Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 121701 - 121720 Napsat příspěvek

Kvíz

Jo tak tenhle kvíz je fakt hustej :+ Jen doufám, že barva těch aut nemusí být stejná :))
443614
Jo tak tenhle kvíz je fakt hustej *:+* Jen doufám, že barva těch aut nemusí být stejná *:))*
Kvíz
0 0
reagovat

imf

Aha tak to možná předtím byla chyba u mne nebo jsem trošku ztratil pojem o čase. :D
443613
Aha tak to možná předtím byla chyba u mne nebo jsem trošku ztratil pojem o čase. *:D*
imf
0 0
reagovat
mne kviz jede...a spravna odpoved je Torque...
443612
mne kviz jede...a spravna odpoved je Torque...
0 0
reagovat
houby tri dny... Cival ho prodluzoval, takze prestal definitivne fungovat az dneska rano. Novej bude za deset minut...
443611
houby tri dny... Cival ho prodluzoval, takze prestal definitivne fungovat az dneska rano. Novej bude za deset minut...
0 0
reagovat

LDK

Jo kvíz mi také asi 3 den za sebou nejede...
443610
Jo kvíz mi také asi 3 den za sebou nejede...
LDK
0 0
reagovat
nectu vsechny prispevky...nechtel si spis napsat "smesna"?...to by davalo vetsi smysl...psala jsem to v afektu...
443609
nectu vsechny prispevky...nechtel si spis napsat "smesna"?...to by davalo vetsi smysl...psala jsem to v afektu...
0 0
reagovat

azazel

Hezky prispevek, ktery vsak po precteni me zpravy z 13.4. 10:27:49 jaksi postrada smysl. Mno ale bylas vtipna, takze ho nesmazu. :)
443608
Hezky prispevek, ktery vsak po precteni me zpravy z 13.4. 10:27:49 jaksi postrada smysl. Mno ale bylas vtipna, takze ho nesmazu. :)
azazel
0 0
reagovat
imf...nebud tak samolibej...moc dobre vis ze jsem v techhle vecech dost omezena...ten vypadek jsem mohla klidne povazovat za docasny BAN...nebo ze ses s Kocourem pohadal a on ti na oplatku udelal naschval, ze vymazal uplne vsechno...nebo ze ses pohadal se Susenkou a on rekl Kocourovi aby vymazal uplne vsechno...nebo ses pohadal s Civalem a ten to rekl Susence a ten rekl Kocourovi at to vsechno vymaze...Nebo se Susenka pohadal s Civalem a ten to rekl tobe a tys rekl Kocourovi aby to vymazal...nebo se Cival pohdal s Kocourem a ten to rekl tobe a tys to rekl Susence a ten to rekl Civalovi a ten to rekl Kocourovia ten vsechno vymazal...Nebo ses pohadal s Kocourem a Civalem a ti to rekli Susence a ten jim poradil at to Kocour vsechno vymaze...moznosti je strasne moc...a presun na jiny server je jenom jedna z nich...tak promin, ze jsem si z tech vsech moznosti katastrofickych scenaru nevybrala zrovna tu tvou...
443607
imf...nebud tak samolibej...moc dobre vis ze jsem v techhle vecech dost omezena...ten vypadek jsem mohla klidne povazovat za docasny BAN...nebo ze ses s Kocourem pohadal a on ti na oplatku udelal naschval, ze vymazal uplne vsechno...nebo ze ses pohadal se Susenkou a on rekl Kocourovi aby vymazal uplne vsechno...nebo ses pohadal s Civalem a ten to rekl Susence a ten rekl Kocourovi at to vsechno vymaze...Nebo se Susenka pohadal s Civalem a ten to rekl tobe a tys rekl Kocourovi aby to vymazal...nebo se Cival pohdal s Kocourem a ten to rekl tobe a tys to rekl Susence a ten to rekl Civalovi a ten to rekl Kocourovia ten vsechno vymazal...Nebo ses pohadal s Kocourem a Civalem a ti to rekli Susence a ten jim poradil at to Kocour vsechno vymaze...moznosti je strasne moc...a presun na jiny server je jenom jedna z nich...tak promin, ze jsem si z tech vsech moznosti katastrofickych scenaru nevybrala zrovna tu tvou...
0 0
reagovat

