Abych předešel hlášením chyb o rozsypaném designu: Ano, dělal jsem teď změny, tak vás před případným reportem prosím o refresh stránek - prohlížeč si možná bude pamatovat staré nastavení. Pak by mělo být vše v pohodě. Díky za pozornost :)
|
reagovat
|




