Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 128681 - 128700 Napsat příspěvek

davidb

Ano, tak to melo byt puvodne (a je to napsane v zahlavi rubriky), ale rozhodli jsme se uz od zacatku dat lidem sanci do posledni chvile (tj. do dnesni pulnoci).
436272
Ano, tak to melo byt puvodne (a je to napsane v zahlavi rubriky), ale rozhodli jsme se uz od zacatku dat lidem sanci do posledni chvile (tj. do dnesni pulnoci).
davidb
0 0
reagovat

kviz

myslel som ,ze kviz konci v stredu o polnoci. ako to je...lebo uz chcem vediet odkial to dieta je.
436271
myslel som ,ze kviz konci v stredu o polnoci. ako to je...lebo uz chcem vediet odkial to dieta je.
kviz
0 0
reagovat

Adrian

Diky za upozorneni, uz jsem to trochu poupravil.
436270
Diky za upozorneni, uz jsem to trochu poupravil.
Adrian
0 0
reagovat

filip.s

Opakuju to tu už po nekolikáté. Zabrus do svého nastavení (takový ten nenápadný link "upravit" pod tvojí ikonou), kde je možnost nastavit si počet vypisovaných příspěvků na stránku a to až do závratné výše 100 kousků. To už by tě mohlo uspokojit :)
436269
Opakuju to tu už po nekolikáté. Zabrus do svého nastavení (takový ten nenápadný link "upravit" pod tvojí ikonou), kde je možnost nastavit si počet vypisovaných příspěvků na stránku a to až do závratné výše 100 kousků. To už by tě mohlo uspokojit :)
filip.s
0 0
reagovat

Cival

Cenu má Mechanický pomeranč a myslím že Osvícení. Ale kvalita trošku pokulhává u všech až na to Osvícení myslím. ale neboj, dělám stránky o Kubrickovi a tam bude vše v perfektní kvalitě. ;-ú
436268
Cenu má Mechanický pomeranč a myslím že Osvícení. Ale kvalita trošku pokulhává u všech až na to Osvícení myslím. ale neboj, dělám stránky o Kubrickovi a tam bude vše v perfektní kvalitě. ;-ú
Cival
0 0
reagovat

diskusia

Neuvažovali ste, že by sa v diskusii zobrazovalo na jednej stránke viac príspevkov (napr. 15, alebo 20)? Myslím, že by to bolo prehľadnejšie (Keď to tu človek povedzme dva - tri dni nesleduje, je potom trošku problém sledovať kto reaguje na koho.)
436267
Neuvažovali ste, že by sa v diskusii zobrazovalo na jednej stránke viac príspevkov (napr. 15, alebo 20)? Myslím, že by to bolo prehľadnejšie (Keď to tu človek povedzme dva - tri dni nesleduje, je potom trošku problém sledovať kto reaguje na koho.)
diskusia
0 0
reagovat

Dolls

Len take male, priatelske rypnutie :-) Dolls od Kitana nie su jeho novym filmom, ale uz sa svetom potuluje 2roky a bolo ho mozne vidiet na viacerych festivaloch a samozrejme aj v inych formach :-)))
Peace :-)))
A za stranku ako taku som velmi vdacny.
436266
Len take male, priatelske rypnutie :-) Dolls od Kitana nie su jeho novym filmom, ale uz sa svetom potuluje 2roky a bolo ho mozne vidiet na viacerych festivaloch a samozrejme aj v inych formach :-))) Peace :-))) A za stranku ako taku som velmi vdacny.
Dolls
0 0
reagovat

koko,Blair

to koko:Nevyhrál jsem DVD,tak nemáš nějakou výhru ty?
to Blair:Co ten trailer?
436265
to koko:Nevyhrál jsem DVD,tak nemáš nějakou výhru ty? to Blair:Co ten trailer?
koko,Blair
0 0
reagovat

davidb

to babo vzdavam a cakam do polnoci na rozlustenie
436264
to babo vzdavam a cakam do polnoci na rozlustenie
davidb
0 0
reagovat

stixy

trosku jsem se uklep no... to bylo z toho jak se mnou zatraslo to ze sem nevyhral :o)
436263
trosku jsem se uklep no... to bylo z toho jak se mnou zatraslo to ze sem nevyhral :o)
stixy
0 0
reagovat
No to mi povidej,ja kvuli tomu ukecavam rodice aby koupili DVDcko ;( Kamoska to prej ma objednany na vtltave.cz a az to vyjde a budou to mit na sklade tak ji to poslou,ale nejsem si jistej jestli mi trosku nekeca ;)
436262
No to mi povidej,ja kvuli tomu ukecavam rodice aby koupili DVDcko ;( Kamoska to prej ma objednany na vtltave.cz a az to vyjde a budou to mit na sklade tak ji to poslou,ale nejsem si jistej jestli mi trosku nekeca ;)
0 0
reagovat

