Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 10081 - 10100 Napsat příspěvek

Já už nevím čí kronika

Dneska by se dožil Christopher Lee 100 let. 
829254
Dneska by se dožil Christopher Lee 100 let. 
Já už nevím čí kronika
9 0
reagovat
reaguje na: Snipsley
Jo jo, já to nemyslel jako izolaci. Ale prostě tak, že v baru někoho najdeš, až když se začneš do baru chodit primárně bavit ne tam někoho hledat. 
829238
Jo jo, já to nemyslel jako izolaci. Ale prostě tak, že v baru někoho najdeš, až když se začneš do baru chodit primárně bavit ne tam někoho hledat. 
829232
5 -1
reagovat
Hlavne kdyz nekoho jako ze aktivne hledas, tak budes mit v hlave konkretni specifickou predstavu, kterou ve vetsine pripadu nikdo nedokaze naplnit. Plus je to vlastne o tobe, o tom jak nekoho chces ty pro sebe. Coz samozrejme hrozne meni tu dynamiku. A pak to sklouzava k tomu seznamovani rovna se nakupovani na zalando, s nadsazkou. Kdyz "hledat prestanes", ale vlastne neprestanes, tak spis zacnes byt otevrenejsi a pristupnejsi moznostem. A jestli to je nebo neni dobre, tak to uz je pak samozrejme individualni. ;)
829237
Hlavne kdyz nekoho jako ze aktivne hledas, tak budes mit v hlave konkretni specifickou predstavu, kterou ve vetsine pripadu nikdo nedokaze naplnit. Plus je to vlastne o tobe, o tom jak nekoho chces ty pro sebe. Coz samozrejme hrozne meni tu dynamiku. [url=https://www.theatlantic.com/family/archive/2020/02/modern-dating-odds-economy-apps-tinder-math/606982/]A pak to sklouzava k tomu seznamovani rovna se nakupovani na zalando, s nadsazkou.[/url] Kdyz "hledat prestanes", ale vlastne neprestanes, tak spis zacnes byt otevrenejsi a pristupnejsi moznostem. A jestli to je nebo neni dobre, tak to uz je pak samozrejme individualni. ;)
5 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
netreba to vzdavat a teda mozno by stale stalo za to, poridit si chytry telefon a skusit Grindr alebo tak. Nic za to nedas. Ak budes stale zit v strachu a neochote, nic v zivote nezmenis. GL Disk ;)
829234
netreba to vzdavat a teda mozno by stale stalo za to, poridit si chytry telefon a skusit Grindr alebo tak. Nic za to nedas. Ak budes stale zit v strachu a neochote, nic v zivote nezmenis. GL Disk *;)*
829186
6 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mě obecně seznamování nebaví, ale je jasné, že si tím každý musí projít pokud někoho chce najít. Univerzální radu nemám, ale ty aplikace nejsou plně k zahození. Možná to bude znít trochu hloupě, ale třeba by ti od samoty pomohlo nějaké domácí zvíře. Třeba kočka. ;)
829233
Mě obecně seznamování nebaví, ale je jasné, že si tím každý musí projít pokud někoho chce najít. Univerzální radu nemám, ale ty aplikace nejsou plně k zahození. Možná to bude znít trochu hloupě, ale třeba by ti od samoty pomohlo nějaké domácí zvíře. Třeba kočka. *;)*
829186
6 -1
reagovat
Ono to moudro "najdes az prestanes hledat" opravdu plati, ale jde spis o shift ve vlastni mysli. Pokud fyzicky na tu akci, na kterou jsi pozvany, neprijdes, nebo aspon fyzicky u nekoho na te seznamce neswipenes, tak nikoho nenajdes.

Joo ale chodit tam s tim, ze musim nekoho najit ci se musi neco stat, tak mas v sobe jen skrytou agendu a v ten moment trpi tva uprimnost a tedy navazovani vztahu.

Samozrejme co se tyce konkretne Diska, do niceho se nenut, posilam silu, cas nakonec vse zahoji.
