Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 124541 - 124560 Napsat příspěvek

MichaelBay

Jak jsem teď našel na">link fóru applu, tak tento problém má spousta lidí se Sound Blastery, pokud nemáš na MoBo integrovanou zvukovku, tak to těžko rozchodíš. QT mám 7, neplacenou verzi.
440845
Jak jsem teď našel na fóru applu, tak tento problém má spousta lidí se Sound Blastery, pokud nemáš na MoBo integrovanou zvukovku, tak to těžko rozchodíš. QT mám 7, neplacenou verzi.
MichaelBay
0 0
reagovat

mhsh

Já mám Audigy2. Nemám intergrovanou. A ty máš jakou verzi QuickTimu. Máš verzi PRO nebo jen stáhnutej přehrávač z Apple.com?
440844
Já mám Audigy2. Nemám intergrovanou. A ty máš jakou verzi QuickTimu. Máš verzi PRO nebo jen stáhnutej přehrávač z Apple.com?
mhsh
0 0
reagovat
ne :-/
440843
ne :-/
0 0
reagovat

The Weather Man

To u nás vůbec nepoběží? Zatím jsem na to viděl vesměs pozitivní ohlasy...
440842
To u nás vůbec nepoběží? Zatím jsem na to viděl vesměs pozitivní ohlasy...
The Weather Man
0 0
reagovat

MichaelBay

Tak jsem to skusil znova na SB co teď mám v kompu a se sluchátkama jsem poslouchal jednotlivé dvojice, a stejný problém. Správně hraje Front L/R a LFE, do Rear L/R se zrcadlí Front L/R. Tak jsem zapnul onboard AC97, kterou jsem používal před tím než jsem koupil dekodér, a všechno hraje SPRÁVNĚ, centr hlasité dialogy, ve front L/R jejich ozvěny a hlasitá hudba, vzadu potichu hudba + efekty. Takže jestli máš onboard zvukovku, tak doporučuju vyzkoušet.
440841
Tak jsem to skusil znova na SB co teď mám v kompu a se sluchátkama jsem poslouchal jednotlivé dvojice, a stejný problém. Správně hraje Front L/R a LFE, do Rear L/R se zrcadlí Front L/R. Tak jsem zapnul onboard AC97, kterou jsem používal před tím než jsem koupil dekodér, a všechno hraje SPRÁVNĚ, centr hlasité dialogy, ve front L/R jejich ozvěny a hlasitá hudba, vzadu potichu hudba + efekty. Takže jestli máš onboard zvukovku, tak doporučuju vyzkoušet.
MichaelBay
0 0
reagovat
Brennos: ach tak to jo ^^ Ještě, že jsem se nepokoušel machrovat, jak jsem to objevil sám
:D
440840
Brennos: ach tak to jo ^^ Ještě, že jsem se nepokoušel machrovat, jak jsem to objevil sám *:D*
0 0
reagovat

Sinner

SOuhlas. Kvalita z Apple naprosto drtí Yahoo! Kvality trailerů na Yahoo to je fakt otřes!
440839
SOuhlas. Kvalita z Apple naprosto drtí Yahoo! Kvality trailerů na Yahoo to je fakt otřes!
Sinner
0 0
reagovat

Mission: Impossible III

Fullscreen teaser TADY.">link Mnohem lepší kvalita než z yahoo, i když to má téměř poloviční velikost.
440838
Fullscreen teaser TADY. Mnohem lepší kvalita než z yahoo, i když to má téměř poloviční velikost.
Mission: Impossible III
0 0
reagovat

