Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101981 - 102000 Napsat příspěvek
vemte si priklad ze me ... me maj vsichni ucitele radi i kdyz je se.u
463413
vemte si priklad ze me ... me maj vsichni ucitele radi i kdyz je se.u
0 0
reagovat
No ja na maturu poradne nabehnul o svataku (kde bylo v pauzach nejake to chlastani - sice jsem se pak divil, ze ten cas leti) a behem tech par dni se to dalo sfouknout. Sic vysledek byl husty 3,3,2,2 (matikarka mi dala sezrat mou rebelii pri hodinach), ale je to doma a to se pocita...
463412
No ja na maturu poradne nabehnul o svataku (kde bylo v pauzach nejake to chlastani - sice jsem se pak divil, ze ten cas leti) a behem tech par dni se to dalo sfouknout. Sic vysledek byl husty 3,3,2,2 (matikarka mi dala sezrat mou rebelii pri hodinach), ale je to doma a to se pocita...
0 0
reagovat

Hlad

haha, já jsem za těch šest let nas*al snad každýho učitele, takže já budu rád pod 158)
463411
haha, já jsem za těch šest let nas*al snad každýho učitele, takže já budu rád pod 15*8)*
Hlad
0 0
reagovat

Spazz

Heh, ty budes hrat na krasu, ja svy profesorce na dejepis kupoval chlast, profesovori na zsv zase ehm pujcuji hry atd... Treba to z te stare znamosti nakonec udelam:D ale fain, konec OT;)
463410
Heh, ty budes hrat na krasu, ja svy profesorce na dejepis kupoval chlast, profesovori na zsv zase ehm pujcuji hry atd... Treba to z te stare znamosti nakonec udelam*:D* ale fain, konec OT*;)*
Spazz
0 0
reagovat
Já ten svůj výsledek raděj nebudu psát, pak by se tu se mnou nikdo nebavil:D
463409
Já ten svůj výsledek raděj nebudu psát, pak by se tu se mnou nikdo nebavil*:D*
0 0
reagovat
U maturity je zlatý pravidlo - pokud během těch let na škole zkoušený nenasral zkoušejícího a není úplně blbej, tak to dá. Pro učitele je to taky blbý, když musej vyhodit půlku žáků. Tak se toho nebojte, v životě přijdou i horší věci.
463408
U maturity je zlatý pravidlo - pokud během těch let na škole zkoušený nenasral zkoušejícího a není úplně blbej, tak to dá. Pro učitele je to taky blbý, když musej vyhodit půlku žáků. Tak se toho nebojte, v životě přijdou i horší věci.
0 0
reagovat

imf

Nj, ale ona kartezianstvi v Evrope 17. stoleti je taky pekne s*insky...:)
463407
Nj, ale ona kartezianstvi v Evrope 17. stoleti je taky pekne s*insky...*:)*
imf
0 0
reagovat

qualkalim

S antipatiema snad problémy nebudou, docházku mám v klidu ( to pravidlo potápění studentů, kteří to s chozením do školy moc nehrotili je všeobecně platné na všech školách, ne?) a i přes to, že jsem nikdy nebyl moc pilný student, známky jsem až TAK hrozné neměl.... kromě toho jsem fakt pěkný kus chlapa, takže tohle by mělo být ošéfované :D
463406
S antipatiema snad problémy nebudou, docházku mám v klidu ( to pravidlo potápění studentů, kteří to s chozením do školy moc nehrotili je všeobecně platné na všech školách, ne?) a i přes to, že jsem nikdy nebyl moc pilný student, známky jsem až TAK hrozné neměl.... kromě toho jsem fakt pěkný kus chlapa, takže tohle by mělo být ošéfované :D
qualkalim
0 0
reagovat
Jestli vas to uklidni. Ucil jsem se o svataku a dal jsem to za "deset" (3-2-2-1+2 z prakticky). Ale ta jedna dvojka byla hodne se stestim. :)
463405
Jestli vas to uklidni. Ucil jsem se o svataku a dal jsem to za "deset" (3-2-2-1+2 z prakticky). Ale ta jedna dvojka byla hodne se stestim. :)
0 0
reagovat
já mám zase docela stesti, že by se ty zas*any statni maturity měly odložit na 2010, což je přesně rok poté co budu maturovat8)
463404
já mám zase docela stesti, že by se ty zas*any statni maturity měly odložit na 2010, což je přesně rok poté co budu maturovat*8)*
0 0
reagovat
Jsem asi divnej, ale já se na to učil fakt natvrdo dost dlouho
463403
Jsem asi divnej, ale já se na to učil fakt natvrdo dost dlouho
0 0
reagovat

