Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106961 - 106980 Napsat příspěvek
Karlos > proc by se pak ve ctvrtek nikam neslo? :D Vis jak prijemne ti ve skole je, kdyz prides pripitej?
458068
Karlos > proc by se pak ve ctvrtek nikam neslo? *:D* Vis jak prijemne ti ve skole je, kdyz prides pripitej?
0 0
reagovat
A kdo v pátek do Hostivaře?
458067
A kdo v pátek do Hostivaře?
0 0
reagovat
no tak co nadelam, uvidim to dvakrat ;)
458065
no tak co nadelam, uvidim to dvakrat ;)
0 0
reagovat
Jako říkám, můžete jít dvakrát... Ale akce co týden je přece jenom finančně i fyzicky dooost náročná... Ke všemu se domlouvalo až za dva týdny... No jak chcete... Ve čtvrtek stejně nikam pak nepůjdete ;)...
458066
Jako říkám, můžete jít dvakrát... Ale akce co týden je přece jenom finančně i fyzicky dooost náročná... Ke všemu se domlouvalo až za dva týdny... No jak chcete... Ve čtvrtek stejně nikam pak nepůjdete ;)...
0 0
reagovat

KARLOS

Já myslím, že se hodně lidí, co si počkají dva týdny, najde... třeba já! :D 23.3. počítám, že se nás pár sejde... 8)
458064
Já myslím, že se hodně lidí, co si počkají dva týdny, najde... třeba já! *:D* 23.3. počítám, že se nás pár sejde... *8)*
KARLOS
0 0
reagovat

KARLOS

No ja bych byl na ted...mist je jeste dost ;) viz slovansky dum
458063
No ja bych byl na ted...mist je jeste dost ;) viz slovansky dum
KARLOS
0 0
reagovat
Karlos: nemáš prachy, co? :)) :D
458062
Karlos: nemáš prachy, co? *:))* *:D*
0 0
reagovat

acheron

co se da delat ;)
458061
co se da delat ;)
acheron
0 0
reagovat

KARLOS

Blázníš? Já bych šel klidne hned teď
458060
Blázníš? Já bych šel klidne hned teď
KARLOS
0 0
reagovat
Hele, a nechcete počkat až za ty dva týdny ;)??? Jako jít dvajrát je sice prima, ale i tak ;)... Nebo to budete cpát na tento týden??? Doporučoval bych si dát jeden weekend pohov...
458059
Hele, a nechcete počkat až za ty dva týdny ;)??? Jako jít dvajrát je sice prima, ale i tak ;)... Nebo to budete cpát na tento týden??? Doporučoval bych si dát jeden weekend pohov...
0 0
reagovat

imf

No dal jsem si 300 objednat rezervaci a meli tam III.15. Palace Slovanský dům a III.16. Palace Hostivař od 19 hod.
458058
No dal jsem si 300 objednat rezervaci a meli tam III.15. Palace Slovanský dům a III.16. Palace Hostivař od 19 hod.
imf
0 0
reagovat

ragnar

ad 300 v kine: ani nehovor... Vies ako by som siel, ale hold, som od vas par 100 km, ale hlavne by som siel do kvalitneho kina s kvalitnym zvukom. Konkretne v mojom meste to neni ziadna vyhra (skor velke fiasko) - toto kino sice nema na zvukovu kulisu klaviristu :) ale je to riadny podpriemer :(
458057
ad 300 v kine: ani nehovor... Vies ako by som siel, ale hold, som od vas par 100 km, ale hlavne by som siel do kvalitneho kina s kvalitnym zvukom. Konkretne v mojom meste to neni ziadna vyhra (skor velke fiasko) - toto kino sice nema na zvukovu kulisu klaviristu :) ale je to riadny podpriemer :(
ragnar
0 0
reagovat
Jo ták mám 4 ks lístků bohužel do druhé řady od plátna, protože je to již skoro vyprodané. Tak kdo by šel?
458056
Jo ták mám 4 ks lístků bohužel do druhé řady od plátna, protože je to již skoro vyprodané. Tak kdo by šel?
0 0
reagovat
Eeee... oni ji tam fakt davaj. Neco jsem prosvihnul. ;)
458055
Eeee... oni ji tam fakt davaj. Neco jsem prosvihnul. ;)
0 0
reagovat

