Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121781 - 121800 Napsat příspěvek

imf

Shareware to není. Je to ULEAD MEDIA STUDIO 8. Když to dám udělat v MPEG HD 720p tak to jde v pohodě, ale MPEG HD má constantní bitrate 18 000 kbps což ve výsledku znamená, že teaser má brutálních 120 MB!!! A to samozřejmě nechci. Takže vůbec nevím co s tím... :( Takže teď místo toho abych se šel dívat na Spider-Mana tak tu budu řešit takovouhle kravinu!! Máš nějaké zkušenosti s ULEAD MEDIA STUDIEM 8?? Díky
443592
Shareware to není. Je to ULEAD MEDIA STUDIO 8. Když to dám udělat v MPEG HD 720p tak to jde v pohodě, ale MPEG HD má constantní bitrate 18 000 kbps což ve výsledku znamená, že teaser má brutálních 120 MB!!! A to samozřejmě nechci. Takže vůbec nevím co s tím... *:(* Takže teď místo toho abych se šel dívat na Spider-Mana tak tu budu řešit takovouhle kravinu!! Máš nějaké zkušenosti s ULEAD MEDIA STUDIEM 8?? Díky
imf
0 0
reagovat
Vubec se nechci smat. ;) Takhle ti nikdo neporadi, kdyz nenapises v jakym programu to delas... ale mozna je to shareware a delsi nez desetivterinovy videa neumi... Kazdopadne ses fakt kouzelnik, Michaele... slibujes film, ktery nemas, ve formatu, se kterym neumis delat. ;)
443591
Vubec se nechci smat. ;) Takhle ti nikdo neporadi, kdyz nenapises v jakym programu to delas... ale mozna je to shareware a delsi nez desetivterinovy videa neumi... Kazdopadne ses fakt kouzelnik, Michaele... slibujes film, ktery nemas, ve formatu, se kterym neumis delat. ;)
0 0
reagovat

WMV HD Help!!!

Prosím o radu. Dělám video do WMV HD a přejete to jednou a v pohodě, ale při druhém přejíždění to napíše chybu: ERROR ON WRITING FILE!!! Když třeba dělám do WMV HD video kratičké, které má třeba 10 sekund tak v pohodě, ale když chci udělat nyní 52 vteřinový teaser tak to vždy při tom druhém dělání spadne! Může někdo poradit čím by to mohlo být? Chyba v kodeku asi ne když mi to v pohodě udělá to krátké video, to by totiž neudělalo ani to, že? Takže chyba musí být asi někde u mne ne? Prosím poraďte!! Díkes moc
443590
Prosím o radu. Dělám video do WMV HD a přejete to jednou a v pohodě, ale při druhém přejíždění to napíše chybu: ERROR ON WRITING FILE!!! Když třeba dělám do WMV HD video kratičké, které má třeba 10 sekund tak v pohodě, ale když chci udělat nyní 52 vteřinový teaser tak to vždy při tom druhém dělání spadne! Může někdo poradit čím by to mohlo být? Chyba v kodeku asi ne když mi to v pohodě udělá to krátké video, to by totiž neudělalo ani to, že? Takže chyba musí být asi někde u mne ne? Prosím poraďte!! Díkes moc
WMV HD Help!!!
0 0
reagovat
Kdo ma rad filmy s Jena Malone?
443589
Kdo ma rad filmy s Jena Malone?
0 0
reagovat
kdy bude ten teaser?....MB's
443588
kdy bude ten teaser?....MB's
0 0
reagovat
ja myslim, ze uz ho vsichni chapou :)
443587
ja myslim, ze uz ho vsichni chapou :)
0 0
reagovat
Míša má prostě jen velmi zvláštní druh humoru, který asi nikdo z nás nechápe...... :o))
443586
Míša má prostě jen velmi zvláštní druh humoru, který asi nikdo z nás nechápe...... :o))
0 0
reagovat
omfg
443585
omfg
0 0
reagovat

