Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 107181 - 107200 Napsat příspěvek
Novy plan premier - Stranger Than Fiction posunuto z 29.3. na 5.4. Miss Potter z 10.5. na 5.7. (kurva), a co me ale vazne sere ze uplne zrusili Curse of the Golden Flower.
458138
Novy plan premier - Stranger Than Fiction posunuto z 29.3. na 5.4. Miss Potter z 10.5. na 5.7. (kurva), a co me ale vazne sere ze uplne zrusili Curse of the Golden Flower.
0 0
reagovat
Určitě pluli k Svěrákovi nějací kapříci ;))
458137
Určitě pluli k Svěrákovi nějací kapříci ;))
0 0
reagovat
No až mu to dají ve Village do dolních sálů tak bude koukat jak to bude mít taky ořezaný na 21:9 :-).
458136
No až mu to dají ve Village do dolních sálů tak bude koukat jak to bude mít taky ořezaný na 21:9 :-).
0 0
reagovat
Palace cinamas forever :+
458135
Palace cinamas forever *:+*
0 0
reagovat
Ortodoxni slovaniste prskaji, to sem presne cekal 8)

Berte to jako namatkovou kontrolu...
458134
Ortodoxni slovaniste prskaji, to sem presne cekal *8)* Berte to jako namatkovou kontrolu...
0 0
reagovat
Nejlepší je stejně ten týpek u projektoru co v půlce projekce vždycky zapne světlo:D
458133
Nejlepší je stejně ten týpek u projektoru co v půlce projekce vždycky zapne světlo:D
0 0
reagovat
Tohle je naprosto kulhající srovnání, rozdíly mezi jednotlivými sály v multikině jsou často propastné. A zrovna 3ka je nejlepší sál ve Slováči. A hláška "Jestli vymění žárovku, přidám hvězdičku." opravdu dokonale podtrhuje tohle srovnání:-
458132
Tohle je naprosto kulhající srovnání, rozdíly mezi jednotlivými sály v multikině jsou často propastné. A zrovna 3ka je nejlepší sál ve Slováči. A hláška "Jestli vymění žárovku, přidám hvězdičku." opravdu dokonale podtrhuje tohle srovnání*:-*
0 0
reagovat

pav

Jako, byl jsem dneska na Lahvich ve Slovaci, sal jedna a vsechno bylo v pohode. Bud to doladili nebo jsem hluchej a slepej. 8)
458131
Jako, byl jsem dneska na Lahvich ve Slovaci, sal jedna a vsechno bylo v pohode. Bud to doladili nebo jsem hluchej a slepej. *8)*
pav
0 0
reagovat
Jak Jan Sverak hodnoti technickou kvalitu projekce jeho filmu Vratne lahve v ceskych multikinech - link

Toz zajimave pocteni. Vypichl bych 5/5 u Village Andel a slabe znamky u Palace Cinemas. Jinak koukam ze Cinestar na tom neni zle, jen ta Ostrava nam to tam kazi...
458130
Jak Jan Sverak hodnoti technickou kvalitu projekce jeho filmu Vratne lahve v ceskych multikinech - http://www.vratnelahve.cz/kina.php Toz zajimave pocteni. Vypichl bych 5/5 u Village Andel a slabe znamky u Palace Cinemas. Jinak koukam ze Cinestar na tom neni zle, jen ta Ostrava nam to tam kazi...
0 0
reagovat
ani mi nehovor, a najhorsie na tom je ze ten diel ma len 20min
458129
ani mi nehovor, a najhorsie na tom je ze ten diel ma len 20min
0 0
reagovat
Loki: Jo tohle je problém.. člověk si zvykne na ty denní dávky a než se naděje tak dohnal stádo a musí čekat jak na banány
458128
Loki: Jo tohle je problém.. člověk si zvykne na ty denní dávky a než se naděje tak dohnal stádo a musí čekat jak na banány
0 0
reagovat
Vinc: Nj to mas este v poho ja som to pred tyzdnom uz dokukal na akt. diel, ked som zacinal sa mi zdala ta zasoba 6 serii skoro nekonecna :-( ?)
458127
Vinc: Nj to mas este v poho ja som to pred tyzdnom uz dokukal na akt. diel, ked som zacinal sa mi zdala ta zasoba 6 serii skoro nekonecna :-( *?)*
0 0
reagovat
Opičák v ikonce: Tak tak.. momentálně koukám na 404.
458126
Opičák v ikonce: Tak tak.. momentálně koukám na 404.
0 0
reagovat

2Schmitz

To je guyChat ;)
2mhsh:
... a magickbox zase vyškrtne ten druhý disk a keďže anglický zvuk býva len stereo, tak ten španielsky bude pre istotu iba mono ;)
458125
To je guyChat *;)* [b]2mhsh[/b]: ... a magickbox zase vyškrtne ten druhý disk a keďže anglický zvuk býva len stereo, tak ten španielsky bude pre istotu iba mono *;)*
2Schmitz
0 0
reagovat
vidíš tady snad nějakého chlapce?
458124
vidíš tady snad nějakého chlapce?
0 0
reagovat
Vinc: Aktualny je 6x12 ze?
458123
Vinc: Aktualny je 6x12 ze?
0 0
reagovat
Btw, nic proti, ale poslednich par desitek prispevku by se spis hodilo na (gay)chat nez do diskuze :D
458122
Btw, nic proti, ale poslednich par desitek prispevku by se spis hodilo na (gay)chat nez do diskuze *:D*
0 0
reagovat
MOOC pěkné 2DVD Pan's Labyrinth link :-)
458121
MOOC pěkné 2DVD Pan's Labyrinth http://www.dvdtimes.co.uk/content.php?contentid=64321 :-)
0 0
reagovat
Máš ještě náskok Karle, ale blížim se k aktuálnímu dílu mílovími kroky! 8)
458120
Máš ještě náskok Karle, ale blížim se k aktuálnímu dílu mílovími kroky! *8)*
0 0
reagovat
Ja tiež ohrevná špirálo:+
458119
Ja tiež ohrevná špirálo*:+*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se