Ravenhorn

A co te vede k tomu, ze tam 16. davaj zrovna 300? ;)))
458054
A co te vede k tomu, ze tam 16. davaj zrovna 300? ;)))
Ravenhorn
0 0
reagovat
Ehm kdo by šel do Palace Hostivař 16.3. v pátek od 19 hod? čtvrtek jsem totiž v práci do 21 hod. Zato v pátek mám volno. Já zatím zamluvím 5 lístků. (jeden bude pro mě ostatní budou volné.) Tak se hlašte.
458053
Ehm kdo by šel do Palace Hostivař 16.3. v pátek od 19 hod? čtvrtek jsem totiž v práci do 21 hod. Zato v pátek mám volno. Já zatím zamluvím 5 lístků. (jeden bude pro mě ostatní budou volné.) Tak se hlašte.
0 0
reagovat
acheron: dobře, přiznávám, byl to kinorip-ale hodně kvalitní kinorip:)
458052
acheron: dobře, přiznávám, byl to kinorip-ale hodně kvalitní kinorip*:)*
0 0
reagovat

Hellblazer

prvy trailer: Nuda. Vela rozpravaju a vacsinou nudne, aj ked su tam obcas naznaky vtipu. Nudny strih, ziadne napatie a ziadna akcia - ani naznak, posledny skoro az klisovity zaber siluety neratam. (druhy som nevidel, nejde mi)
458051
prvy trailer: Nuda. Vela rozpravaju a vacsinou nudne, aj ked su tam obcas naznaky vtipu. Nudny strih, ziadne napatie a ziadna akcia - ani naznak, posledny skoro az klisovity zaber siluety neratam. (druhy som nevidel, nejde mi)
Hellblazer
0 0
reagovat

300?

Nevim jak vy, ale ja uz mam na ctvrtek rezervovano pet lupenu, tak jestli tam nekdo jdete, tak neni problem se poznat na miste8)
458050
Nevim jak vy, ale ja uz mam na ctvrtek rezervovano pet lupenu, tak jestli tam nekdo jdete, tak neni problem se poznat na miste*8)*
300?
0 0
reagovat

ko3r

ad malom.kino: jj. poznam, tam sa este robi zvukovy doprovod klavirom :D a otacky kamery sa robia rucne, preto niektore pasaze ide rychlejsie a ine pomalsie :))
ad simpsonovci: ked dabing, tak jedine ten co bol v serialy!! Pri inom filme by som ti na to povedal, ze nestras s dabingom! :) aby si to nezakrikol. :) Ale inak som automaticky predpokladal ze to bude klasicky s titulkami. Inak aj keby bol v cechach dabing, tak nie je iste ako sa rozhodne distributor na Slovensku, a to radsej odrezem usi ako by som to mal pozerat so slovenskym dabingom! Takze v danej chvili sa modlim aby bol film na Slovensku s titulkami.
458049
ad malom.kino: jj. poznam, tam sa este robi zvukovy doprovod klavirom *:D* a otacky kamery sa robia rucne, preto niektore pasaze ide rychlejsie a ine pomalsie :)) ad simpsonovci: ked dabing, tak jedine ten co bol v serialy!! Pri inom filme by som ti na to povedal, ze nestras s dabingom! :) aby si to nezakrikol. :) Ale inak som automaticky predpokladal ze to bude klasicky s titulkami. Inak aj keby bol v cechach dabing, tak nie je iste ako sa rozhodne distributor na Slovensku, a to radsej odrezem usi ako by som to mal pozerat so slovenskym dabingom! Takze v danej chvili sa modlim aby bol film na Slovensku s titulkami.
ko3r
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se