Přání

Koukám, že si tady hodně lidí přeje nový trailer! Tak já si přeji PRVNÍ TEASER NA TRANSFORMERS! Děkuji předem Ježíšku a Paramount/Dreamworks. A nemusí tam být vůbec nic z filmu. Protože je to až Léto 2007.
440837
Koukám, že si tady hodně lidí přeje nový trailer! Tak já si přeji PRVNÍ TEASER NA TRANSFORMERS! Děkuji předem Ježíšku a Paramount/Dreamworks. A nemusí tam být vůbec nic z filmu. Protože je to až Léto 2007.
Přání
0 0
reagovat
Hej šťastný a veselý všem!!!!Přeju si,aby mi Ježíšek nadělil nějakej novej trailer na Supermana nebo Silent Hill:)
440836
Hej šťastný a veselý všem!!!!Přeju si,aby mi Ježíšek nadělil nějakej novej trailer na Supermana nebo Silent Hill:)
0 0
reagovat

oooh

Diky vsem..:D:D:D:+:+:+
440835
Diky vsem..*:D**:D**:D**:+**:+**:+*
oooh
0 0
reagovat

Rick Deckard

Tady to máš a Šťastné a Veselé!!! ">link
Full Trailer (640x346) a ">link
Teaser (640x346)
440834
Tady to máš a Šťastné a Veselé!!! Full Trailer (640x346) a Teaser (640x346)
Rick Deckard
0 0
reagovat

Gladiator

Merry Christmas, Rick Deckard! Teaser,">link Trailer">link

440833
Merry Christmas, Rick Deckard! Teaser, Trailer
Gladiator
0 0
reagovat

Rick Deckard

Zkus toto">link . Nic lepšího jsem nenašel.
440832
Zkus toto . Nic lepšího jsem nenašel.
Rick Deckard
0 0
reagovat

gladiator

Prosííím dejte mi nekdo k vanocum trailer na Gladiatora.. please:D
440831
Prosííím dejte mi nekdo k vanocum trailer na Gladiatora.. please*:D*
gladiator
0 0
reagovat
Krasne a klidne prozite vanocni svatky, bohateho jeziska a hodne zdravi, stesti a lasky v novem roce preje Vincent!
440830
Krasne a klidne prozite vanocni svatky, bohateho jeziska a hodne zdravi, stesti a lasky v novem roce preje Vincent!
0 0
reagovat

mhsh

Jo díky mám vše takhle nastavené, ale když pustím nějaký ten HD se zvukem 5.1, tak hudba, efekty vše ok, ale mluvené slovo nikde. Prostě je takové hrozně tlumené a není skoro slyšet. Nevíš co s tím? Díkes moc. A přitom my např. DVD hrajou normálně 5.1 v poho.
440829
Jo díky mám vše takhle nastavené, ale když pustím nějaký ten HD se zvukem 5.1, tak hudba, efekty vše ok, ale mluvené slovo nikde. Prostě je takové hrozně tlumené a není skoro slyšet. Nevíš co s tím? Díkes moc. A přitom my např. DVD hrajou normálně 5.1 v poho.
mhsh
0 0
reagovat

Apocalypto

xMort: Já tohle info zjistil právě odsud, zase tak pečlivě trailery sám neprojíždím :D:+
440828
xMort: Já tohle info zjistil právě odsud, zase tak pečlivě trailery sám neprojíždím *:D**:+*
Apocalypto
0 0
reagovat

Vánoce

Mějte nejhezčí Vánoce co kdy jste měli. A dárky, že z nich tři měsíce nevylezete a já budu v tom kině sám na ty trailery. :D
440827
Mějte nejhezčí Vánoce co kdy jste měli. A dárky, že z nich tři měsíce nevylezete a já budu v tom kině sám na ty trailery. *:D*
Vánoce
0 0
reagovat

MichaelBay

Quick time settings -> audio -> channels 5.1, nic dalšího nebylo potřeba, zkus se ještě podívat jestli máš nastaveno 5.1 v ovladačích win
440826
Quick time settings -> audio -> channels 5.1, nic dalšího nebylo potřeba, zkus se ještě podívat jestli máš nastaveno 5.1 v ovladačích win
MichaelBay
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se