Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124561 - 124580 Napsat příspěvek

sobis87

Paraaaaaaaaaaada, uz aby tu bol, jeden z mala ktory ma posledne zaujal.....uz sa tesim ako ho tato redakcia pochova:(
440802
Paraaaaaaaaaaada, uz aby tu bol, jeden z mala ktory ma posledne zaujal.....uz sa tesim ako ho tato redakcia pochova*:(*
sobis87
0 0
reagovat
a už někdo ten trailer viděl?...do streamu se mi nechce
440801
a už někdo ten trailer viděl?...do streamu se mi nechce
0 0
reagovat
už se těšim:)
440800
už se těšim:)
0 0
reagovat
My v redakci MZ už o něm víme:-)
440799
My v redakci MZ už o něm víme:-)
0 0
reagovat

The Hills have Eyes

Je venku trailer na The Hills have Eyes - prej hustej remake...
440798
Je venku trailer na The Hills have Eyes - prej hustej remake...
The Hills have Eyes
0 0
reagovat
Ravenhorn: Kdyz tu pises o neprerusovane scene tak mne napada Before Sunset. To byla jedna velka neprerusovana scena.:D:+
440797
Ravenhorn: Kdyz tu pises o neprerusovane scene tak mne napada Before Sunset. To byla jedna velka neprerusovana scena.*:D**:+*
0 0
reagovat

Doom

Ještě dám speciální cenu mimo pořadí a to Doomovi za tu first person nepřerušovaný záběr. To ještě nikdo takhle ve filmu neudělal.
440796
Ještě dám speciální cenu mimo pořadí a to Doomovi za tu first person nepřerušovaný záběr. To ještě nikdo takhle ve filmu neudělal.
Doom
0 0
reagovat

Charlie

No zrovna taneční čísla to bylo to nejhorší pro mě z filmu Karlík a továrna na čokoladu. Moc ujeté a hlavně hudba, kterou zrovna nemusím.
440795
No zrovna taneční čísla to bylo to nejhorší pro mě z filmu Karlík a továrna na čokoladu. Moc ujeté a hlavně hudba, kterou zrovna nemusím.
Charlie
0 0
reagovat

da best

Podle mě nejlepší scény:War of the Worlds (přepadení auta, řeka plná mrtvol, zpívánky), Devil's Rejects (závěrečná road-movie scéna), Lord of War (úvodní scéna, aneb příběh kulky) Mr and Mrs Smith (závěrečnej balet), Příběhy obyčejného šílenství (projížďka po městě), Charlie and the Chocolate factory (taneční čísla), Štěstí (úvod, bourání baráku) atd
440794
Podle mě nejlepší scény:War of the Worlds (přepadení auta, řeka plná mrtvol, zpívánky), Devil's Rejects (závěrečná road-movie scéna), Lord of War (úvodní scéna, aneb příběh kulky) Mr and Mrs Smith (závěrečnej balet), Příběhy obyčejného šílenství (projížďka po městě), Charlie and the Chocolate factory (taneční čísla), Štěstí (úvod, bourání baráku) atd
da best
0 0
reagovat

sceny

souhlasim s Crashem (holcicka, auto, konec), Ostrov (dalnice), Doom (1st person), WotW (dalnice, vylejzani tripodu, zpivajici si Dakota ve sklepe s rukaam na usich), King Kong (Empire State, T-Rexove), Mr. & Mrs. Smith (honicka na dalnici + zaverecna rezba), Lord of War (uvodni scena)...tak asi tak :)
440793
souhlasim s Crashem (holcicka, auto, konec), Ostrov (dalnice), Doom (1st person), WotW (dalnice, vylejzani tripodu, zpivajici si Dakota ve sklepe s rukaam na usich), King Kong (Empire State, T-Rexove), Mr. & Mrs. Smith (honicka na dalnici + zaverecna rezba), Lord of War (uvodni scena)...tak asi tak :)
sceny
0 0
reagovat

