Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 10061 - 10080 Napsat příspěvek
reaguje na: TedGeorge
Tak ono zalezi... Usmivat se muzes jak chces, ale pokud ta druha strana neni schopna nebo ochotna aktivity, tak to stejne bude na tobe. A pak je to celkem jedno. :)
829358
Tak ono zalezi... Usmivat se muzes jak chces, ale pokud ta druha strana neni schopna nebo ochotna aktivity, tak to stejne bude na tobe. A pak je to celkem jedno. :)
829334
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge

alternativa

Nebo vypadej nepříjemně, měj pořád nasraný výraz a užívej si toho, že tě nikdo nikdy neotravuje se sbírkami na to či ono, s voňavkami před supermarketem atd. atp. :D
829355
Nebo vypadej nepříjemně, měj pořád nasraný výraz a užívej si toho, že tě nikdo nikdy neotravuje se sbírkami na to či ono, s voňavkami před supermarketem atd. atp. *:D*
alternativa
829334
8 0
reagují: Ne__Ty
reagovat
Jedno slovo: Flashjack
829353
Jedno slovo: [spoiler]Flashjack[/spoiler]
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jo, mám to úplně stejně. Až na tu poslední část. :D
829352
Jo, mám to úplně stejně. Až na tu poslední část. *:D*
829334
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jj, podobne. Jeste si k tomu pridej vyraz odpovidajici uleve po zacpe:D
829338
Jj, podobne. Jeste si k tomu pridej vyraz odpovidajici uleve po zacpe:D
829336
6 0
reagují: RainMakeR
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ted od té doby, co se usmívá: link
829336
Ted od té doby, co se usmívá: https://i.pinimg.com/originals/f2/9a/97/f29a978e0cfa8ce989b28d1e49cd21fd.gif
829334
5 0
reagují: TedGeorge
reagovat
Jeste jeden tip pro disketu. Sice blbej, jednoduchej, ale dulezitej - úsmivej se :) Já uz se narodil zamracenej a plno lidi (Kubalikova to urcite potvrdi) ti rekne, ze pusobim nepristupne a zle. Pritom sem ve skutecnosti strasne cool prijemnej spolecnik :D
829334
Jeste jeden tip pro disketu. Sice blbej, jednoduchej, ale dulezitej - úsmivej se :) Já uz se narodil zamracenej a plno lidi (Kubalikova to urcite potvrdi) ti rekne, ze pusobim nepristupne a zle. Pritom sem ve skutecnosti strasne cool prijemnej spolecnik :D
10 -1
reagovat
Nak mi gugl neporadil nakej widget na android co by sledoval akcie,kurzy na BCPP
Nekdo tip? 
829331
Nak mi gugl neporadil nakej widget na android co by sledoval akcie,kurzy na BCPP Nekdo tip? 
1 0
reagovat
Listen Disketa, I hate to break it to you, but what people call “love” is just a chemical reaction that compels animals to breed. It hits hard, Morty, then it slowly fades, leaving you stranded in a failing marriage. I did it. Youre parents are gonna do it. Break the cycle Disketa. Rise above. Focus on movies. :D
829330
Listen Disketa, I hate to break it to you, but what people call “love” is just a chemical reaction that compels animals to breed. It hits hard, Morty, then it slowly fades, leaving you stranded in a failing marriage. I did it. Youre parents are gonna do it. Break the cycle Disketa. Rise above. Focus on movies. *:D*
6 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Hele já si vždycky řeknu jednu hlášku ze seriálu Sense8(pokud si neviděl, tak pro Tebe věc kterou musíš vidět), podle které se jmenuje jedna z epizod - Nakonec budeme všichni souzeni podle odvahy našich srdcí. 

:+
829329
Hele já si vždycky řeknu jednu hlášku ze seriálu Sense8(pokud si neviděl, tak pro Tebe věc kterou musíš vidět), podle které se jmenuje jedna z epizod - Nakonec budeme všichni souzeni podle odvahy našich srdcí.  *:+*
829186
3 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
To te ale zrazuje hlava, kdy ty lidi vidis a mas pocit, ze cokoliv takoveho je z podstaty lepsi nez to nemit... coz samozrejme je blbost. ;)
829316
To te ale zrazuje hlava, kdy ty lidi vidis a mas pocit, ze cokoliv takoveho je z podstaty lepsi nez to nemit... coz samozrejme je blbost. ;)
829311
4 -1
reagovat
reaguje na: Disketa1
Podle to moc řešíš. Musíš být trochu nad věcí. Protože jinak se z toho zblázníš. ;)
829315
Podle to moc řešíš. Musíš být trochu nad věcí. Protože jinak se z toho zblázníš. *;)*
829311
4 -1
reagovat
Je to o dost horší pocit, když člověk vidí tolik svateb, tolik párů držících se za ruku, rodiny s dětmi... a ví, že sám má navíc mnohem méně šancí než většina. Vyrovnat se s tím vším není pro mě vůbec jednoduché. Na druhou stranu se ale nechci před lidmi uzavírat, protože to by bylo mnohem horší. Na FB se mi s tím nechce svěřovat, protože by to vypadalo hrozně. Napadla mě proto MZ. Potřeboval jsem to říct, vypsat se z toho, aby se mi trochu ulevilo. Pokud se to někoho z vás dotklo, tak se vám omlouvám.
