Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106941 - 106960 Napsat příspěvek
Pozerám, že 300 v Špalíčku v Brne štartuje túto Nedeľu. Ide tam niekto odtiaľto ? ?)
458091
Pozerám, že 300 v Špalíčku v Brne štartuje túto Nedeľu. Ide tam niekto odtiaľto ? *?)*
0 0
reagovat

ko3r

Koukám:D Ti hoši fakt jeli, ale nedivím se, že toho poldu nabral, naši cajti lezou vždycky před auto sebevrazi:)
458090
Koukám*:D* Ti hoši fakt jeli, ale nedivím se, že toho poldu nabral, naši cajti lezou vždycky před auto sebevrazi*:)*
ko3r
0 0
reagovat
česká kobra: link
praha ?) :))
458089
česká kobra: http://zpravy.idnes.cz/na-vaclavaku-se-strilelo-vuz-nabral-policistu-na-kapotu-pjv-/praha.asp?c=A070312_165949_praha_adb praha *?)* *:))*
0 0
reagovat
pockejte si na house 8)
458088
pockejte si na house *8)*
0 0
reagovat
nedělejte si srandu z Kobry, jsou tu lidi, který na tom vyrostli :D :))

teď dávaj na Eurosportu fotbal holek - zajímavý ;) na ty švédky je radost pohledět :+
458087
nedělejte si srandu z Kobry, jsou tu lidi, který na tom vyrostli *:D* *:))* teď dávaj na Eurosportu fotbal holek - zajímavý *;)* na ty švédky je radost pohledět *:+*
0 0
reagovat

Psema

Ne dokud bude řádu dálniční policie bude velet Mistryně Engelhartová, to bude světlá strana síly s nimi, Rytíři Obi-Kranich a SkyGerchan tohou ukážou ještě hodně:D
458086
Ne dokud bude řádu dálniční policie bude velet Mistryně Engelhartová, to bude světlá strana síly s nimi, Rytíři Obi-Kranich a SkyGerchan tohou ukážou ještě hodně*:D*
Psema
0 0
reagovat

Fluke

No dneska tam dělali kousky, že se člověku panenky protáčí, ale temná strana mrcha je a Gerchana s Kranichem svést dokáže.:D
458085
No dneska tam dělali kousky, že se člověku panenky protáčí, ale temná strana mrcha je a Gerchana s Kranichem svést dokáže.*:D*
Fluke
0 0
reagovat
Šak to aspoň dobre pripraví deti na ozajstný život, žeby len tak ľahko nedostali cez hubu od každého druhého róma, čo ich stretne na ulici (a ak už aj dostanú, atk aspoň nebudú prekvapené a vydesené zo všetkej tej krvi, čo budú mať na sebe ;))
458084
Šak to aspoň dobre pripraví deti na ozajstný život, žeby len tak ľahko nedostali cez hubu od každého druhého róma, čo ich stretne na ulici (a ak už aj dostanú, atk aspoň nebudú prekvapené a vydesené zo všetkej tej krvi, čo budú mať na sebe *;)*)
0 0
reagovat

Kobra11

Kranich a Gerchan z dalniční policie jsou nebezpečnější než Jediové, dělaj čím dál větší scifi kousky. Mít Yoda ty dva, tak by republika nikdy nepadla:D
458083
Kranich a Gerchan z dalniční policie jsou nebezpečnější než Jediové, dělaj čím dál větší scifi kousky. Mít Yoda ty dva, tak by republika nikdy nepadla*:D*
Kobra11
0 0
reagovat
Tohle znám z Magic Boxu, oni vždycky na film jinýho žánru daj jinak žánrový trailery před film. Akční, jsou tam trailery na dětský filmy, nějaká komedie nebo dětský film a jsou před tím trailery na horory.
V Magic Boxu sou holt geniální.
458082
Tohle znám z Magic Boxu, oni vždycky na film jinýho žánru daj jinak žánrový trailery před film. Akční, jsou tam trailery na dětský filmy, nějaká komedie nebo dětský film a jsou před tím trailery na horory. V Magic Boxu sou holt geniální.
0 0
reagovat
skoda ze ich nedavali pred happy feet
458081
skoda ze ich nedavali pred happy feet
0 0
reagovat
Áah, před Nocí v muzeu běžel trailer na 300 a většina dětí se rozbrečela.
Už dlouho jsem nezažil takový pocit satisfakce :-))
458080
Áah, před Nocí v muzeu běžel trailer na 300 a většina dětí se rozbrečela. Už dlouho jsem nezažil takový pocit satisfakce :-))
0 0
reagovat

