Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 123221 - 123240 Napsat příspěvek

Saturn awards

:oSteve Kloves je nominován za scénář k Ohnivému Poháru. Jako film byl dobrý, ale scénář... no já opravdu nevím. :-)
442092
*:o*Steve Kloves je nominován za scénář k Ohnivému Poháru. Jako film byl dobrý, ale scénář... no já opravdu nevím. :-)
Saturn awards
0 0
reagovat

xMort

Nevim, ma to byt spis jen anotace, u niz (vetsinou) na autorovi zas tak nezalezi. Ale premysleli jsme o tom (dala by se tam prilit i diskuze), ale zatim to neodklepli. Zajima te autor i nekde konkretne nebo jen obecne? :-)
442091
Nevim, ma to byt spis jen anotace, u niz (vetsinou) na autorovi zas tak nezalezi. Ale premysleli jsme o tom (dala by se tam prilit i diskuze), ale zatim to neodklepli. Zajima te autor i nekde konkretne nebo jen obecne? :-)
xMort
0 0
reagovat
Možná jsem si jen nevšiml, ale proč u profilů filmů s klipy nebo jen výhledem není uveden autor?
442090
Možná jsem si jen nevšiml, ale proč u profilů filmů s klipy nebo jen výhledem není uveden autor?
0 0
reagovat

Saturn awards

Nominace akademie scifi,fantasy a horroru zde.">link Nezapomeli na SW3 , akorat Natalie tam je trochu navic, matka Luka Skywalkera nominaci dostat musi. :)
442089
Nominace akademie scifi,fantasy a horroru zde. Nezapomeli na SW3 , akorat Natalie tam je trochu navic, matka Luka Skywalkera nominaci dostat musi. :)
Saturn awards
0 0
reagovat

dr.Orlok

chudak Boll :D neco na tom bude, ale kdyz teda pise, ze "tahle videohra jejenom bezhlava strilecka bez postav a deje" tak nevidim duvod, proc podle toho natocil film... :-
442088
chudak Boll :D neco na tom bude, ale kdyz teda pise, ze "tahle videohra jejenom bezhlava strilecka bez postav a deje" tak nevidim duvod, proc podle toho natocil film... *:-*
dr.Orlok
0 0
reagovat
no asi to bude on .... tak aspoňTady">link tady je rozhovor s uwe Bollem,a je naštvaný ! ( v dalším filmu se nechá zabít)
442087
no asi to bude on .... tak aspoňTady tady je rozhovor s uwe Bollem,a je naštvaný ! ( v dalším filmu se nechá zabít)
0 0
reagovat
Neni to ten stejny, co je par dnu v klipech? Od baye... :-)
442086
Neni to ten stejny, co je par dnu v klipech? Od baye... :-)
0 0
reagovat
no ale nic moc nového tam nenajdete...:-
442085
no ale nic moc nového tam nenajdete...*:-*
0 0
reagovat
nový tv spot na m:i 3 tady">link
442084
nový tv spot na m:i 3 tady
0 0
reagovat
Nema tam byt brezen ale datum za tyden :-) Kocour navazal na muj error stylove :-)
442083
Nema tam byt brezen ale datum za tyden :-) Kocour navazal na muj error stylove :-)
0 0
reagovat

imf

Hotovo... Jinak minulé předávání Zlatého DVD mě docela překvapilo, doporučuju..... Výkon Jiřího Zídka si přímo říká o Oscara.... nebo Zlatou malinu....:D:+
442082
Hotovo... Jinak minulé předávání Zlatého DVD mě docela překvapilo, doporučuju..... Výkon Jiřího Zídka si přímo říká o Oscara.... nebo Zlatou malinu....*:D**:+*
imf
0 0
reagovat
Neboj... ma tam byt brezen... smele hlasuj...
442081
Neboj... ma tam byt brezen... smele hlasuj...
0 0
reagovat

Soutěž

Jsem sám, nebo se i někomu dalšímu objevuje v té soutěži o 3 DVD, že to končí 12.2.2006? Jako nechci prudit, ale cestovat v čase neumím.... zatím....:D
442080
Jsem sám, nebo se i někomu dalšímu objevuje v té soutěži o 3 DVD, že to končí 12.2.2006? Jako nechci prudit, ale cestovat v čase neumím.... zatím....*:D*
Soutěž
0 0
reagovat
Aha.. Takze chyba..:D
442079
Aha.. Takze chyba..*:D*
0 0
reagovat
12.2. šel první díl Lost na Slovenské televizi Joj.
442078
12.2. šel první díl Lost na Slovenské televizi Joj.
0 0
reagovat
Kdyz date zalozku kina,tak je tam vycet filmu co pujde u nas a na slovensku.. No a 12.2. je na slovensku napsano "Ztraceni"(2004) .. a kdyz se na to klikne tak je to fakt Lost.. Tak nevim..
442077
Kdyz date zalozku kina,tak je tam vycet filmu co pujde u nas a na slovensku.. No a 12.2. je na slovensku napsano "Ztraceni"(2004) .. a kdyz se na to klikne tak je to fakt Lost.. Tak nevim..
0 0
reagovat
Taky mě překvapil. Na seriály nekoukám, ale na tohle mě někde nalákali, že se to podobá Twin peaks a do zítra dokoukám i zbytek druhé série, co je venku. A zatím mě to hodně baví..
442076
Taky mě překvapil. Na seriály nekoukám, ale na tohle mě někde nalákali, že se to podobá Twin peaks a do zítra dokoukám i zbytek druhé série, co je venku. A zatím mě to hodně baví..
0 0
reagovat

rick deckard

kde jsi to nasel? na csfd to nevidim...ale zda se mi to jako nesmysl. Neexistuje rozumnej zpusob jak uvest serial v kinech. Nedokazu si to predstavit, ale pochopitelne LOST je super ;)
442075
kde jsi to nasel? na csfd to nevidim...ale zda se mi to jako nesmysl. Neexistuje rozumnej zpusob jak uvest serial v kinech. Nedokazu si to predstavit, ale pochopitelne LOST je super ;)
rick deckard
0 0
reagovat
Na csfd je ze Lost pude v unoru ve slovenskej kinech.. Nevite o tom nekdo neco? Je to dost zajimavy-serial v kinech?
442074
Na csfd je ze Lost pude v unoru ve slovenskej kinech.. Nevite o tom nekdo neco? Je to dost zajimavy-serial v kinech?
0 0
reagovat

mayhem

ja bych to videl spis na DVD..kino tezko ?)
442073
ja bych to videl spis na DVD..kino tezko *?)*
mayhem
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se