Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128761 - 128780 Napsat příspěvek

nebo taky filmy :-)

ja ted totiz zazil naprosto ohromnou filmovou zalezitost - Laska s rizikem - koukal na to nekdo? To je hruuuuza! Tak strasne spatnej film sem nevidel ani nepamatuju. Sice sem Lopezovou nemel moc rad, ale timhle u me propadla totaly...co se tyce Afflecka, toho sem dycky nenavidel, zlepsilo se to az po dokonalem Changing lines, ted ale chlapec znovu klesl do minusu. Ten film je proste nepopsatelna hruza. Pokud si dobre vzpominam, tak jedna televizni stanice na nej poutala slovy "tak spatny film, ze ho musite videt"...utkvelo mi to v hlave, tak sem se na to musel juknout :-) ...co me ale vazne dostalo byl dokumentarni "Pad do ticha", to je bombasticky!
438210
ja ted totiz zazil naprosto ohromnou filmovou zalezitost - Laska s rizikem - koukal na to nekdo? To je hruuuuza! Tak strasne spatnej film sem nevidel ani nepamatuju. Sice sem Lopezovou nemel moc rad, ale timhle u me propadla totaly...co se tyce Afflecka, toho sem dycky nenavidel, zlepsilo se to az po dokonalem Changing lines, ted ale chlapec znovu klesl do minusu. Ten film je proste nepopsatelna hruza. Pokud si dobre vzpominam, tak jedna televizni stanice na nej poutala slovy "tak spatny film, ze ho musite videt"...utkvelo mi to v hlave, tak sem se na to musel juknout :-) ...co me ale vazne dostalo byl dokumentarni "Pad do ticha", to je bombasticky!
nebo taky filmy :-)
0 0
reagovat

M@rty

trailery :-)
438209
trailery :-)
M@rty
0 0
reagovat

TO ALL

Rozebíra se tady něco jiného než Buffy a SW III???
:-)))
438208
Rozebíra se tady něco jiného než Buffy a SW III??? :-)))
TO ALL
0 0
reagovat

achjo,

ta holka tady porad je?...to je smula...
438207
ta holka tady porad je?...to je smula...
achjo,
0 0
reagovat

kfk

Nemohla protože je to o Buffy
a ty by si to rozeslal dál a měl by si z toho hroznou prdel!
A ani bych ti to neposlala nejsou jenom moje,ale i kámošky!
Takže bohužel
438206
Nemohla protože je to o Buffy a ty by si to rozeslal dál a měl by si z toho hroznou prdel! A ani bych ti to neposlala nejsou jenom moje,ale i kámošky! Takže bohužel
kfk
0 0
reagovat

Buffy

Takže ty (vymýšlíš)píšeš scénáře,jo?Nemohla bys mi prosím poslat nějakej na mail?
438205
Takže ty (vymýšlíš)píšeš scénáře,jo?Nemohla bys mi prosím poslat nějakej na mail?
Buffy
0 0
reagovat

scroochy

:-D...ne prostě ne....nechápavá holka...:-D.
438204
:-D...ne prostě ne....nechápavá holka...:-D.
scroochy
0 0
reagovat
- "A kolik ji je?"

- "23! Ale vypadavam na min..."

no tohle, omg


mimochodem, napsala dva prispevky za sebou, to je na ban ne? ;))))
438203
- "A kolik ji je?"
- "23! Ale vypadavam na min..."
no tohle, omg

mimochodem, napsala dva prispevky za sebou, to je na ban ne? ;))))
0 0
reagovat

kfk

23 !
Ale vypadám na míň,ale víš jaké,to má výhody?Náhodou je to hodně dobré,že mohu jezdit za polovinu.
To jsou ty výhody.!!!
Proč ses ptal,zda tu náhodou jen tak nemám bratra?
Totiž nemám!!!Takže bohužel!
438202
23 ! Ale vypadám na míň,ale víš jaké,to má výhody?Náhodou je to hodně dobré,že mohu jezdit za polovinu. To jsou ty výhody.!!! Proč ses ptal,zda tu náhodou jen tak nemám bratra? Totiž nemám!!!Takže bohužel!
kfk
0 0
reagovat

