktery jsem zatim nepotreboval... nastesti, protoze pri zapojeni dvou, tri narocnejsich filtrovacek se minuta videa encoduje dlouhy hodiny... nemusim snad dodavat, ze ten rozdil za to stoji. :)
scroochy
|
reagovat
|