LOTR 3 DVD

Právě se jsem se kouknul na ten trailer na rozšířenou edici a řeknu vám,že mám snad poslintanou celou klávesnici :-).Ježiši jestli si tohle nekoupim tak budu ten největší ..... na světě.
436261
Právě se jsem se kouknul na ten trailer na rozšířenou edici a řeknu vám,že mám snad poslintanou celou klávesnici :-).Ježiši jestli si tohle nekoupim tak budu ten největší ..... na světě.
LOTR 3 DVD
0 0
reagovat

TO: Loco, Corbourator, Schroochy,...

Zdravím, po týdnu se opět vracím a konečně odhalím svou totožnost. Bojovali jste, leč ne všichni úspěšně. Jen jeden muž(či žena,kdo ví?) odhalil, kdo opravdu jsem- "loco" mě poznal. Jsem BRAMBORA. Ani kudlanka, ani hlava něčeho,čehokoliv. Jen brambora. Prozatím se loučím a snad někdy opět...
436260
Zdravím, po týdnu se opět vracím a konečně odhalím svou totožnost. Bojovali jste, leč ne všichni úspěšně. Jen jeden muž(či žena,kdo ví?) odhalil, kdo opravdu jsem- "loco" mě poznal. Jsem BRAMBORA. Ani kudlanka, ani hlava něčeho,čehokoliv. Jen brambora. Prozatím se loučím a snad někdy opět...
TO: Loco, Corbourator, Schroochy,...
0 0
reagovat

Mayhem

Jo, jo, par momentu je hodne slusnejch a pohadka da best.
436259
Jo, jo, par momentu je hodne slusnejch a pohadka da best.
Mayhem
0 0
reagovat

Pacifier

Právě jsem si stáhl trailer na film Pacifier s Vinem Dieslem. Nejdriv spis s hrůzou, protože dalšího policajta ze školky už nikdy víc, ale mile mě to překvapilo a docela jsem se na ten film začal těšit. Obzvlášť mě rozesmál způsob vyprávění pohádky na dobrou noc...
436258
Právě jsem si stáhl trailer na film Pacifier s Vinem Dieslem. Nejdriv spis s hrůzou, protože dalšího policajta ze školky už nikdy víc, ale mile mě to překvapilo a docela jsem se na ten film začal těšit. Obzvlášť mě rozesmál způsob vyprávění pohádky na dobrou noc...
Pacifier
0 0
reagovat

koulinek1

Díky. Ale zas nás nepřechval :-)
436257
Díky. Ale zas nás nepřechval :-)
koulinek1
0 0
reagovat

Podekovani

Dekuji vsem kteri se podileji na vzniku techto stranek :D
Lepsi stranky v ČR a SR nejsou :D
436256
Dekuji vsem kteri se podileji na vzniku techto stranek :D Lepsi stranky v ČR a SR nejsou :D
Podekovani
0 0
reagovat

Chvála

Je to to uplne suprove :D
436255
Je to to uplne suprove :D
Chvála
0 0
reagovat

scroochy

Ano, je to přesně z tohoto důvodu.
436254
Ano, je to přesně z tohoto důvodu.
scroochy
0 0
reagovat

Smithovic family :)

Dotazek: proc ma film Mr&Mrs Smith profil az ted, kdyz jsem si uz ten samej trailer stahnul uz asi pred mesicem? Bylo to jenom kvuli tomu, ze to nebylo v Quicktime formatu?
436253
Dotazek: proc ma film Mr&Mrs Smith profil az ted, kdyz jsem si uz ten samej trailer stahnul uz asi pred mesicem? Bylo to jenom kvuli tomu, ze to nebylo v Quicktime formatu?
Smithovic family :)
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se