sw3

Mě je 24 let
438201
Mě je 24 let
sw3
0 0
reagovat

Buffy

A kolik jí je?
438200
A kolik jí je?
Buffy
0 0
reagovat

kfk

Nemám já mám sestru a ta na TrailerZone nechodí !
438199
Nemám já mám sestru a ta na TrailerZone nechodí !
kfk
0 0
reagovat

mail:loki

martinas@centrum.cz
438198
martinas@centrum.cz
mail:loki
0 0
reagovat

sw seriál

Jo je to tak jsem myslel ten seriál co má být za rok a má mít 100 dílů.Už se nemůžu dočkat.Jínak mám strašně rád všech šest dílů SW + trilogii Pána prstenů. Ostatní filmy začínají pak o dost níž na mém žebříčku.
438197
Jo je to tak jsem myslel ten seriál co má být za rok a má mít 100 dílů.Už se nemůžu dočkat.Jínak mám strašně rád všech šest dílů SW + trilogii Pána prstenů. Ostatní filmy začínají pak o dost níž na mém žebříčku.
sw seriál
0 0
reagovat

Mlha

Mix Rodinných pout a Tak jde čas v jedné předaleké galaxii :-)
438196
Mix Rodinných pout a Tak jde čas v jedné předaleké galaxii :-)
Mlha
0 0
reagovat

Casper

Chce natočit seriál o dění mezi E3 a E4.Prej to má mít 100 dílů a každej bude trvat hodinu,tak uvidíme co z toho nakonec bude...
438195
Chce natočit seriál o dění mezi E3 a E4.Prej to má mít 100 dílů a každej bude trvat hodinu,tak uvidíme co z toho nakonec bude...
Casper
0 0
reagovat

ravenhorn

jakej serial,mas na mysli clone wars???
438194
jakej serial,mas na mysli clone wars???
ravenhorn
0 0
reagovat

Ravenhorn

Hmmm, něco se tam pořád děje-střílí se, zabíjí, šermuje, vybuchuje,...prostě se to pořád hejbe.Já prostě nevim...spousta zbytečností....achjo....najděte si mne a nechte mne sežrat hladovou smečkou psů.
438193
Hmmm, něco se tam pořád děje-střílí se, zabíjí, šermuje, vybuchuje,...prostě se to pořád hejbe.Já prostě nevim...spousta zbytečností....achjo....najděte si mne a nechte mne sežrat hladovou smečkou psů.
Ravenhorn
0 0
reagovat

SW3

Jsem byl dnes podruhé na SW3 To je tak užasný že půjdu určitě znovu.A to nejen triky ale i to ostatní.Ani v jedné scéně sem se nenudil.Stále se tam něco zajímavého děje narozdíl od jedničky a dvojky kde by se chybky našli.Škoda že nebude další díl.Kdyby se Lucas zlepšoval každou epizodou tak by ted ta další musela být největší bomba za celou filmovou dobu.Uvidíme co bude ten novej SW seriál.
438192
Jsem byl dnes podruhé na SW3 To je tak užasný že půjdu určitě znovu.A to nejen triky ale i to ostatní.Ani v jedné scéně sem se nenudil.Stále se tam něco zajímavého děje narozdíl od jedničky a dvojky kde by se chybky našli.Škoda že nebude další díl.Kdyby se Lucas zlepšoval každou epizodou tak by ted ta další musela být největší bomba za celou filmovou dobu.Uvidíme co bude ten novej SW seriál.
SW3
0 0
reagovat

kfk

tjn, to by sedelo :)
438191
tjn, to by sedelo :)
kfk
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se