Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 105001 - 105020 Napsat příspěvek
Navíc ty zahraniční originály jsou často o dost levnější a v lepším vydání (například barevně).
Jenže já mám stejně raději češtinu...
460180
Navíc ty zahraniční originály jsou často o dost levnější a v lepším vydání (například barevně). Jenže já mám stejně raději češtinu...
0 0
reagovat
Kdo umi jenom cesky, ten je pro studium filmu, comicsu a sveta obecne objektivne ztracen. :D
460179
Kdo umi jenom cesky, ten je pro studium filmu, comicsu a sveta obecne objektivne ztracen. *:D*
0 0
reagovat
""Si s tím potřebuji lehnout a udělat si pohodu.""

To ať si asi každej vyloží jak chce :D
460178
""Si s tím potřebuji lehnout a udělat si pohodu."" To ať si asi každej vyloží jak chce *:D*
0 0
reagovat
videli jste nekdo southparkovou parodii na 300?
460177
videli jste nekdo southparkovou parodii na 300?
0 0
reagovat

Vincent a imf

Tak já občas něco stáhnu, ale spíš abych věděl, jestli to za to stojí, jelikož mě opravdu nebaví číst comicsy na compu. Si s tím potřebuji lehnout a udělat si pohodu. ;)
460176
Tak já občas něco stáhnu, ale spíš abych věděl, jestli to za to stojí, jelikož mě opravdu nebaví číst comicsy na compu. Si s tím potřebuji lehnout a udělat si pohodu. ;)
Vincent a imf
0 0
reagovat
ale když umí někdo jen česky, tak je to zlý.......
460175
ale když umí někdo jen česky, tak je to zlý.......
0 0
reagovat
bapi
Myslim, že v dnešní broadbandové době neni problém si sehnat jakejkoliv comics na světě ;)
460174
bapi Myslim, že v dnešní broadbandové době neni problém si sehnat jakejkoliv comics na světě ;)
0 0
reagovat
Tak jako pokud to nekdo mysli s comicsama vazne, tezko bude cekat na preklady. Moznosti jak si sehnat US originaly s minimalnim zpozdenim je dost (a ano, myslim tim skutecne originaly... ty co se daj vzit do ruky a prolistovat :)
460173
Tak jako pokud to nekdo mysli s comicsama vazne, tezko bude cekat na preklady. Moznosti jak si sehnat US originaly s minimalnim zpozdenim je dost (a ano, myslim tim skutecne originaly... ty co se daj vzit do ruky a prolistovat :)
0 0
reagovat

Vincent

Tak jasně, že booky jsou dobrý. Hlavně v tom, že většinou jsou kvalitně udělaný, takže drží, ale celkově mám radši sešitovky, jelikož se u toho má člověk aspoň na co těšit. Třeba takový Amazing Spider-Man od JMS u nás vyjde jednou za rok (dohromady 6 sešitovek), což je celkem na chuja. Radši bych si koupil každý měsíc jednu sešitovku. Navíc ty řady jsou různě propojený, takže když si u nás člověk koupí jen toho Amazing, tak tím pádem třeba příjde o pár narážek. A když se třeba podívám na takové Vycházející hvězdy... Člověk si u nás koupí půlku a na tu druhou musí čekat několik roků...
460172
Tak jasně, že booky jsou dobrý. Hlavně v tom, že většinou jsou kvalitně udělaný, takže drží, ale celkově mám radši sešitovky, jelikož se u toho má člověk aspoň na co těšit. Třeba takový Amazing Spider-Man od JMS u nás vyjde jednou za rok (dohromady 6 sešitovek), což je celkem na chuja. Radši bych si koupil každý měsíc jednu sešitovku. Navíc ty řady jsou různě propojený, takže když si u nás člověk koupí jen toho Amazing, tak tím pádem třeba příjde o pár narážek. A když se třeba podívám na takové Vycházející hvězdy... Člověk si u nás koupí půlku a na tu druhou musí čekat několik roků...
Vincent
0 0
reagovat
Tak momentalní model mi přijde mnohem lepší, když jednou za čas vyjde comicsová knížka nějakýho opravdu dobrýho příběhu. Jako to bylo u posledních Spider-Manů a jednoho tenkýho Wolverinea. Že by teď nic nevycházelo neni pravda a kvalitou to předčí věci, který vycházely na začátku 90. let ;)
Jinak sorry holky a kluci, ale čtyřlístky a méďy buzíky odmítám uznávat jako comics :)
460171
Tak momentalní model mi přijde mnohem lepší, když jednou za čas vyjde comicsová knížka nějakýho opravdu dobrýho příběhu. Jako to bylo u posledních Spider-Manů a jednoho tenkýho Wolverinea. Že by teď nic nevycházelo neni pravda a kvalitou to předčí věci, který vycházely na začátku 90. let ;) Jinak sorry holky a kluci, ale čtyřlístky a méďy buzíky odmítám uznávat jako comics :)
0 0
reagovat
sem na to připravenej a už sem viděl nějaky sestříhaný díli a kouzlo nevyprchalo ani po letech :+
460170
sem na to připravenej a už sem viděl nějaky sestříhaný díli a kouzlo nevyprchalo ani po letech *:+*
0 0
reagovat

