hej lidi nechci rejpat, ale do VIMka ste napsali nahoru do obsazeni "Sandar" misto Sandra Bullock ;)
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
A propos, nechceme udelat nejakou hromadnejsi akci s kinem a treba i pitkou? Myslim, ze na takovem Miami Viace bychom se mohli shodnout... hm?|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|
Tak co?|
reagovat
|


|
reagovat
|
|
reagovat
|