shushika
Vsak moc dobre vis, ze se to vetsinou vztahuje hlavne k tomu, ze Bollovy filmy jdou v USA do kin, coz si vetsina jeho ceckovejsich kolegu nedovoli... proto patri spolu s Hyamsem a dalsimi exoty casto k ozdobam sezony...
|
reagovat
|
, protoze se na spatne filmy divam "rad" jen tak ze zvedavosti a z pobaveni..... vetsinou me "nezklamou" a naplni moje ocekavani, jako napr. posledne narez s Lamasem (Raptor Island), nebo Varan vs Kobra ci zminene filmy od Uweho 
...... je to proste tak spatne natocene, ze se mi z toho zveda zaludek 