829232
Ono to moudro "najdes az prestanes hledat" opravdu plati, ale jde spis o shift ve vlastni mysli. Pokud fyzicky na tu akci, na kterou jsi pozvany, neprijdes, nebo aspon fyzicky u nekoho na te seznamce neswipenes, tak nikoho nenajdes. Joo ale chodit tam s tim, ze [i]musim nekoho najit ci se musi neco stat[/i], tak mas v sobe jen skrytou agendu a v ten moment trpi tva uprimnost a tedy navazovani vztahu. Samozrejme co se tyce konkretne Diska, do niceho se nenut, posilam silu, cas nakonec vse zahoji.
8 -2
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Pokud to vzdáš a hledat přestaneš, tak nenajdeš nikoho. Chápu, že teď ses zničenej, ale čas ty rány zahojí natolik, abys byl otevřenej k tomu se zase brzo snažit. A můžu osobně potvrdit, že se dá i na Tinderu najít vztah, kterej vydrží. :+ 
829215
Pokud to vzdáš a hledat přestaneš, tak nenajdeš nikoho. Chápu, že teď ses zničenej, ale čas ty rány zahojí natolik, abys byl otevřenej k tomu se zase brzo snažit. A můžu osobně potvrdit, že se dá i na Tinderu najít vztah, kterej vydrží. *:+* 
829186
7 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Taky absolutně beze srandy doporučuju seznamovací aplikace. Znám už několik svateb a dětí díky tinderu a sám jsem na něm našel totální soulmate, kterou bych jinak neměl šanci potkat (bydlím v Praze, ona bydlela v Brně a já se nudil v čekárně u doktora v Brně).
A moudro, že člověk najde, až přestane hledat za mě také platí na 100%.
829213
Taky absolutně beze srandy doporučuju seznamovací aplikace. Znám už několik svateb a dětí díky tinderu a sám jsem na něm našel totální soulmate, kterou bych jinak neměl šanci potkat (bydlím v Praze, ona bydlela v Brně a já se nudil v čekárně u doktora v Brně). A moudro, že člověk najde, až přestane hledat za mě také platí na 100%.
829186
7 -4
reagovat
reaguje na: The Joker
No asi takhle. U nas v Cesku jsem videl, ze Tinder je asi nejvic popularni, pak spis cizinci pouzivali Bumble, a Hinge treba nikdo nezna vubec. Naopak treba v Miami je Tinder tragickej, zatimco na Bumble a Hinge se da normalni vztah najit s peknejma holkama, ale obecne dating sucks :D
829212
No asi takhle. U nas v Cesku jsem videl, ze Tinder je asi nejvic popularni, pak spis cizinci pouzivali Bumble, a Hinge treba nikdo nezna vubec. Naopak treba v Miami je Tinder tragickej, zatimco na Bumble a Hinge se da normalni vztah najit s peknejma holkama, ale obecne dating sucks *:D*
829209
6 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Drž se
829211
Drž se
829186
3 -1
reagovat
A neztraceji ted spis tyhle appky na popularite? Par tydnu zpatky jsem cetl, ze, tusim, mezi lety '19-21 Tinderu klesly trzby o ctvrtinu.
829209
A neztraceji ted spis tyhle appky na popularite? Par tydnu zpatky jsem cetl, ze, tusim, mezi lety '19-21 Tinderu klesly trzby o ctvrtinu.
3 0
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: Disketa1
Cas taky zahoji vsechny rany, drz se. V dnesni dobe jsou na tom dating apps trosku jinde bych rekl, mnohem vic rozmnozene, tak bych se toho nebal, obzvlast diky COVIDu na ne hodne lidi preslo. Samozrejme je dulezite se mit na pozoru a kdyz se neco nezda, tak je lepsi se do toho nehrnout.
