Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 10121 - 10140 Napsat příspěvek

Diskova kronika

Zemřel Andy Fletcher z Depeche Mode :(
829084
Zemřel Andy Fletcher z Depeche Mode :(
Diskova kronika
4 -1
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Ciwe, jo, na pána!
829083
Ciwe, jo, na pána!
829082
1 -1
reagovat
Ray odišiel. Ani neviem prečo, ale ked si naňho spomeniem alebo ho vidím v nejakom filme, vybaví sa mi tato reklama.
829082
Ray odišiel. Ani neviem prečo, ale ked si naňho spomeniem alebo ho vidím v nejakom filme, vybaví sa mi [url=https://youtu.be/tVFdIRX-NCc]tato[/url] reklama.
4 0
reagují: Barv666
reagovat

Star Wars Celebration

Q: What does the Emperor eat for dessert? Does he even eat desserts? 

Ian McDiarmid: No... He eats Ewoks... 

To je borec :D:D
829080
Q: What does the Emperor eat for dessert? Does he even eat desserts?  Ian McDiarmid: No... He eats Ewoks...  To je borec *:D**:D*
Star Wars Celebration
9 0
reagovat
829078
[url=https://video.aktualne.cz/dvtv/novy-top-gun-je-neco-vyjimecneho-tom-cruise-je-znacka-sama-o/r~978ee2bcdd2d11ecbc030cc47ab5f122/]Už jste viděli?[/url] *:+**:+**:+*
2 0
reagovat
Plánujem výlet do Chorvátska na koncert autobusom.  Cesta tam trvá 14 hodín. Myslíte si, že sa môžem spoliehať na časy príchodov, ktoré uvádza dopravca? Potrebujem si k tomu naplanovať aj ďalšie spoje, no mám strach, že autobus bude veľmi meškať a celý môj plán sa pokazí.
829072
Plánujem výlet do Chorvátska na koncert autobusom.  Cesta tam trvá 14 hodín. Myslíte si, že sa môžem spoliehať na časy príchodov, ktoré uvádza dopravca? Potrebujem si k tomu naplanovať aj ďalšie spoje, no mám strach, že autobus bude veľmi meškať a celý môj plán sa pokazí.
1 0
reagovat
Československé finále bohužel nebude. :-
829064
Československé finále bohužel nebude. *:-*
3 -3
reagovat
Cely Camillin vysluch, kedy Amber konfrontuje s jej klamstvami je super, ale ten finalny meltdown v zavere je dokonaly.:D
Ten najhorsi herecky vykon si nechala pre jej smolu uplne na koniec.:+
829061
Cely Camillin vysluch, kedy Amber konfrontuje s jej klamstvami je super, ale ten finalny meltdown [url=https://youtu.be/wUtjCcZa4Bs?t=1524]v zavere[/url] je dokonaly.*:D* Ten najhorsi herecky vykon si nechala pre jej smolu uplne na koniec.*:+*
3 0
reagovat
reaguje na: Disketa1
škoda že tú prvú tretinu hrali fíni ho*no. a tá nemcova chyba... no uvidíme. 
829060
škoda že tú prvú tretinu hrali fíni ho*no. a tá nemcova chyba... no uvidíme. 
829057
1 0
reagovat
Ten slovenský zápas s Finskem si znovu žádá legendární Vůjtkovu reakci. link :)):-
829057
Ten slovenský zápas s Finskem si znovu žádá legendární Vůjtkovu reakci. https://memehub.sk/post/57688 *:))**:-*
5 -1
reagují: Muel
reagovat
reaguje na: studo
Nebudu lhát, v úterý jsem fandil Dánům, protože jsem je chtěl do čtvrtfinále víc než Kanadu nebo Německo. Nakonec to bylo ale stejně fuk, protože jsme prohráli s Finskem. Teď už vám zas fandím. :D
829038
Nebudu lhát, v úterý jsem fandil Dánům, protože jsem je chtěl do čtvrtfinále víc než Kanadu nebo Německo. Nakonec to bylo ale stejně fuk, protože jsme prohráli s Finskem. Teď už vám zas fandím. *:D*
829035
2 0
reagovat
reaguje na: do_Od
in your wet dreams :D (ale fandim samozrejme)
829035
in your wet dreams *:D* (ale fandim samozrejme)
829028
2 0
reagují: do_Od
reagovat
Tvle konec Švédů na MS teda hodně neslavnej. :D Ne že bych jim to nepřál, byli hodně nepříjemně rozjetí. Teď ještě kdyby večeř překvapili Slováci a USA a rázem to může být hodně zajímavý víkend.
829028
Tvle konec Švédů na MS teda hodně neslavnej. *:D* Ne že bych jim to nepřál, byli hodně nepříjemně rozjetí. Teď ještě kdyby večeř překvapili Slováci a USA a rázem to může být hodně zajímavý víkend.
2 0
reagují: studo
reagovat
Z O:3 na 4:3 Oh Canada....8):+
829027
Z O:3 na 4:3 Oh Canada....*8)**:+*
1 0
reagovat
reaguje na: connor
:+
829026
*:+*
829025
1 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Co jsi to říkal? :))
829025
Co jsi to říkal? *:))*
829017
1 0
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Disketa1
Mě se nejvíc líbí, jak Burešová v reklamě s gorilou brečí, jak by vypadala její Zoo bez škváry od zadavatelů. Přitom přesně takto ten seriál vypadá. Nebo ještě hůř. :D:D
829024
Mě se nejvíc líbí, jak Burešová v reklamě s gorilou brečí, jak by vypadala její Zoo bez škváry od zadavatelů. Přitom přesně takto ten seriál vypadá. Nebo ještě hůř. *:D**:D*
829008
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
Není konec dokud Opravdu není konec. 
829020
Není konec dokud Opravdu není konec. 
829016
1 0
reagovat
reaguje na: speta.jr
No zacina to vypadat,že ne, uznavam. Svedove zatim Kanadu silně prehravaji.
829017
No zacina to vypadat,že ne, uznavam. Svedove zatim Kanadu silně prehravaji.
829016
2 0
reagují: connor
reagovat
Tak co porad to vyhraje, jak tu nekteri tvrdili jeste pred 2 tydny? :D
829016
Tak co porad to vyhraje, jak tu nekteri tvrdili jeste pred 2 tydny? *:D*
2 0
reagují: RainMakeR, TedGeorge
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se