Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 104541 - 104560 Napsat příspěvek

bapi

wow, mensi by nebyly? ;)
460778
wow, mensi by nebyly? ;)
bapi
0 0
reagovat
Každej jsme nějakej, mě to vzalo víc - možná protože k tomu prostředí kde se to stalo mám prostě blíž a o to víc mě to znepokojuje a to nejmenší co můžu udělat, je projevit mojí soustrast. Samozřejmě mi neni jedno co se děje i jinde na světě, ale aktuálně mě nejvíc sebralo tohle, tak jsem si nemohl pomoct a stejně jako mnozí další studenti (hlavně na školách v USA) jsem to dal najevo takhle.
460777
Každej jsme nějakej, mě to vzalo víc - možná protože k tomu prostředí kde se to stalo mám prostě blíž a o to víc mě to znepokojuje a to nejmenší co můžu udělat, je projevit mojí soustrast. Samozřejmě mi neni jedno co se děje i jinde na světě, ale aktuálně mě nejvíc sebralo tohle, tak jsem si nemohl pomoct a stejně jako mnozí další studenti (hlavně na školách v USA) jsem to dal najevo takhle.
0 0
reagovat

Gorecki

Vím, vím. Těžko k tomu něco říct, jediný způsob jak donutit lidi, aby v to věřili vidím jen v obrovském monumentálně drahém PR a podprahové reklamy;)
460776
Vím, vím. Těžko k tomu něco říct, jediný způsob jak donutit lidi, aby v to věřili vidím jen v obrovském monumentálně drahém PR a podprahové reklamy;)
Gorecki
0 0
reagovat

Fluke

ja viem ako si to myslel, len som narazal na evidentny kamen urazu
460775
ja viem ako si to myslel, len som narazal na evidentny kamen urazu
Fluke
0 0
reagovat

Gorecki

Myslel jsem to spíš tak, že pro mě má, nevím jak u tebe. Nemá smysl polemyzovat nad nad hodnotou života po světě, protože z pohledu států, firem, či některých lidí, každý život stojí všude jinou cenu.
460774
Myslel jsem to spíš tak, že pro mě má, nevím jak u tebe. Nemá smysl polemyzovat nad nad hodnotou života po světě, protože z pohledu států, firem, či některých lidí, každý život stojí všude jinou cenu.
Gorecki
0 0
reagovat

PRVNÍ FOTKY JOKERA!!!

LEDGER
LEDGER
LEDGER
KLAUNSKÉ MASKY

(fotky nejsou nijak upravené)

V Chicagu teď natáčí velkou akční scénu, ve které Joker a jeho "klauni" vyloupí banku. Původně se spekulovalo, že Joker tam je ještě před proměnou, protože tam má na sobě černé oblečení a na hlavě "lebkovou" masku přes celou hlavu, ale podle posledních informací to vypadá, že scény, ve kterých bude Ledger v "celé své kráse" budou uzavřeny, aby unikly žádné fotografie, respektive, aby je nemohl pozorovat nikdo "cizí". ;)
460773
[link="http://i173.photobucket.com/albums/w59/babylon_ad_fanposters/Closeup.jpg"]LEDGER[/link] [link="http://i173.photobucket.com/albums/w59/babylon_ad_fanposters/closeup2.jpg"]LEDGER[/link] [link="http://i173.photobucket.com/albums/w59/babylon_ad_fanposters/DSC01426.jpg"]LEDGER[/link] [link="http://i173.photobucket.com/albums/w59/babylon_ad_fanposters/DSC01439.jpg"]KLAUNSKÉ MASKY[/link] (fotky nejsou nijak upravené) V Chicagu teď natáčí velkou akční scénu, ve které Joker a jeho "klauni" vyloupí banku. Původně se spekulovalo, že Joker tam je ještě před proměnou, protože tam má na sobě černé oblečení a na hlavě "lebkovou" masku přes celou hlavu, ale podle posledních informací to vypadá, že scény, ve kterých bude Ledger v "celé své kráse" budou uzavřeny, aby unikly žádné fotografie, respektive, aby je nemohl pozorovat nikdo "cizí". ;)
PRVNÍ FOTKY JOKERA!!!
0 0
reagovat