829311
Je to o dost horší pocit, když člověk vidí tolik svateb, tolik párů držících se za ruku, rodiny s dětmi... a ví, že sám má navíc mnohem méně šancí než většina. Vyrovnat se s tím vším není pro mě vůbec jednoduché. Na druhou stranu se ale nechci před lidmi uzavírat, protože to by bylo mnohem horší. Na FB se mi s tím nechce svěřovat, protože by to vypadalo hrozně. Napadla mě proto MZ. Potřeboval jsem to říct, vypsat se z toho, aby se mi trochu ulevilo. Pokud se to někoho z vás dotklo, tak se vám omlouvám.
4 -3
reagují: The Joker, DarkSith
reagovat
reaguje na: The Joker
Rozhodně.:+
829304
Rozhodně.*:+*
829299
3 -2
reagovat
reaguje na: Disketa1
Hlavne ber vztahove rady hooooodne s nadhledem. Obvykle tim dotycny rekne, chte nechte, hlavne nejvic o sobe a svem nastaveni a pohledu. Tohle z velke casti nejde brat uplne univerzalne, jako trebas rady k hubnuti. ;)
829299
Hlavne ber vztahove rady hooooodne s nadhledem. Obvykle tim dotycny rekne, chte nechte, hlavne nejvic o sobe a svem nastaveni a pohledu. Tohle z velke casti nejde brat uplne univerzalne, jako trebas rady k hubnuti. ;)
829266
10 -2
reagují: Godlike
reagovat
Je to tak. Nehledej. Aniž bych se tě chtěl dotknout, tak v tvém případě mám takový pocit, že energie hledání z tebe musí úplně svítit. A nejspíš nyní i ta frustrace. A to nechceš. To musíš změnit sám, to myslím málokomu připadá hot (ani tobě určitě ne). A souhlas, na appky bych se vybod. Hlavně nevěš hlavu. Neměl jsem vážný vztah 25 let. Jen holky na jednu noc, občas, protože to tě taky přestane bavit. Trvalo to tak dlouho, že už mi pár lidí nevěřilo, že na holky vůbec jsem, že to jen hraju. Mezi děvčaty se tradovalo, že jsem "neulovitelnej"... Jen proto, že jsem nepotkal nikoho, s kým bych ten život chtěl sdílet déle než pár hodin nebo dní. A pak to přišlo tak kompletně random, že ani doteď nevím jak se to povedlo (nutno dodat důležitý bod, alespoň pár let před tím jsem taky prošel celkem změnou chování a uvědomění si, co vlastně chci apod.). Jsme spolu zamilovaní pět let, můj první vážný vztah a still going strong. Ono to přijde, neboj. 
829287
Je to tak. Nehledej. Aniž bych se tě chtěl dotknout, tak v tvém případě mám takový pocit, že energie hledání z tebe musí úplně svítit. A nejspíš nyní i ta frustrace. A to nechceš. To musíš změnit sám, to myslím málokomu připadá hot (ani tobě určitě ne). A souhlas, na appky bych se vybod. Hlavně nevěš hlavu. Neměl jsem vážný vztah 25 let. Jen holky na jednu noc, občas, protože to tě taky přestane bavit. Trvalo to tak dlouho, že už mi pár lidí nevěřilo, že na holky vůbec jsem, že to jen hraju. Mezi děvčaty se tradovalo, že jsem "neulovitelnej"... Jen proto, že jsem nepotkal nikoho, s kým bych ten život chtěl sdílet déle než pár hodin nebo dní. A pak to přišlo tak kompletně random, že ani doteď nevím jak se to povedlo (nutno dodat důležitý bod, alespoň pár let před tím jsem taky prošel celkem změnou chování a uvědomění si, co vlastně chci apod.). Jsme spolu zamilovaní pět let, můj první vážný vztah a still going strong. Ono to přijde, neboj. 
