Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107541 - 107560 Napsat příspěvek
DVD kousek :) DVD Monty Pythonů - perfektní. Je tam z 99% totožný překlad jako od Palouše. Děkujeme.
457770
DVD kousek :) DVD Monty Pythonů - perfektní. Je tam z 99% totožný překlad jako od Palouše. Děkujeme.
0 0
reagovat

sohaj

Občas se tu ukáže, ale to jen při příležitosti nové ukázky na Transformers apod....
457769
Občas se tu ukáže, ale to jen při příležitosti nové ukázky na Transformers apod....
sohaj
0 0
reagovat

pav

Máš recht, v hodinových odstupech to nevyužiješ... Ale je to stejně zajímavá věc. Zvlášť ve VC v těch dvou patrech to musí být pěkně komplikovaná dráha... :+ Vím, že v Plzni se to využívá třeba při školních představeních. Občas se sem nahrnou třeba dvě základky najednou. Pro první stupeň jede v několika sálech jeden film a pro druhý jiný...
457768
Máš recht, v hodinových odstupech to nevyužiješ... Ale je to stejně zajímavá věc. Zvlášť ve VC v těch dvou patrech to musí být pěkně komplikovaná dráha... *:+* Vím, že v Plzni se to využívá třeba při školních představeních. Občas se sem nahrnou třeba dvě základky najednou. Pro první stupeň jede v několika sálech jeden film a pro druhý jiný...
pav
0 0
reagovat
jj michael, kde tomu je konec? Já zrovna sedím na přednášce a dávám velký pozor:D
457767
jj michael, kde tomu je konec? Já zrovna sedím na přednášce a dávám velký pozor*:D*
0 0
reagovat
stary dobry casy s mikim od bayů
457766
stary dobry casy s mikim od bayů
0 0
reagovat
Som prave v navale nostalgie nasiel svoje prve prispevky do diskusie z 18.04.2006 a hned to bolo "posekanie sa" s kocourom a imfom za to, ze kocour vymazal flamovu reakciu Michaela Baye na Exorcistu:D:D
Som este nevedel ako to tu chodi, zanieteny bojovnik za prava "mensin"..;))
457765
Som prave v navale nostalgie nasiel [link="http://www.moviezone.cz/discussion?page=702"]svoje prve prispevky do diskusie[/link] z 18.04.2006 a hned to bolo "posekanie sa" s kocourom a imfom za to, ze kocour vymazal flamovu reakciu Michaela Baye na Exorcistu*:D**:D* Som este nevedel ako to tu chodi, zanieteny bojovnik za prava "mensin"..;))
0 0
reagovat

Silence

Village na Andelu to ma taky, v nakem Febiofestdokumentu loni se tim chlubili.. Popravde receno to v praxi nema moc pouziti, protoze kdyz uz promitam stejnou vec ve dvou salech, tak pokud mozno s hodinovym odstupem, abych mel vic casu zacatku pro divaky - vetsi komfort - vetsi prodej listku.

Jediny co me napada je ze by si nekdo pronajal cely multiplex a chtel pustit 1500 lidem stejny film najednou. Viz treba zahajeni lonskeho Febiofestu :)
457764
Village na Andelu to ma taky, v nakem Febiofestdokumentu loni se tim chlubili.. Popravde receno to v praxi nema moc pouziti, protoze kdyz uz promitam stejnou vec ve dvou salech, tak pokud mozno s hodinovym odstupem, abych mel vic casu zacatku pro divaky - vetsi komfort - vetsi prodej listku. Jediny co me napada je ze by si nekdo pronajal cely multiplex a chtel pustit 1500 lidem stejny film najednou. Viz treba zahajeni lonskeho Febiofestu :)
Silence
0 0
reagovat
nebo rovnou po celym kontinentu, vid? :D
457763
nebo rovnou po celym kontinentu, vid? :D
0 0
reagovat

