Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105021 - 105040 Napsat příspěvek
Jj to moje malá sestra taky...
460156
Jj to moje malá sestra taky...
0 0
reagovat
vsak Méďu Pusíka jsem měl celou sbírku....
460155
vsak Méďu Pusíka jsem měl celou sbírku....
0 0
reagovat

EDDIE

Don´t be greasy keep it easy!
460154
Don´t be greasy keep it easy!
EDDIE
0 0
reagovat
Nakonec to skončí u Médi Pusíka.
460153
Nakonec to skončí u Médi Pusíka.
0 0
reagovat
Teď sem si u těch komiksů vzpoměl že máme někde kusy obrozeneckého časopisu Besedy Lidu a už tam sou komiksy typu že Lojza a Pepčou táhly kárku přes karlův Most a aby ušetřili nějakej peníz za mítné tak si Pepča vlezl do vozíku etc...celkem zajímavě namalované
460152
Teď sem si u těch komiksů vzpoměl že máme někde kusy obrozeneckého časopisu Besedy Lidu a už tam sou komiksy typu že Lojza a Pepčou táhly kárku přes karlův Most a aby ušetřili nějakej peníz za mítné tak si Pepča vlezl do vozíku etc...celkem zajímavě namalované
0 0
reagovat
no mě taky ne ale doba byla zlá a cos moh dělat? ja teda vim že sme s kamošem ulítávali na lobovy a na Spidim
460151
no mě taky ne ale doba byla zlá a cos moh dělat? ja teda vim že sme s kamošem ulítávali na lobovy a na Spidim
0 0
reagovat
Tak Čtyřlístek je comics, který mi k srdci NIKDY nepřirostl.
460150
Tak Čtyřlístek je comics, který mi k srdci NIKDY nepřirostl.
0 0
reagovat
když už tak mě taky celkem braly komiksy ve tarých Falloutech - jendičkách i dvojkách .. ale i ve Fallout Tactics...ten vysmátej panáček hlásající vždy nějaké ponaučení
460149
když už tak mě taky celkem braly komiksy ve tarých Falloutech - jendičkách i dvojkách .. ale i ve Fallout Tactics...ten vysmátej panáček hlásající vždy nějaké ponaučení
0 0
reagovat

Motofoko

Vidíš, vidíš. Sem už asi starej a zapomínám. Čtyřlístek je jasnej!
460148
Vidíš, vidíš. Sem už asi starej a zapomínám. Čtyřlístek je jasnej!
Motofoko
0 0
reagovat
Hy there...tady pořád slyším kdejaký kačery a mišáky ale co já vim tak moje mládí bylo spojeno s Čtyřlístkem...to byl nářez:))
460147
Hy there...tady pořád slyším kdejaký kačery a mišáky ale co já vim tak moje mládí bylo spojeno s Čtyřlístkem...to byl nářez:))
0 0
reagovat
holky my dycky vitame radi ;)
460146
holky my dycky vitame radi ;)
0 0
reagovat
Tož vitaj!8)
460145
Tož vitaj!*8)*
0 0
reagovat
ahoj:)
460144
ahoj*:)*
0 0
reagovat

Fluke

jó..dobře...Mickeyho a Donalda sem zapomněl:)
460143
jó..dobře...Mickeyho a Donalda sem zapomněl:)
Fluke
0 0
reagovat

Fluke

Ja taky :+
460142
Ja taky *:+*
Fluke
0 0
reagovat
Já sem vyrůstal na těch nejlepších komiksech a to jsou všechny kačeří příběhy:D
460141
Já sem vyrůstal na těch nejlepších komiksech a to jsou všechny kačeří příběhy*:D*
0 0
reagovat
Chmm...já teda co se komixů týče vyrůstal na Asterixovi, Rychlejch šípech, Kapitánu Klossovi a Saudkovejch komixech a na Kometě (americký věci se ke mně nějak nedostali, jenom v družině v první třídě si pamatuju, že měli první díl Spidermana, ale nevim jesli byl česky:( )
460140
Chmm...já teda co se komixů týče vyrůstal na Asterixovi, Rychlejch šípech, Kapitánu Klossovi a Saudkovejch komixech a na Kometě (americký věci se ke mně nějak nedostali, jenom v družině v první třídě si pamatuju, že měli první díl Spidermana, ale nevim jesli byl česky:( )
0 0
reagovat

bapi

Podobne brneni si Tony narychlo spichne i v novem Invincible Iron Man...
Jinak k tem komiksum u me jasne vede Spidy ke kteremu se vaze podobna historie jako u luba (Korytnacky, Donald a Mickey...)