kOCOUR

Ne ne nemáme. A HD to bude hlavně kvůli tomu, aby bylo to písmo co nejvíce čisté, protože když to hodím např. do normálního MPEGu 2 jako je DVD, tak to písmo když je např. červené, tak má ty hrany jakoby rozteklé, ale v HD je vše nádherně čisťoučké!! :)
443584
Ne ne nemáme. A HD to bude hlavně kvůli tomu, aby bylo to písmo co nejvíce čisté, protože když to hodím např. do normálního MPEGu 2 jako je DVD, tak to písmo když je např. červené, tak má ty hrany jakoby rozteklé, ale v HD je vše nádherně čisťoučké!! *:)*
kOCOUR
0 0
reagovat
Nemáte nic natočeno? Tak to jo. No hlavně že to bude HD 720p!!!:+ ;)
443583
Nemáte nic natočeno? Tak to jo. No hlavně že to bude HD 720p!!!*:+* ;)
0 0
reagovat

kOCOUR

Dočkej času... :D Dnes se určitě dočkáš. Když dnes půjdu na Ice Age 2 tak bude tak v 20:00 a když nepůjdu tak bude asi tak v 17:00. A samozřejmě že v HD 720p bude... Ale moc ultramega nebude, protože je to teaser a my ještě nic z filmu nemáme natočeno, děláme teprve screenplay :D Ale už mám ideu na druhý teaser a tam už z filmu něco samozřejmě bude...
443582
Dočkej času... *:D* Dnes se určitě dočkáš. Když dnes půjdu na Ice Age 2 tak bude tak v 20:00 a když nepůjdu tak bude asi tak v 17:00. A samozřejmě že v HD 720p bude... Ale moc ultramega nebude, protože je to teaser a my ještě nic z filmu nemáme natočeno, děláme teprve screenplay *:D* Ale už mám ideu na druhý teaser a tam už z filmu něco samozřejmě bude...
kOCOUR
0 0
reagovat

MB

Kde jen ultramega pochystanej HD trailer :+ na to vaše veledílko? Pátek je za námi a pořád nic :)
443581
Kde jen ultramega pochystanej HD trailer *:+* na to vaše veledílko? Pátek je za námi a pořád nic :)
MB
0 0
reagovat
Nedávno mi kámoš půjčil Buena Vista Social Club a musím říct, že mě to chytlo víc než jsem předpokládal...8)
443580
Nedávno mi kámoš půjčil Buena Vista Social Club a musím říct, že mě to chytlo víc než jsem předpokládal...*8)*
0 0
reagovat

TV Spots

Další TV Spoty!!! Nejprve dva Tv Spoty na Disneyovku THE WILD, které jsou normálně stažitelné a jsou v OK kvalitě - TV01,">link TV02.">link

Pak je tu stažitelný Tv Spot na UNITED 93 - TV.">link

A nakonec jsou tu 3 Tv Spoty na X-MEN 3, které sice tu už jsou, ale díky IGN jsou teď v rozlišení 640x360 - ">link
TV01, ">link
TV02, ">link
TV03.

Je to pěkné, ale chtělo by to už nějaký ten trailer na Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest ;) Docela sucho na to že začíná letní blockbusterová sezóna!!
443579
Další TV Spoty!!! Nejprve dva Tv Spoty na Disneyovku THE WILD, které jsou normálně stažitelné a jsou v OK kvalitě - TV01, TV02.

Pak je tu stažitelný Tv Spot na UNITED 93 - TV.

A nakonec jsou tu 3 Tv Spoty na X-MEN 3, které sice tu už jsou, ale díky IGN jsou teď v rozlišení 640x360 - TV01, TV02, TV03.

Je to pěkné, ale chtělo by to už nějaký ten trailer na Pirates Of The Caribbean: Dead Man's Chest *;)* Docela sucho na to že začíná letní blockbusterová sezóna!!
TV Spots
0 0
reagovat
Royale ne?
443578
Royale ne?
0 0
reagovat
a jak teda?...
443577
a jak teda?...
0 0
reagovat
uaaa... prestante nebohemu BRku furt prznit ten nazev... uz nevim kolikrat jsem slysel "Battle Royal"... je to k nevydrzeni. ;)))
443576
uaaa... prestante nebohemu BRku furt prznit ten nazev... uz nevim kolikrat jsem slysel "Battle Royal"... je to k nevydrzeni. ;)))
0 0
reagovat
BR the best. Really love it :) II - fucked up
443575
BR the best. Really love it :) II - fucked up
0 0
reagovat

Azazel

Neviděl... :)
443574
Neviděl... *:)*
Azazel
0 0
reagovat
Co rikate na Battle Royal?...
443573
Co rikate na Battle Royal?...
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se