Už je ti líp? Zjevně jsi snědl něco moc ošklivého a možná víckrát za sebou. Spoléhám na to, že teď už se budeš vyjadřovat slušněji a třeba ti i někdo poradí.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
), ale trailer na 300 by teda mohl, to by zase na nějaký čas pořádně rozvířilo vody...|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|

|
reagovat
|
|
reagovat
|