krispel

Když Odpadlíka chytnu, tak se na něj na Markíze podívám. :))
460169
Když Odpadlíka chytnu, tak se na něj na Markíze podívám. *:))*
krispel
0 0
reagovat

Motofoko

Doufám že výš co dělaš, na KR mám z dětství krásné vzpomínky, znovusetkání po letech ale nedopadá dobře, takovéto seriály stárnou velmi rychle a člověk je z různých firefly, battlestar galactic, heroesů, dexterů....atd dost rozmazlený, to už bys rovnou mohl znovusledovat ODPADLÍKA, to je podobný koncept, až na to že ta motorka nemluví, ale ze sedla tě vystřelí stejně jako sedadlo v Kitovi.:D
460168
Doufám že výš co dělaš, na KR mám z dětství krásné vzpomínky, znovusetkání po letech ale nedopadá dobře, takovéto seriály stárnou velmi rychle a člověk je z různých firefly, battlestar galactic, heroesů, dexterů....atd dost rozmazlený, to už bys rovnou mohl znovusledovat ODPADLÍKA, to je podobný koncept, až na to že ta motorka nemluví, ale ze sedla tě vystřelí stejně jako sedadlo v Kitovi.*:D*
Motofoko
0 0
reagovat
link davám to jeste jednuc
460167
http://youtube.com/watch?v=cBXBRs2km74 davám to jeste jednuc
0 0
reagovat

Motofoko

Odkaz ti moc nefunguje...
460166
Odkaz ti moc nefunguje...
Motofoko
0 0
reagovat
link doporucuji vsem! btw Lorne dik
460165
http://youtube.com/watch?v=cBXBRs2km74....vrele doporucuji vsem! btw Lorne dik
0 0
reagovat

Motofoko

Vybíral jsem to podle kvality: link link link
460164
Vybíral jsem to podle kvality: http://www.torrentspy.com/torrent/767784/Knight_Rider_Season_one_an_Two, http://torrentreactor.net/view.php?id=868132, http://fenopy.com/torrent/Knight_Rider_Season_4/NTUwNDcy/index.html
Motofoko
0 0
reagovat
wow nak se nam tu premnozili stathamovsky ikonky =P
460163
wow nak se nam tu premnozili stathamovsky ikonky =P
0 0
reagovat
dick... ty jsi ale torrent ;)
460162
[b]dick[/b]... ty jsi ale torrent *;)*
0 0
reagovat

Lorne

Jede od roku 1982 - 1986, bylo 84 dílů
460161
Jede od roku 1982 - 1986, bylo 84 dílů
Lorne
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se