xMort

Není to tak hrozné, jak se nás marketing snaží přesvědčit;) Moje železo bude v létě staré tři roky a o vánocích jsem koupil akorát novou grafiku, ale výkon samotnej je stále na aktuální úrovni a rozjedu zase všechno v 1680x1050 na nejvyšší detaily, díky novější grafice (jediná věc, která opravdu rychle stárne). Za tu dobu se spíš přidala spousta novejch technologií než surovej výkon. Giga paměti je furt Giga paměti, ač je to nyní DDR2 místo DDR, Deska je furt deska ač teď používá PCI Experess a má víc Sata portů. atd.
A i když se DX10 jeví jako mezník, tak než se rozjede..a kvůli zákazníkům, ty hry stejně pojedou i v DX9c. Takže asi tak, doufám, že se teď cítíš dost optimisticky, protože máš stejně pravdu, na Force unleashed bude pravděpodobně potřeba zase novej stroj pokud už nemáš výkonou mašinu;)
Já si konzoli taky koupím, ale kvůli filmům, hraní bude jen bonus.
458079
Není to tak hrozné, jak se nás marketing snaží přesvědčit;) Moje železo bude v létě staré tři roky a o vánocích jsem koupil akorát novou grafiku, ale výkon samotnej je stále na aktuální úrovni a rozjedu zase všechno v 1680x1050 na nejvyšší detaily, díky novější grafice (jediná věc, která opravdu rychle stárne). Za tu dobu se spíš přidala spousta novejch technologií než surovej výkon. Giga paměti je furt Giga paměti, ač je to nyní DDR2 místo DDR, Deska je furt deska ač teď používá PCI Experess a má víc Sata portů. atd. A i když se DX10 jeví jako mezník, tak než se rozjede..a kvůli zákazníkům, ty hry stejně pojedou i v DX9c. Takže asi tak, doufám, že se teď cítíš dost optimisticky, protože máš stejně pravdu, na Force unleashed bude pravděpodobně potřeba zase novej stroj pokud už nemáš výkonou mašinu;) Já si konzoli taky koupím, ale kvůli filmům, hraní bude jen bonus.
xMort
0 0
reagovat

Fluke

Stejně si budu muset nějakou konzoli koupit, protože na tohle pc jen tak nevyupgraduju. To abych do něj cpal něco každý rok..
458078
Stejně si budu muset nějakou konzoli koupit, protože na tohle pc jen tak nevyupgraduju. To abych do něj cpal něco každý rok..
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

to si jen ventura spletl saly ;)
458077
to si jen ventura spletl saly ;)
Fluke
0 0
reagovat

ragnar

že by Dharma byla mezi námi?
458076
že by Dharma byla mezi námi?
ragnar
0 0
reagovat
number 23
458075
number 23
0 0
reagovat

Silence

Taky volím 23;)

xMort: jediná nevýhoda, že to není na PC, ale existuje petice, aby to vydali i na PC.
458074
Taky volím 23;) xMort: jediná nevýhoda, že to není na PC, ale existuje petice, aby to vydali i na PC.
Silence
0 0
reagovat

Silence

8):+
458073
*8)**:+*
Silence
0 0
reagovat
Už to asi všichni víte, ale potěšilo mě, když jsem teď přišel domů a podíval se, že občas někdy zvítězí spravedlnost... Těch 107 tisíc diváků Vratných lahví za první víkend (Anglický král 103tis) je opravdu úctyhodných... a přeju jim to. Myslím, že ale nebudou mít takovou vytrvalost, takže se k tak velké sumě jako práve Anglický král nevyšplhají... Ale jelikož rozpočet budou mít lahve zaplacený nejdéle za tři týdne, můžu se těm vyhozeným 100 milionům za Krále jenom smát.... :D
458072
Už to asi všichni víte, ale potěšilo mě, když jsem teď přišel domů a podíval se, že občas někdy zvítězí spravedlnost... Těch 107 tisíc diváků Vratných lahví za první víkend (Anglický král 103tis) je opravdu úctyhodných... a přeju jim to. Myslím, že ale nebudou mít takovou vytrvalost, takže se k tak velké sumě jako práve Anglický král nevyšplhají... Ale jelikož rozpočet budou mít lahve zaplacený nejdéle za tři týdne, můžu se těm vyhozeným 100 milionům za Krále jenom smát.... *:D*
0 0
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se