Fluke

"lidskej život má všude po světě stejnou hodnotu"

ved to, prave ze nema...:(
460772
"lidskej život má všude po světě stejnou hodnotu" ved to, prave ze nema...:(
Fluke
0 0
reagovat

Vincent

Ten Mercedes je metafora, niekde v pusti Gobi je to krajsia koza;)

Ide o to, ze je v ludskej prirodzenosti zavidiet a nebyt spokojny s tym co mam (cest vynimkam a ich nabozenstvam a vychovam co ich k tomu vedu:)

Zavist nie je iba domenou nas, Slovakov a ak niekomu hrabne z nejakej babenky, lebo dala typkovi v medaku a nie jemu, niekto silnejsi sa opije, niekto labilnejsi spacha samovrazdu (ti asiati vobec maju k tomu vacsie sklony, nech ma imf nekamenuje, just kidding:) a niekto si vyleje frustraciu na vsetkych ostatnych.

Nechcem sudit konzumnu spolocnost, ani ozivovat marxizmus, ale bez adekvatnej vychovy a budovania hodnot ta to k takejto frustracii casom tak ci tak dozenie. Podobnych mladych ako je on beha po tej "nasej civilizovanej spolocnosti" tisice, staci skrat, prilezitost a je to vonku.

Imho. Nechcem sa tu hrat na odbornika, ale to co sa deje medzi mladymi deckami u nas na skolach dava tusit ktora bije..
460771
Ten Mercedes je metafora, niekde v pusti Gobi je to krajsia koza;) Ide o to, ze je v ludskej prirodzenosti zavidiet a nebyt spokojny s tym co mam (cest vynimkam a ich nabozenstvam a vychovam co ich k tomu vedu:) Zavist nie je iba domenou nas, Slovakov a ak niekomu hrabne z nejakej babenky, lebo dala typkovi v medaku a nie jemu, niekto silnejsi sa opije, niekto labilnejsi spacha samovrazdu (ti asiati vobec maju k tomu vacsie sklony, nech ma imf nekamenuje, just kidding:) a niekto si vyleje frustraciu na vsetkych ostatnych. Nechcem sudit konzumnu spolocnost, ani ozivovat marxizmus, ale bez adekvatnej vychovy a budovania hodnot ta to k takejto frustracii casom tak ci tak dozenie. Podobnych mladych ako je on beha po tej "nasej civilizovanej spolocnosti" tisice, staci skrat, prilezitost a je to vonku. Imho. Nechcem sa tu hrat na odbornika, ale to co sa deje medzi mladymi deckami u nas na skolach dava tusit ktora bije..
Vincent
0 0
reagovat
Gorecki: Je pravda, že docela dost lidí ten "american way of life" odsuzuje, ale já jsem asi víc tolerantní a když má někdo Mercedes, tak mu ho přeju a nezávidim. . . teda některý Mercedesy bych exekuoval v můj prospěch, ty auta se rozbijou když nejezdí rychle přece a mnozí majitelé jim to nedopřávaj v dostatečných dávkách ;)
460770
Gorecki: Je pravda, že docela dost lidí ten "american way of life" odsuzuje, ale já jsem asi víc tolerantní a když má někdo Mercedes, tak mu ho přeju a nezávidim. . . teda některý Mercedesy bych exekuoval v můj prospěch, ty auta se rozbijou když nejezdí rychle přece a mnozí majitelé jim to nedopřávaj v dostatečných dávkách *;)*
0 0
reagovat
Civilizovanej nebo ne, lidskej život má všude po světě stejnou hodnotu. Dilema jestli brát zabíjení v africe nebo iráku atd. za běžné a nad tím v americe truchlit je na každém samotném. Mě osobně není jedno co se stalo na tý škole, ale ani to co se děje v Iráku např., ale nemuzu truchlit nad vsim..je mi to prostě jen líto, že se to stalo. Stejně tak je mi líto co se děje ve zbytku světa, ale prostě nemůžu truchlit nad něčím a na druhým to brát jako denní zprávy.
Doufám, že mě teď někdo neztrhá za můj názor:)
460769
Civilizovanej nebo ne, lidskej život má všude po světě stejnou hodnotu. Dilema jestli brát zabíjení v africe nebo iráku atd. za běžné a nad tím v americe truchlit je na každém samotném. Mě osobně není jedno co se stalo na tý škole, ale ani to co se děje v Iráku např., ale nemuzu truchlit nad vsim..je mi to prostě jen líto, že se to stalo. Stejně tak je mi líto co se děje ve zbytku světa, ale prostě nemůžu truchlit nad něčím a na druhým to brát jako denní zprávy. Doufám, že mě teď někdo neztrhá za můj názor*:)*
0 0
reagovat
to mnohdy staci ;)
460768
to mnohdy staci ;)
0 0
reagovat
Gorecki: Ja si bohuzel taky rekl, ze je to magor, ale ze dokazu pochopit, ze se nekdo ocitne v takovy situaci a hrabne mu, ze se zacne na svet divat takhle. Staci se podivat na Batmana :) No, vazne... neni to jen problem USA, ale dnesni doby, kdy si lidi v zapadnich civilizaci nemuzou vybijet svuj vztek v zakopech a na frontach. Leda ve fronte na PS3.
460767
Gorecki: Ja si bohuzel taky rekl, ze je to magor, ale ze dokazu pochopit, ze se nekdo ocitne v takovy situaci a hrabne mu, ze se zacne na svet divat takhle. Staci se podivat na Batmana *:)* No, vazne... neni to jen problem USA, ale dnesni doby, kdy si lidi v zapadnich civilizaci nemuzou vybijet svuj vztek v zakopech a na frontach. Leda ve fronte na PS3.
0 0
reagovat
Tak nechceš srovnávat rozvojové země v Africe a USA, že? ;)
460766
Tak nechceš srovnávat rozvojové země v Africe a USA, že? *;)*
0 0
reagovat

