Ta Rovnost Sanci je cista psychedelia, takym zvratenym sposobom sa mi to celkom paci:)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak hokej, to je nas konec, dnes na ne bohuzel vubec nemame, ale i stribro je super uspech!|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Jinak hokej, no, jak bych to řekl, vypadá to zle nedobře...|
reagovat
|
|
reagovat
|