Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 101881 - 101900 Napsat příspěvek

Spazz

Ja mam cil "za 16"...:D No ja snad na to tak nes*al, ale stejne je to mor... Tak pokud jim nejsi vylozene nesympatickej, tak ti snad pomuzou... I kdyz ten predseda na hajzliku by se hodil:D
463402
Ja mam cil "za 16"...*:D* No ja snad na to tak nes*al, ale stejne je to mor... Tak pokud jim nejsi vylozene nesympatickej, tak ti snad pomuzou... I kdyz ten predseda na hajzliku by se hodil*:D*
Spazz
0 0
reagovat
Hmm, mě půlku otázky do češtiny na potítku nadiktovala jedna přísedící (moje angličtinářka), takže jsem z ní měl za 2 :D

Jinak jestli si vzpomínám tak jsem si to párkrát přečetl, něco spočítal a šel hrát CS..... škoda že teď už to tak nefunguje :(
463401
Hmm, mě půlku otázky do češtiny na potítku nadiktovala jedna přísedící (moje angličtinářka), takže jsem z ní měl za 2 *:D* Jinak jestli si vzpomínám tak jsem si to párkrát přečetl, něco spočítal a šel hrát CS..... škoda že teď už to tak nefunguje :(
0 0
reagovat

Spazz

pod tvůj příspěvek bych se mohl víteco...
463400
pod tvůj příspěvek bych se mohl víteco...
Spazz
0 0
reagovat
Co se bere jako "umět"? Doopravdy to ovládat, nebo to automaticky přisuzujete otázce, kterou jste si pročetli? :o) Já ještě musím dodělat 5 filozofických otázek do zsv, 4 do literatury a celou anglinu (zsv dám možná ještě dnes, případně zítra dopoledne a ten zbytek během zítřka, anglinu jen tak proletím, to snad velký problém nebude), ale všechno (kromě zmiňovaných ještě zeměpis) jsem jenom jednou projel (sice poctivě, ale opravdu jenom jednou) a rozhodně nemám odvahu říct o něčem, že bych to opravdu UMĚL :o) Ale já si v tomhle vysoké cíle nekladu, těžko se člověk za týden naučí něco, na co osm let více méně s*al... jde mi jenom o to, abych to udělal, nejsem jeden z těch, co si vytyčujou cíle typu "aspoň za deset"
463399
Co se bere jako "umět"? Doopravdy to ovládat, nebo to automaticky přisuzujete otázce, kterou jste si pročetli? :o) Já ještě musím dodělat 5 filozofických otázek do zsv, 4 do literatury a celou anglinu (zsv dám možná ještě dnes, případně zítra dopoledne a ten zbytek během zítřka, anglinu jen tak proletím, to snad velký problém nebude), ale všechno (kromě zmiňovaných ještě zeměpis) jsem jenom jednou projel (sice poctivě, ale opravdu jenom jednou) a rozhodně nemám odvahu říct o něčem, že bych to opravdu UMĚL :o) Ale já si v tomhle vysoké cíle nekladu, těžko se člověk za týden naučí něco, na co osm let více méně s*al... jde mi jenom o to, abych to udělal, nejsem jeden z těch, co si vytyčujou cíle typu "aspoň za deset"
0 0
reagovat
Ja jsem ve stavu radikalni skepse, ale tak co... 50:50 je solidni, i tech 8 ze 150, no doufam, ze toho vim vic :)
463398
Ja jsem ve stavu radikalni skepse, ale tak co... 50:50 je solidni, i tech 8 ze 150, no doufam, ze toho vim vic :)
0 0
reagovat
Takový klikaři mě lezli strašně na nervy
463397
Takový klikaři mě lezli strašně na nervy
0 0
reagovat
Já sem uměl z každýho předmětu jen půlku otázek (až na ekonomiku), takže sem to hrál na 50:50:)
463396
Já sem uměl z každýho předmětu jen půlku otázek (až na ekonomiku), takže sem to hrál na 50:50*:)*
0 0
reagovat
Já znám člověka, co dal maturu a uměl 8 otázek z celkovýho počtu 150. Ještě ráno jsme ho museli ukecávat, aby vůbec přišel :)
463395
Já znám člověka, co dal maturu a uměl 8 otázek z celkovýho počtu 150. Ještě ráno jsme ho museli ukecávat, aby vůbec přišel *:)*
0 0
reagovat