st

uz pred nakou dobou davali pilota tak se to dalo celkem od axn ocekavat, akorat to myslim bylo ve slovenskym dabingu :-
460765
uz pred nakou dobou davali pilota tak se to dalo celkem od axn ocekavat, akorat to myslim bylo ve slovenskym dabingu *:-*
st
0 0
reagovat

Vincent

Neber to ako utok, mam ta rad:), ale prave ten "civilizovany svet" ako ho mozno ty vnimas, so vsetkymi svojimi odvratenymi strankami, dohnal toho korejca k tomu co urobil. Nechcem to rozoberat do detailov, jeho vypoved na paske si kazdy inteligenty clovek vie dat do sirsich suvislosti tej nasej "civilizacie"..
Jeho cin tym samozrejme neospravedlnujem.
460764
Neber to ako utok, mam ta rad:), ale prave ten "civilizovany svet" ako ho mozno ty vnimas, so vsetkymi svojimi odvratenymi strankami, dohnal toho korejca k tomu co urobil. Nechcem to rozoberat do detailov, jeho vypoved na paske si kazdy inteligenty clovek vie dat do sirsich suvislosti tej nasej "civilizacie".. Jeho cin tym samozrejme neospravedlnujem.
Vincent
0 0
reagovat

rcorp

Neber Vincentovi iluze. ;)
460763
Neber Vincentovi iluze. ;)
rcorp
0 0
reagovat
Civilizovaném světě? A ve zbytku světa je co? Prvobytně pospolná společnost?
460762
Civilizovaném světě? A ve zbytku světa je co? Prvobytně pospolná společnost?
0 0
reagovat
V USA to je celkem normální viz Columbine apod.
460761
V USA to je celkem normální viz Columbine apod.
0 0
reagovat
Nevim jak Ti to vysvětlit, každej to holt asi cejtí jinak. Že zahyne spousta lidí v Iráku nebo Africe je už pomalu dnes a denně, ale aby v civilizovaném světě někdo chladnokrevně postřílel 32 mladých lidí, tam už neni něco v pořádku.
460760
Nevim jak Ti to vysvětlit, každej to holt asi cejtí jinak. Že zahyne spousta lidí v Iráku nebo Africe je už pomalu dnes a denně, ale aby v [b]civilizovaném[/b] světě někdo chladnokrevně postřílel 32 mladých lidí, tam už neni něco v pořádku.
0 0
reagovat

Cival

Tak si tú ikonku nechám už navždy... beztak som si ňou tú starú nechtiac prepísal ;)
460759
Tak si tú ikonku nechám už navždy... beztak som si ňou tú starú nechtiac prepísal *;)*
Cival
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se