Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128721 - 128740 Napsat příspěvek
přesně ... je to lehké :D ...
436232
přesně ... je to lehké :D ...
0 0
reagovat
Ne, to mimino je lehké :D :D ...
436231
Ne, to mimino je lehké :D :D ...
0 0
reagovat
Trailer na Vidocqa mám .. musím mrknout na kvalita a velikost ..
436230
Trailer na Vidocqa mám .. musím mrknout na kvalita a velikost ..
0 0
reagovat

kocour

kdy se uz dozvime kdo neco vyhral ??
436229
kdy se uz dozvime kdo neco vyhral ??
kocour
0 0
reagovat

Vincent

Internal joke ;)
436228
Internal joke ;)
Vincent
0 0
reagovat
Copak tím chceš naznačit Thome? Že by na tom něco bylo ;] ..
436227
Copak tím chceš naznačit Thome? Že by na tom něco bylo ;] ..
0 0
reagovat

Thomas

;)
436226
;)
Thomas
0 0
reagovat

Forrest Gump

Mockrát děkuji za nové oldie, moc mě to potěšilo a jak vidím nejen mě. Je to rozhodně jeden z nejlepších trailerů, co jsem kdy viděl!!!
436225
Mockrát děkuji za nové oldie, moc mě to potěšilo a jak vidím nejen mě. Je to rozhodně jeden z nejlepších trailerů, co jsem kdy viděl!!!
Forrest Gump
0 0
reagovat
Elisha je fakt dobra v tech kvizech. Skoro bych si tipnul, vzhledem k jeji popularite mezi redakci, ze ..... :)
436224
Elisha je fakt dobra v tech kvizech. Skoro bych si tipnul, vzhledem k jeji popularite mezi redakci, ze ..... :)
0 0
reagovat

Oldie

Vďaka za oldie, Forrest má perfektný trailer! (ešte tak vedieť odkiaľ je to mimino, a bol by som happy;))
436223
Vďaka za oldie, Forrest má perfektný trailer! (ešte tak vedieť odkiaľ je to mimino, a bol by som happy;))
Oldie
0 0
reagovat

Vim to

tak sem na to prisel nebo spise sem se k tomu dostahoval.
436222
tak sem na to prisel nebo spise sem se k tomu dostahoval.
Vim to
0 0
reagovat
Já to pořád nevím... :-((((
436221
Já to pořád nevím... :-((((
0 0
reagovat
no konecne jsem prisel na kviz,to mi to zas dalo ;( Nechapu jak to ta Elisha dela,ze vzdycky hned vi co to je za trailer ;D
436220
no konecne jsem prisel na kviz,to mi to zas dalo ;( Nechapu jak to ta Elisha dela,ze vzdycky hned vi co to je za trailer ;D
0 0
reagovat
Hmm tak tys to vzal od podlahy,no nektery z tech filmu neznam(rikal jsem ze jsem jen malej fanda;)Ale jinak tak nak souhlasim...
436219
Hmm tak tys to vzal od podlahy,no nektery z tech filmu neznam(rikal jsem ze jsem jen malej fanda;)Ale jinak tak nak souhlasim...
0 0
reagovat

Casper

Ja mam poradi Eyes Wide Shut, tesne zatim Barry Lyndon (oba v TOP 10), pak Shining, Paths of Glory, Full Metal Jacket, 2001:SO a Killing. První film, kterýmu bych nedal plný hodnocení je Spartakus, Lolita, pak Mechanickej pomeranc, kterej mi sice prijde velmi chytrej, ale co se rytmu vypraveni tyce docela nezvladnutej (proste se u nej nudim). A jako posledni z tech co jsem videl je pro me nevtipny Dr. Divnolaska (Killer´s Kiss a Fear and Desire me teprve cekaj). Abych nebyl OT, tak bych mel rychle splasit nejakej opravdu dobrej oldie trailer od Kubricka. Ale jeste jsem nikdy na zadnej nenarazil :-(
436218
Ja mam poradi Eyes Wide Shut, tesne zatim Barry Lyndon (oba v TOP 10), pak Shining, Paths of Glory, Full Metal Jacket, 2001:SO a Killing. První film, kterýmu bych nedal plný hodnocení je Spartakus, Lolita, pak Mechanickej pomeranc, kterej mi sice prijde velmi chytrej, ale co se rytmu vypraveni tyce docela nezvladnutej (proste se u nej nudim). A jako posledni z tech co jsem videl je pro me nevtipny Dr. Divnolaska (Killer´s Kiss a Fear and Desire me teprve cekaj). Abych nebyl OT, tak bych mel rychle splasit nejakej opravdu dobrej oldie trailer od Kubricka. Ale jeste jsem nikdy na zadnej nenarazil :-(
Casper
0 0
reagovat
Dooky:jj u mne je to stejny, mechanak je jasne prvni a hned za nim full metal jacket.
436217
Dooky:jj u mne je to stejny, mechanak je jasne prvni a hned za nim full metal jacket.
0 0
reagovat

Casper

U mě to vyhrál na plný čáře. Clockwork Orange a pak Full Metal Jacket
436216
U mě to vyhrál na plný čáře. Clockwork Orange a pak Full Metal Jacket
Casper
0 0
reagovat

to:Cival

Ses fanda? No rekneme ze sem takovej malej fanda ;) Zajimalo by me kterej film se ti nejvic libil?U me to je jasny:Shining(Jack byl naprosto exkluzivne jetej;) A pak Full metal jacket...zajimalo by me jak to vidi velkej fanda...
436215
Ses fanda? No rekneme ze sem takovej malej fanda ;) Zajimalo by me kterej film se ti nejvic libil?U me to je jasny:Shining(Jack byl naprosto exkluzivne jetej;) A pak Full metal jacket...zajimalo by me jak to vidi velkej fanda...
to:Cival
0 0
reagovat

Kryšpín

Odkud máš ty trailery? Z DVD? Mám jen modem, tak jestli to má cenu stahovat. Jako velký fanoušek Stynleyho jsem totiž trailery ke Kubrickům projel... a jakkoliv ty filmy zbožňuju, musím říct, že kvalita samotných trailerů byla vcelku bídná.
436214
Odkud máš ty trailery? Z DVD? Mám jen modem, tak jestli to má cenu stahovat. Jako velký fanoušek Stynleyho jsem totiž trailery ke Kubrickům projel... a jakkoliv ty filmy zbožňuju, musím říct, že kvalita samotných trailerů byla vcelku bídná.
Kryšpín
0 0
reagovat
yasně, mazat se může odjakživa, may the force be with you...
436213
yasně, mazat se může odjakživa, may the force be with you...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se