829200
Cas taky zahoji vsechny rany, drz se. V dnesni dobe jsou na tom dating apps trosku jinde bych rekl, mnohem vic rozmnozene, tak bych se toho nebal, obzvlast diky COVIDu na ne hodne lidi preslo. Samozrejme je dulezite se mit na pozoru a kdyz se neco nezda, tak je lepsi se do toho nehrnout.
829186
9 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Ono je to jak stupidní moudro od Dalajlamy, ale člověk skutečně najde, až když přestane hledat. 
829198
Ono je to jak stupidní moudro od Dalajlamy, ale člověk skutečně najde, až když přestane hledat. 
829186
6 -3
reagovat
Nevím, jestli ty knihy pomáhají. Mně osobně pomáhá lidská společnost. Naprostou většinu času bývám sám. A samota je pro mě něco velmi tíživého. Jasně, pustím si nějaký skvělý film, poslouchám si písničky od mé oblíbené kapely či melodie z West Side Story, ale není nad fyzické setkání se skutečnými lidmi. Před pár měsíci jsem se rozešel a myslel jsem si, jak skvěle to zvládnu. Nezvládám to, příšerně se tím naopak trápím. Najít někoho, s kým chci sdílet svůj život, jednoduše neumím a ani nevím, kde a jak hledat. Pořád se s tím vším vyrovnávám, zvláště když vím, že budu za pár měsíců strejda. Akorát se bojím, že ani netuším, zdali budu mít k synovci vůbec přístup. Vím, že potřebuju někoho vedle sebe. Seznamovací aplikace nemám (nevlastním chytrý telefon a ani nechci), na jedné seznamce jsem kdysi naletěl jednomu podvodníkovi, který mě okradl, a hledat někoho v reálu a riskovat, že mi někdo dá pěstí... Blbý, ale aspoň jsem se z toho vypsal.
829186
Nevím, jestli ty knihy pomáhají. Mně osobně pomáhá lidská společnost. Naprostou většinu času bývám sám. A samota je pro mě něco velmi tíživého. Jasně, pustím si nějaký skvělý film, poslouchám si písničky od mé oblíbené kapely či melodie z West Side Story, ale není nad fyzické setkání se skutečnými lidmi. Před pár měsíci jsem se rozešel a myslel jsem si, jak skvěle to zvládnu. Nezvládám to, příšerně se tím naopak trápím. Najít někoho, s kým chci sdílet svůj život, jednoduše neumím a ani nevím, kde a jak hledat. Pořád se s tím vším vyrovnávám, zvláště když vím, že budu za pár měsíců strejda. Akorát se bojím, že ani netuším, zdali budu mít k synovci vůbec přístup. Vím, že potřebuju někoho vedle sebe. Seznamovací aplikace nemám (nevlastním chytrý telefon a ani nechci), na jedné seznamce jsem kdysi naletěl jednomu podvodníkovi, který mě okradl, a hledat někoho v reálu a riskovat, že mi někdo dá pěstí... Blbý, ale aspoň jsem se z toho vypsal.
18 -1
reagovat
Myslím, že se tu hodí zopakovat doporučení na podcast Inside of you with Michael Rosenbaum.  Fascinující jak se dokáží otevřít béčkoví a céčkoví herci z hlediska psychiky a problémů. 

link
829153
Myslím, že se tu hodí zopakovat doporučení na podcast Inside of you with Michael Rosenbaum.  Fascinující jak se dokáží otevřít béčkoví a céčkoví herci z hlediska psychiky a problémů.  https://www.youtube.com/watch?v=pVVaf_UYjm8
3 -2
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Taky se s tímhle osobně i v rodině trochu potýkám a absolutní souhlas. Jsem rád, že jsi to napsal.

Jinak já jsem tyhle self-help knihy/videa/rady nikdy nemusel. Vždy mi to přišlo too obvious, mlácení prázdný slámy a efekt nula. Jak v jednom starším rozhovoru napsal Fila (já vím, volně parafrázováno): "V hospodě se z těhle problémů taky nevykecáš."

Takže taky radím najít si schopného odborníka.