Sharper

Ok díky. Zkusím to :+
440792
Ok díky. Zkusím to *:+*
Sharper
0 0
reagovat

MB

Nejsem si jisty ,ale Virtual Dub by to mel zvladnout
440791
Nejsem si jisty ,ale Virtual Dub by to mel zvladnout
MB
0 0
reagovat

Sharper

Díky moc a nevíš ještě s těma FPS??
440790
Díky moc a nevíš ještě s těma FPS??
Sharper
0 0
reagovat

MB

mov2avi nebo RAD video converter
440789
mov2avi nebo RAD video converter
MB
0 0
reagovat
Taky se priprajim k lidem co se hlasi ke Crashu, ta scena ktera tu byla popsana byla proste supr, samozrejme i horici auto nebo poslednych 5 minut - dokonceni vsech pribehu. Jdu si pustit In the Deep.:D:+:+
440788
Taky se priprajim k lidem co se hlasi ke Crashu, ta scena ktera tu byla popsana byla proste supr, samozrejme i horici auto nebo poslednych 5 minut - dokonceni vsech pribehu. Jdu si pustit In the Deep.*:D**:+**:+*
0 0
reagovat

Ok beru

Nejlepší tím pádem je Naskočení Harryho na koště za letu!! To je nářez! A pak zpomaleně letící auto na střechu v traileru na The Island!! A Most v WotW také. A ještě něco, můžete mi pls někdo poradit v jakém prográmku převedu QuickTime na Avi. A ještě jestli jde převést video které má 23,98fps na 25fps tak aby se to netrhalo. Díkes moc :)
440787
Nejlepší tím pádem je Naskočení Harryho na koště za letu!! To je nářez! A pak zpomaleně letící auto na střechu v traileru na The Island!! A Most v WotW také. A ještě něco, můžete mi pls někdo poradit v jakém prográmku převedu QuickTime na Avi. A ještě jestli jde převést video které má 23,98fps na 25fps tak aby se to netrhalo. Díkes moc *:)*
Ok beru
0 0
reagovat

imf

Tak se zmeni zadani otazky: Jaka scena ve filmu, ktera byla zaroven v traileru, na vas zapusobila nejvic? :) (asi WoW odjezd s tim padajicim mostem-dalnici)
440786
Tak se zmeni zadani otazky: Jaka scena ve filmu, ktera byla zaroven v traileru, na vas zapusobila nejvic? :) (asi WoW odjezd s tim padajicim mostem-dalnici)
imf
0 0
reagovat
Pro mě asi zvítězilo víc scén z Crash ;)
440785
Pro mě asi zvítězilo víc scén z Crash ;)
0 0
reagovat
Koukam, ze jste si vymysleli skvelou anketu... jen vic a vic spoileru, at je tady veselo. ;)))
440784
Koukam, ze jste si vymysleli skvelou anketu... jen vic a vic spoileru, at je tady veselo. ;)))
0 0
reagovat

Moje jsou

1. SW - rozkaz 66 2. Harry Potter 4 - když se přenese Harry s tělem Cedrika, jak hrajou a radujou se a pak postupně zjištují co se děje 3. Válka světů - vybuchující most v pozadí ujíždějícího T.C, 4. Pouta války - jak hledá svého bratra na straně nepřítele a jak ho najde, jak bojujou a až po dlouhé době ho jeho bratr pozná a pak se nakonec obětuje. 5. Království nebeské - Povýšení prostého lidu na rytíře.
440783
1. SW - rozkaz 66 2. Harry Potter 4 - když se přenese Harry s tělem Cedrika, jak hrajou a radujou se a pak postupně zjištují co se děje 3. Válka světů - vybuchující most v pozadí ujíždějícího T.C, 4. Pouta války - jak hledá svého bratra na straně nepřítele a jak ho najde, jak bojujou a až po dlouhé době ho jeho bratr pozná a pak se nakonec obětuje. 5. Království nebeské - Povýšení prostého lidu na rytíře.
Moje jsou
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se