
Cival
O vedru mi ani nemluv... To se porad budim z vedra, pot na zadech, atd. Jeste ze jsem si alespon poridil vetrak se svetlem na strop, celkem to pomaha! Jo a dekujeme za ty trailery, ze ses obetoval 

|
reagovat
|

Sice nevim, v jaky fazi je nataceni, ale tomu, ze film vznikne verim jeste asi stokrat min nez ctvrtymu Indymu 