xMort - Spawn je taky desne cool a film bych taky uvital (Spawn z 97 je poradna jizda). Skoda jen ze animovane filmy (tusim snad 3 dily) byly celkem nudne s nulovou atmosferou a minimalni brutalitou...
460139
Podobne brneni si Tony narychlo spichne i v novem [link="http://www.csfd.cz/film/227525-invincible-iron-man-the/"]Invincible Iron Man...[/link] Jinak k tem komiksum u me jasne vede Spidy ke kteremu se vaze podobna historie jako u luba (Korytnacky, Donald a Mickey...) [b]xMort [/b]- Spawn je taky desne cool a film bych taky uvital (Spawn z 97 je poradna jizda). Skoda jen ze animovane filmy (tusim snad 3 dily) byly celkem nudne s nulovou atmosferou a minimalni brutalitou...
bapi
0 0
reagovat

lubo

CA je jediný maník, u kterého mi to nevadí :) je pro mě esencí comicsu tak jak ho mám ráda. Kupodivu víc než třeba Superman nebo Spidey (i když toho mám tady ráda).
460138
CA je jediný maník, u kterého mi to nevadí *:)* je pro mě esencí comicsu tak jak ho mám ráda. Kupodivu víc než třeba Superman nebo Spidey (i když toho mám tady ráda).
lubo
0 0
reagovat

Lukkas

Tak čo som čítal o Evil Erniem, tak myslím, že diváci ešte na takéhoto "hrdinu" ešte nedorástli.
Na Iron-manovi ma osobne zaujala hlavne jeho slabosť pre alkohol a fakt, že v Civil war kope za (relatívne) zlých ;)
Captain America nikdy nebol môj šálok čaju, možno preto, že patetických Američanov nemám priveľmi v obľube, ale opäť zaúradovala Civil war a ja som ho tušim aj začal mať rád (a mal by som ho ešte radšej, keby sa s jej koncom osud Kapitána naozaj definitívne uzavrel).
Mojim obľúbencom je ale jednoznačne Spiderman - bol to prvý superhrdinský komix, ktorý som dostal (Korytnačky a Mickey Mousa nepočítam ;)). Škoda, že to s ním Crew pred týmy rokmi sekla.
A z televíznych hrdinov ma asi najviac dostal Maxx (asi preto, že jeho jediného som videl celého :D). Vrelo odporúčam všetkým, ktorí to nemajú v hlave celkom v poriadku:))
460137
Tak čo som čítal o Evil Erniem, tak myslím, že diváci ešte na takéhoto "hrdinu" ešte nedorástli. Na Iron-manovi ma osobne zaujala hlavne jeho slabosť pre alkohol a fakt, že v Civil war kope za (relatívne) zlých *;)* Captain America nikdy nebol môj šálok čaju, možno preto, že patetických Američanov nemám priveľmi v obľube, ale opäť zaúradovala Civil war a ja som ho tušim aj začal mať rád (a mal by som ho ešte radšej, keby sa s jej koncom osud Kapitána naozaj definitívne uzavrel). Mojim obľúbencom je ale jednoznačne Spiderman - bol to prvý superhrdinský komix, ktorý som dostal (Korytnačky a Mickey Mousa nepočítam *;)*). Škoda, že to s ním Crew pred týmy rokmi sekla. A z televíznych hrdinov ma asi najviac dostal [link="http://www.imdb.com/title/tt0112065/"]Maxx[/link] (asi preto, že jeho jediného som videl celého *:D*). Vrelo odporúčam všetkým, ktorí to nemajú v hlave celkom v poriadku*:))*
Lukkas
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se