829148
Taky se s tímhle osobně i v rodině trochu potýkám a absolutní souhlas. Jsem rád, že jsi to napsal. Jinak já jsem tyhle self-help knihy/videa/rady nikdy nemusel. Vždy mi to přišlo [i]too obvious[/i], mlácení prázdný slámy a efekt nula. Jak v jednom starším rozhovoru napsal Fila (já vím, volně parafrázováno): "V hospodě se z těhle problémů taky nevykecáš." Takže taky radím najít si schopného odborníka.
829102
6 0
reagovat
reaguje na: The Joker
Jasne, suhlas. Len casto treba pri tom najprv zistit, preco je to sebavedomie naprd a tu by mal nastupit ten odbornik. Lebo je jedno, kolko ludi okolo teba ti vravi, ze si uzasny, sikovny a neviem co, ked to ty tak necitis a nemas. Treba tam odkryt tie mechanizmy za tym.
Co sa tyka tych generacii, sam by som to lepsie nenapisal:+
829147
Jasne, suhlas. Len casto treba pri tom najprv zistit, preco je to sebavedomie naprd a tu by mal nastupit ten odbornik. Lebo je jedno, kolko ludi okolo teba ti vravi, ze si uzasny, sikovny a neviem co, ked to ty tak necitis a nemas. Treba tam odkryt tie mechanizmy za tym. Co sa tyka tych generacii, sam by som to lepsie nenapisal*:+*
829145
3 0
reagovat
reaguje na: Cobretti
Vychova samozrejme ano a proto mi vzdy pripada absurdni, jak nekdo starsi breci "ta nova-mlada generace je hrozna"... Samozrejme odnikud na Zem nespadli ani nezili v nejakem vakuu. To je ta nulova self-awareness, kdy si ti lide mysli, jak byli/jsou uzasni, jak vsechno delali skvele, jak vsechno dobre fungovalo atd atd. Jen si ale myslim, ze v dospelosti by mel clovek byt schopen se do jiste miry i trochu prepsat. Priklad, kdyz jsi byl vychovan bez sebevedomi, tak se holt musis snazit jej nabrat, protoze jinak ten zivot bude neustale stres a dost na prd. Proste je potreba vedet a rozumet, co potrebujes a jestli a jak toho lze docilit nebo ty sance aspon zvysit. :)
829145
Vychova samozrejme ano a proto mi vzdy pripada absurdni, jak nekdo starsi breci "ta nova-mlada generace je hrozna"... Samozrejme odnikud na Zem nespadli ani nezili v nejakem vakuu. To je ta nulova self-awareness, kdy si ti lide mysli, jak byli/jsou uzasni, jak vsechno delali skvele, jak vsechno dobre fungovalo atd atd. Jen si ale myslim, ze v dospelosti by mel clovek byt schopen se do jiste miry i trochu prepsat. Priklad, kdyz jsi byl vychovan bez sebevedomi, tak se holt musis snazit jej nabrat, protoze jinak ten zivot bude neustale stres a dost na prd. Proste je potreba vedet a rozumet, co potrebujes a jestli a jak toho lze docilit nebo ty sance aspon zvysit. :)
829143
4 -1
reagují: Cobretti
reagovat
reaguje na: The Joker
Snipsely ma pravdu v tom, ze nikto ta nevie dojebat, ako vlastni rodicia a okolie. Vychova je velmi podstatna a ked rodic svojmu decku neumozni zazit si prakticky akukolvek beznu situaciu v bezpecnom prostredi domova, ktory by teda mal byt bezpecnym priestorom, neziska dolezite zrucnosti, ktore vedu k zdravemu sebahodnoteniu, sebavedomiu a nahladu na seba a samozrejme aj do zivota praktickych zrucnosti, no tak to ten clovek to nema v zivote lahke.