Karlos

Neber si to osobne... v pohode... ja jenom, ze na jejich miste by mi takova hlaska vazne nepomohla. Tobe jo? ;)

Normalne bych kategoricky popral "hodne stesti", ale to je taky ohrany. Takze budu zticha a pripadne jim pak pogratuluju... co vic chtit? ;)
463394
Neber si to osobne... v pohode... ja jenom, ze na jejich miste by mi takova hlaska vazne nepomohla. Tobe jo? ;) Normalne bych kategoricky popral "hodne stesti", ale to je taky ohrany. Takze budu zticha a pripadne jim pak pogratuluju... co vic chtit? ;)
Karlos
0 0
reagovat
Já znám člověka, kterej to udělal jen proto, že předseda šel na hajzlík:D:D Seděl jsem na potítku a on za 10 minut řekl asi pět vět z toho 3, že nic neví. Nakonec dostal 4 za zásluhy8)
463393
Já znám člověka, kterej to udělal jen proto, že předseda šel na hajzlík*:D**:D* Seděl jsem na potítku a on za 10 minut řekl asi pět vět z toho 3, že nic neví. Nakonec dostal 4 za zásluhy*8)*
0 0
reagovat
463392
[link="http://www.youtube.com/watch?v=CJn_jC4FNDo"]A Fair(y) Use Tale[/link]
0 0
reagovat
imf: znám lidi, kteří to podělali jen kvůli stresu ;)... Jen se ujišťuji, nic víc ;):D
463391
imf: znám lidi, kteří to podělali jen kvůli stresu ;)... Jen se ujišťuji, nic víc ;):D
0 0
reagovat
Je to presne ten dirty look jako mel Scarecrow. I like it. :)
463390
Je to presne ten dirty look jako mel Scarecrow. I like it. :)
0 0
reagovat

Joker

V ramci konceptu "zrealnovania" a odkomixovavania Batmana je to podla mna super..
463389
V ramci konceptu "zrealnovania" a odkomixovavania Batmana je to podla mna super..
Joker
0 0
reagovat

Fluke

To mnohé vysvetľuje (Elisha - prvá zprava ;))
463388
To [link="http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/1/12/HarleyqLG.jpg"]mnohé vysvetľuje[/link] (Elisha - prvá zprava *;)*)
Fluke
0 0
reagovat

elisha

To nikdy neříkej žádnýmu psychologovi;)
463387
To nikdy neříkej žádnýmu psychologovi*;)*
elisha
0 0
reagovat
"A hlavně nestresujte, to je to nejhorší, co by jste mohli udělat ;)... Klid a nohy v teple..."

Myslim, ze tohle je druha nejneoblibenejsi reakce... hned po "To dáte..." ;)
463386
"A hlavně nestresujte, to je to nejhorší, co by jste mohli udělat ;)... Klid a nohy v teple..." Myslim, ze tohle je druha nejneoblibenejsi reakce... hned po "To dáte..." ;)
0 0
reagovat
me se ten Joker teda vazne hodne libi :)
463385
me se ten Joker teda vazne hodne libi :)
0 0
reagovat
Uff... teď jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, co to je procházet diskuzi ;):D:D:D 190 příspěvků mě tu čekalo ;)...
Maturanti: Přeju hoooodně úspěchů, v pátek to zapijem ;) A hlavně nestresujtě, to je to nejhorší, co by jste mohli udělat ;)... Klid a nohy v teple...
LL.Cool.J: Jseš týpek, ale neboj se číst... Kdo se bojí, nesmí do lesa (v našem případě na net ;)...
463384
Uff... teď jsem si vyzkoušel na vlastní kůži, co to je procházet diskuzi ;):D:D:D 190 příspěvků mě tu čekalo ;)... Maturanti: Přeju hoooodně úspěchů, v pátek to zapijem ;) A hlavně nestresujtě, to je to nejhorší, co by jste mohli udělat ;)... Klid a nohy v teple... LL.Cool.J: Jseš týpek, ale neboj se číst... Kdo se bojí, nesmí do lesa (v našem případě na net ;)...
0 0
reagovat
kdyz se na to tak porad divam, tak uz mi to neprijde az tak hrozne..imho prvni pohled very disturbing:))
463383
kdyz se na to tak porad divam, tak uz mi to neprijde az tak hrozne..imho prvni pohled very disturbing*:))*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se