Ad kopie

Imho centrální distribuci filmového pásu po sálech mají i nejnovější kina u nás. Jmenovitě v Plzni jsem ten kladkostroj i viděl... :) Takže pak promítat největší hity do dvou tří sálů z jedné kopie není problém. Ten film má pak v jenom dalším sálu po cestě pár minutové zpoždění... By se mohl takový systém udělat i mezi městy.... Aby se na některé filmy nemuselo čekat několik týdnů, ale jen několik hodin, než z Prahy dorazí... :D :D
457762
Imho centrální distribuci filmového pásu po sálech mají i nejnovější kina u nás. Jmenovitě v Plzni jsem ten kladkostroj i viděl... :) Takže pak promítat největší hity do dvou tří sálů z jedné kopie není problém. Ten film má pak v jenom dalším sálu po cestě pár minutové zpoždění... By se mohl takový systém udělat i mezi městy.... Aby se na některé filmy nemuselo čekat několik týdnů, ale jen několik hodin, než z Prahy dorazí... *:D* *:D*
Ad kopie
0 0
reagovat
No tak to je pravda, to sem prokoučoval, koukám na i po v a udělám chybu jinde, tímto se připojuji k hnutí za reformu českého jazyka, protože je trapné, jaký je to zastaralý nemoderní jazyk.
457761
No tak to je pravda, to sem prokoučoval, koukám na i po v a udělám chybu jinde, tímto se připojuji k hnutí za reformu českého jazyka, protože je trapné, jaký je to zastaralý nemoderní jazyk.
0 0
reagovat
tvuj vikir rozhodne neni spravne...
457760
tvuj vikir rozhodne neni spravne...
0 0
reagovat
Mě se to zdá správně, ale nejsem odborník na ČJ (a kdo je).
457759
Mě se to zdá správně, ale nejsem odborník na ČJ (a kdo je).
0 0
reagovat
krispel... pomucka je jenom jedna videt, viset, viklat ;)
457758
krispel... pomucka je jenom jedna videt, viset, viklat ;)
0 0
reagovat
Ten kdo psal tu pomucku zjevne taky neumel moc cesky. ;)))
457757
Ten kdo psal tu pomucku zjevne taky neumel moc cesky. ;)))
0 0
reagovat
Ups proto na taková slova existuje pomůcka: vidím viset vidle ve vikíři, všude i, vím to a stejně to napíšu blbě.
457756
Ups proto na taková slova existuje pomůcka: vidím viset vidle ve vikíři, všude i, vím to a stejně to napíšu blbě.
0 0
reagovat
no rofl, "kdo to vyděl" :D
457755
no rofl, "kdo to vyděl" :D
0 0
reagovat
Ti japonci, nebo možná korejci, jsou strašně kreativní, hlavně se nebojí investovat do blbostí. link
457754
Ti japonci, nebo možná korejci, jsou strašně kreativní, hlavně se nebojí investovat do blbostí. http://www.nejzabava.net/index.php?page=spustit_video&id=457
0 0
reagovat
Kdyz jsem prolit takovejch 50 stranek od ty prvni, tak jsem se takhle celkem zasmal vickrat :)
457753
Kdyz jsem prolit takovejch 50 stranek od ty prvni, tak jsem se takhle celkem zasmal vickrat :)
0 0
reagovat
lol: elisha | 11.11.2004 07:19:14
dotaz :o)
Nad salkem ranni kavy me napadl dotaz :) - kde schanite vsechny ty trailery, jaky je vas hlavni zdroj?
457752
lol: elisha | 11.11.2004 07:19:14 dotaz :o) Nad salkem ranni kavy me napadl dotaz :) - kde schanite vsechny ty trailery, jaky je vas hlavni zdroj?
0 0
reagovat
Když se odhlásíte a použijete tenhle link, tak se dostanete na první stránku diskuze vůbec :)

link
457751
Když se odhlásíte a použijete tenhle link, tak se dostanete na první stránku diskuze vůbec :) http://www.moviezone.cz/discussion?page=1090
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se