Ked sa clovek dokladne nad sebou zamysli a odpozoruje sa, tak zisti, ze kazdeho z nas svojim sposobom rodicia dojebali pri svojej vychove, lebo su to len ludia a rovnako my, nech sa snazime ako chceme, dojebeme zase vlastnym stylom svoje deti. Podstatne je, aby sme im tiez poskytli take mechanizmy a zrucnosti, ktore budu minimalizovat to nase dojebanie:D
sorry za miernu vulgarnost, ale vystiznejsie slovo mi nenapadlo:D:D
skratka snazme sa robit veci najlepsie ako mozeme
829143
Snipsely ma pravdu v tom, ze nikto ta nevie dojebat, ako vlastni rodicia a okolie. Vychova je velmi podstatna a ked rodic svojmu decku neumozni zazit si prakticky akukolvek beznu situaciu v bezpecnom prostredi domova, ktory by teda mal byt bezpecnym priestorom, neziska dolezite zrucnosti, ktore vedu k zdravemu sebahodnoteniu, sebavedomiu a nahladu na seba a samozrejme aj do zivota praktickych zrucnosti, no tak to ten clovek to nema v zivote lahke. Ked sa clovek dokladne nad sebou zamysli a odpozoruje sa, tak zisti, ze kazdeho z nas svojim sposobom rodicia dojebali pri svojej vychove, lebo su to len ludia a rovnako my, nech sa snazime ako chceme, dojebeme zase vlastnym stylom svoje deti. Podstatne je, aby sme im tiez poskytli take mechanizmy a zrucnosti, ktore budu minimalizovat to nase dojebanie*:D* sorry za miernu vulgarnost, ale vystiznejsie slovo mi nenapadlo*:D**:D* skratka snazme sa robit veci najlepsie ako mozeme
829139
3 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: Snipsley
A nebyva spis problem, ze lidi si vetsinou lezou do tady tech bublin, kdy se vsichni navzajem placaji po zadech, chlacholi atd. ale potiz nastava, kdyz dojde ke konfrontaci s realitou a najednou ten clovek nechape, protoze je zvykly slyset neco uplne jineho? Takovy to "kamaradky mi rikaji jak jsem hezka", boom, realita 5/10. :) A v jednom talku jsem o tom slysel mluvit i Toniho Nadala, tenisoveho trenera ktery prave strasne hnul s tou psychologickou casti ve sportu a dnes dela poradce, motivacniho recnika atd., jak jde znat ten posun mezi lidmi, kdy ted proste kazdy, vsichni pribuzni a znami, jen chteji slyset, jak jsou skveli, uzasni, jedinecni, nejlepsi na svete a kdyz jim tohle nedavas, tak ty vztahy s nimi nemas. Preci jen kdyz ma nekdo pocit, ze ten clovek v jeho okruhu je ciste toxicky a nic mu nedava, tak ho hned hodi pres palubu. Snad s vyjimkou Willa Smithe a jeho manzelky. :)
829139
A nebyva spis problem, ze lidi si vetsinou lezou do tady tech bublin, kdy se vsichni navzajem placaji po zadech, chlacholi atd. ale potiz nastava, kdyz dojde ke konfrontaci s realitou a najednou ten clovek nechape, protoze je zvykly slyset neco uplne jineho? Takovy to "kamaradky mi rikaji jak jsem hezka", boom, realita 5/10. :) A v jednom talku jsem o tom slysel mluvit i Toniho Nadala, tenisoveho trenera ktery prave strasne hnul s tou psychologickou casti ve sportu a dnes dela poradce, motivacniho recnika atd., jak jde znat ten posun mezi lidmi, kdy ted proste kazdy, vsichni pribuzni a znami, jen chteji slyset, jak jsou skveli, uzasni, jedinecni, nejlepsi na svete a kdyz jim tohle nedavas, tak ty vztahy s nimi nemas. Preci jen kdyz ma nekdo pocit, ze ten clovek v jeho okruhu je ciste toxicky a nic mu nedava, tak ho hned hodi pres palubu. Snad s vyjimkou Willa Smithe a jeho manzelky. :)
829134
3 -1
reagují: Cobretti
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se