11 -2
reagovat
Musim tiez potvrdit, ze "nehladaj a najdes" plati, najma teda na zeny. Ony maju zazracny radar vycitit, ze si zufaly a zufalo hladas, tym padom si neziadane zbozi a to odradza, znizuje tvoju hodnotu. Akonahle si sebavedomy a mas v pazi ci ju zbalis alebo nie, v tom momente sa na teba prisaje ako osa na bonbon. Len to musi byt uprimne, preto to treba trenovat, uvolnit sa a mentalne sa oslobodit od toho tlaku "hladania partnera". Aj ked chapem, ze to asi tak uplne neplati na Diskovu situaciu.
829279
Musim tiez potvrdit, ze "nehladaj a najdes" plati, najma teda na zeny. Ony maju zazracny radar vycitit, ze si zufaly a zufalo hladas, tym padom si neziadane zbozi a to odradza, znizuje tvoju hodnotu. Akonahle si sebavedomy a mas v pazi ci ju zbalis alebo nie, v tom momente sa na teba prisaje ako osa na bonbon. Len to musi byt uprimne, preto to treba trenovat, uvolnit sa a mentalne sa oslobodit od toho tlaku "hladania partnera". Aj ked chapem, ze to asi tak uplne neplati na Diskovu situaciu.
9 -2
reagovat
Felix má vše pod kontrolou link
829271
Felix má vše pod kontrolou https://cnn.iprima.cz/show-time/slovackovi-uz-dosla-trpelivost-o-dade-nechce-nic-slyset-nasel-si-nahradu-za-gelemovou-109117
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
Hlavu hore!!! to moudro "najdes az prestanes hledat" naozaj platí. Človek vyžaruje úplne inú energiu a tá je sexy. Vraj pre obe pohlavia
829268
Hlavu hore!!! to moudro "najdes az prestanes hledat" naozaj platí. Človek vyžaruje úplne inú energiu a tá je sexy. Vraj pre obe pohlavia
829266
4 -4
reagovat
Díky, kluci. Vím, působím jako zoufalec. Ale je to všechno blbý. Bydlím v malém městě v západních Čechách. Jezdím jak do Plzně, tak do Prahy, mám kamarády a kamarádky, ale domů se vždycky vracím sám, nikdo mě nevítá. Seznamovací aplikace... Bůh ví, jak to na takovým Grindru vypadá. Mám k lidem na internetu obecnou nedůvěru, protože bych podruhé o životní úspory nechtěl přijít. Svůj první vztah jsem tedy měl až pár let po třicítce, což asi bude pro někoho k smíchu, ale někdy to tak v životě chodí. Fungovalo to tři roky, ale zabila to mj. partnerova nechuť jezdit za mnou. Takže jsem za ním do Brna jezdil hlavně já. Vztah takhle na dálku a do toho ještě lockdowny, to nám dalo fakt zabrat. V našem městečku máme asi dva kluby, ale oboje heterácké záležitosti, takže seznamování je tak jenom na pivo a tím to pochopitelně končí.

Mám z toho všeho, co jsem tu napsal, děsnou frustraci. Nechci ale rezignovat na život. Jsem normální člověk, co si s kamarády neváhá dát v hospodě dobré pivo. Akorát by to holt chtělo druhou polovičku.
829266
Díky, kluci. Vím, působím jako zoufalec. Ale je to všechno blbý. Bydlím v malém městě v západních Čechách. Jezdím jak do Plzně, tak do Prahy, mám kamarády a kamarádky, ale domů se vždycky vracím sám, nikdo mě nevítá. Seznamovací aplikace... Bůh ví, jak to na takovým Grindru vypadá. Mám k lidem na internetu obecnou nedůvěru, protože bych podruhé o životní úspory nechtěl přijít. Svůj první vztah jsem tedy měl až pár let po třicítce, což asi bude pro někoho k smíchu, ale někdy to tak v životě chodí. Fungovalo to tři roky, ale zabila to mj. partnerova nechuť jezdit za mnou. Takže jsem za ním do Brna jezdil hlavně já. Vztah takhle na dálku a do toho ještě lockdowny, to nám dalo fakt zabrat. V našem městečku máme asi dva kluby, ale oboje heterácké záležitosti, takže seznamování je tak jenom na pivo a tím to pochopitelně končí. Mám z toho všeho, co jsem tu napsal, děsnou frustraci. Nechci ale rezignovat na život. Jsem normální člověk, co si s kamarády neváhá dát v hospodě dobré pivo. Akorát by to holt chtělo druhou polovičku.
9 -4
reagují: The Joker, pepo
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se