LDK

Pracuju na tom... :)
443606
Pracuju na tom... :)
LDK
0 0
reagovat
i kviz prechod neprezil?uz se mi nejakej den nezobrazuje....
443605
i kviz prechod neprezil?uz se mi nejakej den nezobrazuje....
0 0
reagovat

MichaelBay

640x360 je :-, chceme HD 720p 8)

Indiana
Salo som videl, ak chces pocut nejake dojmy, plz vzkaznik. ;)
443604
640x360 je *:-*, chceme HD 720p *8)*
Indiana
Salo som videl, ak chces pocut nejake dojmy, plz vzkaznik. *;)*
MichaelBay
0 0
reagovat
Nemuzes vedet vsechno, ale tak nejak tusim, ze vetsina lidi si toho nekolikahodinoveho vypadku vsimla. ;)
443603
Nemuzes vedet vsechno, ale tak nejak tusim, ze vetsina lidi si toho nekolikahodinoveho vypadku vsimla. ;)
0 0
reagovat
my jsme prechazeli na novy server?...eh...
443602
my jsme prechazeli na novy server?...eh...
0 0
reagovat
Kocour ten chat spravi... zrejme se to nejak pokazilo pri prechodu na novy server.
443601
Kocour ten chat spravi... zrejme se to nejak pokazilo pri prechodu na novy server.
0 0
reagovat

st39.6

Jo udělám to takhle... Pokud to do zítra nerozchodím tak to hodím na net v normální kvalitě v rozlišení 640x360. Takže uvidíme zítra. Protože tohle blitkový HD mě fakt sere!! Jednou chci něco udělat a ono to za boha nejde a nejde a nejde! Ať dám jakýkoliv bitrate, ať dám konstantní ať dám variabilní nikdy se to neudělá!! Takže zítra na 100% buď tak nebo tak!! :( :(
443600
Jo udělám to takhle... Pokud to do zítra nerozchodím tak to hodím na net v normální kvalitě v rozlišení 640x360. Takže uvidíme zítra. Protože tohle blitkový HD mě fakt sere!! Jednou chci něco udělat a ono to za boha nejde a nejde a nejde! Ať dám jakýkoliv bitrate, ať dám konstantní ať dám variabilní nikdy se to neudělá!! Takže zítra na 100% buď tak nebo tak!! *:(* *:(*
st39.6
0 0
reagovat
aha...
443599
aha...
0 0
reagovat
je to rozbityyy...
443598
je to rozbityyy...
0 0
reagovat
Co se deje s Chatem?...
443597
Co se deje s Chatem?...
0 0
reagovat
lol, a michaeli nebylo by to lepsi udelat v normalnim maly rozliseni? my bysme neprotestovali a v kine to stejne nepojede :D
443596
lol, a michaeli nebylo by to lepsi udelat v normalnim maly rozliseni? my bysme neprotestovali a v kine to stejne nepojede *:D*
0 0
reagovat
MPEG a WMV jsou dve ruzny veci... vyjadruj se laskave presne. Kazdopadne nevidim duvod, proc by ti to nemelo fungovat (pri nastaveni vlastniho bitrate). Tady je to ovsem OT, takze zkus nejakej specializovanej web.
443595
MPEG a WMV jsou dve ruzny veci... vyjadruj se laskave presne. Kazdopadne nevidim duvod, proc by ti to nemelo fungovat (pri nastaveni vlastniho bitrate). Tady je to ovsem OT, takze zkus nejakej specializovanej web.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se