Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 106861 - 106880 Napsat příspěvek
fingolfin: správně řečeno:), ale bylo by to na filozofickou debatu řešit jestli je to právě správně, že to dnes takhle funguje, zejména na veřejnoprávních stanicích;). Jinak tenhle přístup je občas dost problémovej, protože se často z toho rodí reportáže se spoustou dezinformací nebo silnou manipulací názoru čtenáře/diváka. (např. Na vlastní oči)

Charlotte: Já sem tohle nechtěl zmiňovat, imf má rád nás, my jeho, proč to kazit:D
458457
fingolfin: správně řečeno:), ale bylo by to na filozofickou debatu řešit jestli je to právě správně, že to dnes takhle funguje, zejména na veřejnoprávních stanicích;). Jinak tenhle přístup je občas dost problémovej, protože se často z toho rodí reportáže se spoustou dezinformací nebo silnou manipulací názoru čtenáře/diváka. (např. Na vlastní oči) Charlotte: Já sem tohle nechtěl zmiňovat, imf má rád nás, my jeho, proč to kazit*:D*
0 0
reagovat
Fluke,imf:
IMHO míra manipulace na MZ dosahuje ďábelských výšin..:-)
Ale nemyslim ted stranku faktickou a informacni.;)
458456
Fluke,imf: IMHO míra manipulace na MZ dosahuje ďábelských výšin..:-) Ale nemyslim ted stranku faktickou a informacni.*;)*
0 0
reagovat
Fluke: okej. To jo no. Šak o tom je novinařina. Novinář vůbec nechce lidi informovat, ale prodat svoji zprávu a tomu musí ty informace uzpůsobit.

Grol: HN beru, to sou asi seriozní noviny (nečtu je, nemůžu soudit, ale podle mých informací by tomu tak skutečně mělo být), ale na mě moc ekonomický a maj děsně divnej formát (co si vzpomínám). Takže pominu-li HN furt mi MF vychází jako nejlepší možnost.
458455
Fluke: okej. To jo no. Šak o tom je novinařina. Novinář vůbec nechce lidi informovat, ale prodat svoji zprávu a tomu musí ty informace uzpůsobit. Grol: HN beru, to sou asi seriozní noviny (nečtu je, nemůžu soudit, ale podle mých informací by tomu tak skutečně mělo být), ale na mě moc ekonomický a maj děsně divnej formát (co si vzpomínám). Takže pominu-li HN furt mi MF vychází jako nejlepší možnost.
0 0
reagovat

imf

že si to ty:D..ne, naštěstí film, hry, a podobná témata, pokud nejde o bulvár jsou prostě normální informace, kdy nemá redaktor potřebu svého čtenáře oblbovat;)
458454
že si to ty:D..ne, naštěstí film, hry, a podobná témata, pokud nejde o bulvár jsou prostě normální informace, kdy nemá redaktor potřebu svého čtenáře oblbovat;)
imf
0 0
reagovat

fingolfin

MF Dnes je čím dál větší bulvár, pokud to vůbec ještě jde. Trochu menší mi přijdou HN a z jiných periodik volím Respekt a Reflex.
458453
MF Dnes je čím dál větší bulvár, pokud to vůbec ještě jde. Trochu menší mi přijdou HN a z jiných periodik volím Respekt a Reflex.
fingolfin
0 0
reagovat

Fluke

Vsech jo? To odvolas. :)))
458452
Vsech jo? To odvolas. :)))
Fluke
0 0
reagovat
bapi: necpi mi něco co sem neřekl;)

fongolfin: neříkám, že je MF Dnes škvár, ale kdybys viděl do pozadí zpráv jako takovejch, tak bys to viděl jinak. Za každou zprávou na první stránce je nějakej cíl, kterej má tebe jako čtenáře ovlivnit, ne tě informovat. Dezinformace či milný informace jsou denní chleba všech plátků a to nemluvím o tom, že spousta zpráv se spoléhá na čtenářovu neznalost;)
458451
bapi: necpi mi něco co sem neřekl*;)* fongolfin: neříkám, že je MF Dnes škvár, ale kdybys viděl do pozadí zpráv jako takovejch, tak bys to viděl jinak. Za každou zprávou na první stránce je nějakej cíl, kterej má tebe jako čtenáře ovlivnit, ne tě informovat. Dezinformace či milný informace jsou denní chleba všech plátků a to nemluvím o tom, že spousta zpráv se spoléhá na čtenářovu neznalost;)
0 0
reagovat

imf

Ou, na to že se chystá nový design jsem zapomněl, už mlčím pane výpravčí :)
458450
Ou, na to že se chystá nový design jsem zapomněl, už mlčím pane výpravčí *:)*
imf
0 0
reagovat
Ja tie moderné deti tiež už nechápem. Svoj mobil som začal nosiť až v sedemnástich, dovtedy som sa jeho používaniu vytrvalo bránil (čo v podstate v istej miere činím dodnes). Dnešným deťom už doma slabo prekrvujú zadok a čo je horšie, prakticky nijako ich nemotivujú. Za mojich mladých čias človek musel doma makať , žeby dostal aspoň dajaké vreckové, ale ako sa nám podvihla tá životná úroveň, rodičia deti začali rozmaznávať. A potom sa kdekto čuduje, že sa dejú také veci.
458449
Ja tie moderné deti tiež už nechápem. Svoj mobil som začal nosiť až v sedemnástich, dovtedy som sa jeho používaniu vytrvalo bránil (čo v podstate v istej miere činím dodnes). Dnešným deťom už doma slabo prekrvujú zadok a čo je horšie, prakticky nijako ich nemotivujú. Za mojich mladých čias človek musel doma makať , žeby dostal aspoň dajaké vreckové, ale ako sa nám podvihla tá životná úroveň, rodičia deti začali rozmaznávať. A potom sa kdekto čuduje, že sa dejú také veci.
0 0
reagovat

HAL

Vlaky jezdej na cas, tak si nestezuj... a v novym designu je to stejne zas uplne jinak... :)
458448
Vlaky jezdej na cas, tak si nestezuj... a v novym designu je to stejne zas uplne jinak... :)
HAL
0 0
reagovat

ad mobily aj.