Spazz

Ja mam cil "za 16"...:D No ja snad na to tak nes*al, ale stejne je to mor... Tak pokud jim nejsi vylozene nesympatickej, tak ti snad pomuzou... I kdyz ten predseda na hajzliku by se hodil:D
463402
Ja mam cil "za 16"...*:D* No ja snad na to tak nes*al, ale stejne je to mor... Tak pokud jim nejsi vylozene nesympatickej, tak ti snad pomuzou... I kdyz ten predseda na hajzliku by se hodil*:D*
Spazz
0 0
reagovat
Hmm, mě půlku otázky do češtiny na potítku nadiktovala jedna přísedící (moje angličtinářka), takže jsem z ní měl za 2 :D

Jinak jestli si vzpomínám tak jsem si to párkrát přečetl, něco spočítal a šel hrát CS..... škoda že teď už to tak nefunguje :(
463401
Hmm, mě půlku otázky do češtiny na potítku nadiktovala jedna přísedící (moje angličtinářka), takže jsem z ní měl za 2 *:D* Jinak jestli si vzpomínám tak jsem si to párkrát přečetl, něco spočítal a šel hrát CS..... škoda že teď už to tak nefunguje :(
0 0
reagovat

Spazz

pod tvůj příspěvek bych se mohl víteco...
463400
pod tvůj příspěvek bych se mohl víteco...
Spazz
0 0
reagovat
Co se bere jako "umět"? Doopravdy to ovládat, nebo to automaticky přisuzujete otázce, kterou jste si pročetli? :o) Já ještě musím dodělat 5 filozofických otázek do zsv, 4 do literatury a celou anglinu (zsv dám možná ještě dnes, případně zítra dopoledne a ten zbytek během zítřka, anglinu jen tak proletím, to snad velký problém nebude), ale všechno (kromě zmiňovaných ještě zeměpis) jsem jenom jednou projel (sice poctivě, ale opravdu jenom jednou) a rozhodně nemám odvahu říct o něčem, že bych to opravdu UMĚL :o) Ale já si v tomhle vysoké cíle nekladu, těžko se člověk za týden naučí něco, na co osm let více méně s*al... jde mi jenom o to, abych to udělal, nejsem jeden z těch, co si vytyčujou cíle typu "aspoň za deset"
463399
Co se bere jako "umět"? Doopravdy to ovládat, nebo to automaticky přisuzujete otázce, kterou jste si pročetli? :o) Já ještě musím dodělat 5 filozofických otázek do zsv, 4 do literatury a celou anglinu (zsv dám možná ještě dnes, případně zítra dopoledne a ten zbytek během zítřka, anglinu jen tak proletím, to snad velký problém nebude), ale všechno (kromě zmiňovaných ještě zeměpis) jsem jenom jednou projel (sice poctivě, ale opravdu jenom jednou) a rozhodně nemám odvahu říct o něčem, že bych to opravdu UMĚL :o) Ale já si v tomhle vysoké cíle nekladu, těžko se člověk za týden naučí něco, na co osm let více méně s*al... jde mi jenom o to, abych to udělal, nejsem jeden z těch, co si vytyčujou cíle typu "aspoň za deset"
0 0
reagovat
Ja jsem ve stavu radikalni skepse, ale tak co... 50:50 je solidni, i tech 8 ze 150, no doufam, ze toho vim vic :)
463398
Ja jsem ve stavu radikalni skepse, ale tak co... 50:50 je solidni, i tech 8 ze 150, no doufam, ze toho vim vic :)
0 0
reagovat
Takový klikaři mě lezli strašně na nervy
463397
Takový klikaři mě lezli strašně na nervy
0 0
reagovat
Já sem uměl z každýho předmětu jen půlku otázek (až na ekonomiku), takže sem to hrál na 50:50:)
463396
Já sem uměl z každýho předmětu jen půlku otázek (až na ekonomiku), takže sem to hrál na 50:50*:)*
0 0
reagovat
Já znám člověka, co dal maturu a uměl 8 otázek z celkovýho počtu 150. Ještě ráno jsme ho museli ukecávat, aby vůbec přišel :)
463395
Já znám člověka, co dal maturu a uměl 8 otázek z celkovýho počtu 150. Ještě ráno jsme ho museli ukecávat, aby vůbec přišel *:)*
0 0
reagovat

Karlos

Neber si to osobne... v pohode... ja jenom, ze na jejich miste by mi takova hlaska vazne nepomohla. Tobe jo? ;)

Normalne bych kategoricky popral "hodne stesti", ale to je taky ohrany. Takze budu zticha a pripadne jim pak pogratuluju... co vic chtit? ;)
463394
Neber si to osobne... v pohode... ja jenom, ze na jejich miste by mi takova hlaska vazne nepomohla. Tobe jo? ;) Normalne bych kategoricky popral "hodne stesti", ale to je taky ohrany. Takze budu zticha a pripadne jim pak pogratuluju... co vic chtit? ;)
Karlos
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se