Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107861 - 107880 Napsat příspěvek
Charlotte: Ten Hádek mi pořád vrtá hlavou. musim najít to foto;)
457458
Charlotte: Ten Hádek mi pořád vrtá hlavou. musim najít to foto*;)*
0 0
reagovat
rcorp: už ne, ty tučňáci se zas vracej, nééé

Silence: Respect for Rocky marathon, man.;):+
457457
rcorp: už ne, ty tučňáci se zas vracej, nééé Silence: Respect for Rocky marathon, man.*;)**:+*
0 0
reagovat

ghostrider

Doufam ze mate poradne natrenovany alespon to rvani :)
A KarelK se zacina nebezpecne sirit, pomoc...
457456
Doufam ze mate poradne natrenovany alespon to rvani :) A KarelK se zacina nebezpecne sirit, pomoc...
ghostrider
0 0
reagovat

Re:KarelK

Jakožto aktivní LIFEGUARD to máme pravidelně jako instruktáž na přeškolení :+ Nedoporučoval bych se topit 8).
457455
Jakožto aktivní LIFEGUARD to máme pravidelně jako instruktáž na přeškolení *:+* Nedoporučoval bych se topit *8)*.
Re:KarelK
0 0
reagovat
KarelR: Jim je psycho jako vždycky;):+

Charlotte: nee:) tenhle historickej moment je nepropástnutelnej, vždyť to bylo i v Headlines na CNN:D
457454
KarelR: Jim je psycho jako vždycky*;)**:+* Charlotte: nee:) tenhle historickej moment je nepropástnutelnej, vždyť to bylo i v Headlines na CNN*:D*
0 0
reagovat

KarelR

Tohle zná snad každý... :))
457453
Tohle zná snad každý... *:))*
KarelR
0 0
reagovat

Fluke, ragnar

Vsadim se ze vy dva neznate tohle [link] :D
457452
Vsadim se ze vy dva neznate tohle [link="http://video.google.com/videoplay?docid=4705419688085229208"][link][/link] *:D*
Fluke, ragnar
0 0
reagovat

Fluke

Dnes v pět ráno se zjistilo, že Batman nikdy neviděl Tomíka u Oprah na gauči, takže předpokládám, že si doplnil vzdělání:-))
457451
Dnes v pět ráno se zjistilo, že Batman nikdy neviděl Tomíka u Oprah na gauči, takže předpokládám, že si doplnil vzdělání:-))
Fluke
0 0
reagovat

ragnar

Poděl se, co si s Cruisem viděl.
457450
Poděl se, co si s Cruisem viděl.
ragnar
0 0
reagovat

KarelR

Tak jsem zkouknul to s tim Cruisem a myslel jsem, ze spadnu ze zidle. On uz fakt neni normalni, oni ho ve valce svetu, snad fakt ufoni nejak zhorsili..,jak po extazi
457449
Tak jsem zkouknul to s tim Cruisem a myslel jsem, ze spadnu ze zidle. On uz fakt neni normalni, oni ho ve valce svetu, snad fakt ufoni nejak zhorsili..,jak po extazi
KarelR
0 0
reagovat
:D, njn, zklamal jsem... :)
457448
*:D*, njn, zklamal jsem... *:)*
0 0
reagovat

KarelR

Nechtal sjem to rikat nahlas :D
457447
Nechtal sjem to rikat nahlas *:D*
KarelR
0 0
reagovat

rcorp

Jako, vcera jsme na tebe vazne cekali do posledni chvile pred kinem, az jsme se dobrali k tomu, ze jsi nikomu nerekl ze prijdes. ;)))
457446
Jako, vcera jsme na tebe vazne cekali do posledni chvile pred kinem, az jsme se dobrali k tomu, ze jsi nikomu nerekl ze prijdes. ;)))
rcorp
0 0
reagovat

Fluke

Asi jsme te zas tolik pak nepomlouvali :D
457445
Asi jsme te zas tolik pak nepomlouvali *:D*
Fluke
0 0
reagovat

Ravenhorn

měl jsi pravdu - nečetl jsem teda všechno, ale to co předvádí "koky" je na zbití baseballkou :- ?) ps: Rocky IV je fajn film :) 70% ;)
457444
měl jsi pravdu - nečetl jsem teda všechno, ale to co předvádí "koky" je na zbití baseballkou *:-* *?)* ps: Rocky IV je fajn film :) 70% *;)*
Ravenhorn
0 0
reagovat

rcorp

Jo minul si návštěvu Jako malé děti, na které si měl záhadným způsobem být, do poslední chvíle jsme přemýšleli jestli si měl nebo neměl přijít:D
457443
Jo minul si návštěvu Jako malé děti, na které si měl záhadným způsobem být, do poslední chvíle jsme přemýšleli jestli si měl nebo neměl přijít*:D*
rcorp
0 0
reagovat

Sam Raimi

dneska okupuje naše televize :) co je lepší: Téměř dokonalý zločin nebo Hra snů? ;)
457442
dneska okupuje naše televize *:)* co je lepší: Téměř dokonalý zločin nebo Hra snů? *;)*
Sam Raimi
0 0
reagovat
Hm tak na filmpubu se rozjel opravdu brutální pokec o tom zda je nový Rocky super nebo sračka. Fakt otřesný názory některých lidí, jen se tam koukněte, ale je to jen pro silné povahy, fanouškové Stalloneho by mohli dostat šok. :o
457441
Hm tak na filmpubu se rozjel opravdu brutální pokec o tom zda je nový Rocky super nebo sračka. Fakt otřesný názory některých lidí, jen se tam koukněte, ale je to jen pro silné povahy, fanouškové Stalloneho by mohli dostat šok. *:o*
0 0
reagovat

rcorp

taky sem se zrovna vratil ... jedina dobra a podstatna zprava je, ze Happy Feet vyhralo Oscara :D:))
457440
taky sem se zrovna vratil ... jedina dobra a podstatna zprava je, ze Happy Feet vyhralo Oscara *:D**:))*
rcorp
0 0
reagovat
Pro mě vede série BF. Pak se mi líbí hodně Star wars Battlefront 1 a 2 (to je taky masakr, včetně bojů ve vesmírů ala BF). Další co jsem hrál je super hrát online Far cry a UT sérii.
457439
Pro mě vede série BF. Pak se mi líbí hodně Star wars Battlefront 1 a 2 (to je taky masakr, včetně bojů ve vesmírů ala BF). Další co jsem hrál je super hrát online Far cry a UT sérii.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se