Mno mě se stalo zhruba před měsícem když jsem potkal cca 12letýho kluka a ten i když mě vůbec neznal tak na mě začal pokřikovat ať se kouknu na jeho mobil, že rozhodně nemám lepší než atd. On teda byl asi za 15 tis. takze myslim že občas zkrotit tu mládež by neškodilo. Vytrhnout mu ho z ruky hned by se uklidnil:))
458447
Mno mě se stalo zhruba před měsícem když jsem potkal cca 12letýho kluka a ten i když mě vůbec neznal tak na mě začal pokřikovat ať se kouknu na jeho mobil, že rozhodně nemám lepší než atd. On teda byl asi za 15 tis. takze myslim že občas zkrotit tu mládež by neškodilo. Vytrhnout mu ho z ruky hned by se uklidnil*:))*
ad mobily aj.
0 0
reagovat

imf

No, možná by si i ty staré koleje zasloužily trochu vyspravit :D
458446
No, možná by si i ty staré koleje zasloužily trochu vyspravit *:D*
imf
0 0
reagovat
Klidek, je to jenom docasny reseni... za tyden bude vsechno ve starych kolejich...
458445
Klidek, je to jenom docasny reseni... za tyden bude vsechno ve starych kolejich...
0 0
reagovat

HAL

jj, dneska jsem si v tom malém okénku nevšiml nové recenze... ?)
458444
jj, dneska jsem si v tom malém okénku nevšiml nové recenze... *?)*
HAL
0 0
reagovat
Tak to bylo ale vždycky, že některé děti měly spoustu věcí, o kterých dospělí říkali, že je to blbost, aby to ty děti měly. Dneska je alespoň dobré, že si více rodin může dovolit něco těm dětskám koupit, takže mezi sebou si pak (tolik) nezávidí... :) Já bych opravdu netvrdil, že dnes je něco horší... Akorát v minulosti se to samé projevovalo jinými věcmi, které vám ale dnes nepřijdou tak divné, takže si říkáte, kam ten svět spěje... :) Hehe, jak my jsme brutálně propadli hazardní hře jménem čára o nemalé finance... :D
458443
Tak to bylo ale vždycky, že některé děti měly spoustu věcí, o kterých dospělí říkali, že je to blbost, aby to ty děti měly. Dneska je alespoň dobré, že si více rodin může dovolit něco těm dětskám koupit, takže mezi sebou si pak (tolik) nezávidí... :) Já bych opravdu netvrdil, že dnes je něco horší... Akorát v minulosti se to samé projevovalo jinými věcmi, které vám ale dnes nepřijdou tak divné, takže si říkáte, kam ten svět spěje... :) Hehe, jak my jsme brutálně propadli hazardní hře jménem čára o nemalé finance... *:D*
0 0
reagovat
Jen malá poznámka k nové reklamě a speciálu - ne že by mi nějak výrazně vadily, vypadají docela hezky (i když poslední dobou by se to tu skoro mohlo přejmenovat na 300zone), ale dost výrazně utlačují odkaz na aktuální recenzi, která je díky nim takřka neviditelná. A přitom je to vedle trailerů a novinek to nejdůležitější na hlavní stránce ;)
Myslím že by nebyl špatný nápad tu stránku mírně předělat aby byla trochu přehlednější (například DVD zase imho zabírají zbytečně moc prostoru).
458442
Jen malá poznámka k nové reklamě a speciálu - ne že by mi nějak výrazně vadily, vypadají docela hezky (i když poslední dobou by se to tu skoro mohlo přejmenovat na 300zone), ale dost výrazně utlačují odkaz na aktuální recenzi, která je díky nim takřka neviditelná. A přitom je to vedle trailerů a novinek to nejdůležitější na hlavní stránce *;)* Myslím že by nebyl špatný nápad tu stránku mírně předělat aby byla trochu přehlednější (například DVD zase imho zabírají zbytečně moc prostoru).
0 0
reagovat

Fluke

ad MF Dnes: jesli je MF takovej škvár, pak by mě zajímalo, co čteš?
(netvrdim, že je MF bezchybná)
458441
ad MF Dnes: jesli je MF takovej škvár, pak by mě zajímalo, co čteš? (netvrdim, že je MF bezchybná)
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Tak já nevím, ale když je někdo bohatý a má na to, tak je jeho problém, jestli si koupí mobil za 20k.. Tohle už spíše vypadá trochu jako závist. ?)
458440
Tak já nevím, ale když je někdo bohatý a má na to, tak je jeho problém, jestli si koupí mobil za 20k.. Tohle už spíše vypadá trochu jako závist. *?)*
Fluke
0 0
reagovat
Ko3r: Vidíš, proto to takhle srovnávám, když má 7 letej capart, takhle luxusní mobil;)

imf: já myslel, že cheš Lamborghini:D
458439
Ko3r: Vidíš, proto to takhle srovnávám, když má 7 letej capart, takhle luxusní mobil;) imf: já myslel, že cheš Lamborghini*:D*
0 0
reagovat

Fluke

Jestli nebudu mit ve triceti Ferrari, tak budu fakt nastvanej. Proc myslis, ze tak dru? ;)
458438
Jestli nebudu mit ve triceti Ferrari, tak budu fakt nastvanej. Proc myslis, ze tak dru? ;)
Fluke
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se