Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100281 - 100300 Napsat příspěvek
rcorp: Slyšel si mě někdy mluvit anglicky? Ne. Víš proč? Rozumím angl. mluvenému i psanému slovu (více méně, podle toho, o čem se mluví ;), napsat něco spatlám, ale když mám mluvit -ee... Proč já nikdy nemluvil anglicky :(...
Jardus: Promiˇn, já na sebe nechtěl strhnout pozornost ;)... Jen tak dál... A na lInkiny bych šel, ale musel bych mít na to ty prachy :D:D:D Á a už jsem zase, kde jsem byl...
464747
rcorp: Slyšel si mě někdy mluvit anglicky? Ne. Víš proč? Rozumím angl. mluvenému i psanému slovu (více méně, podle toho, o čem se mluví ;), napsat něco spatlám, ale když mám mluvit -ee... Proč já nikdy nemluvil anglicky :(... Jardus: Promiˇn, já na sebe nechtěl strhnout pozornost ;)... Jen tak dál... A na lInkiny bych šel, ale musel bych mít na to ty prachy :D:D:D Á a už jsem zase, kde jsem byl...
0 0
reagovat

KARLOS

"Oddělení provozu" jsou nejen vstupenky, ale střídání se u občerstvení, uklízení sálů, trhání lístků apod..
464746
"Oddělení provozu" jsou nejen vstupenky, ale střídání se u občerstvení, uklízení sálů, trhání lístků apod..
KARLOS
0 0
reagovat
Fluke: Mě by uniforma neslušela ;):D:D:D A i kdyby jsem to opravdu musel překousnout, myslím, že bych se nedostal přes psychycké, fizické a možná i ty znalostní testy... (dobře, ty znalostní bych dát mohl ;):D:D:D
464745
Fluke: Mě by uniforma neslušela ;):D:D:D A i kdyby jsem to opravdu musel překousnout, myslím, že bych se nedostal přes psychycké, fizické a možná i ty znalostní testy... (dobře, ty znalostní bych dát mohl ;):D:D:D
0 0
reagovat
Stání u podia
464744
Stání u podia
0 0
reagovat
Hele lidi vím, že je to OT vzhledem vůči Karlosově jobu, ale mám 3 lístky na 12.6 na Linkin Park v Praze v Sazka areně a totálně se mi všechno pos...o takže kdo má zájem pište do vzkazníku.
464743
Hele lidi vím, že je to OT vzhledem vůči Karlosově jobu, ale mám 3 lístky na 12.6 na Linkin Park v Praze v Sazka areně a totálně se mi všechno pos...o takže kdo má zájem pište do vzkazníku.
0 0
reagovat

KARLOS

Jsem mladej, umis anglicky takze muzes delat vicemene cokoliv, jedinej limitujici faktor je, co chces/nechces delat. Nejjistejsi je administrativa, kdyz uz nic jinyho, tak budes mezi lidma. :) Ale byt tebou, tak bych zkusil tu reklamu.
464742
Jsem mladej, umis anglicky takze muzes delat vicemene cokoliv, jedinej limitujici faktor je, co chces/nechces delat. Nejjistejsi je administrativa, kdyz uz nic jinyho, tak budes mezi lidma. :) Ale byt tebou, tak bych zkusil tu reklamu.
KARLOS
0 0
reagovat

Fluke

Však jsem taky myslel Akci Praha ta je sakra lákavá. Kdybych neměl co dělat jdu do toho hned
464741
Však jsem taky myslel Akci Praha ta je sakra lákavá. Kdybych neměl co dělat jdu do toho hned
Fluke
0 0
reagovat
village nabízí práci v oddělení provozu - takže vstupenky... Uf... Necháme si projít hlavou...
464740
village nabízí práci v oddělení provozu - takže vstupenky... Uf... Necháme si projít hlavou...
0 0
reagovat

MeaCulpa

Sakra předběhl si mě zatím co sem byl ve sprše, měl sem úplně stejné doporučení:D:+

Karlos
MeaCulpa má pravdu, můžeš bejt ten chytrej vzadu, ale uznávám, státní jsou moc náročný, ti je musej vytahovat. Přidej se k Akci Praha nebo-li Městké polici;) tam se vytahujou zbraně jen v extrémně závažných případech.
Dostaneš byt, dvacku na měsíc a dvě denní a dvě noční směny tejdně a můžeš každýmu zákonně do čehokoli kecat.

sakra to zní lákavě:D
464739
Sakra předběhl si mě zatím co sem byl ve sprše, měl sem úplně stejné doporučení*:D**:+* [b]Karlos[/b] MeaCulpa má pravdu, můžeš bejt ten chytrej vzadu, ale uznávám, státní jsou moc náročný, ti je musej vytahovat. Přidej se k Akci Praha nebo-li Městké polici*;)* tam se vytahujou zbraně jen v extrémně závažných případech. Dostaneš byt, dvacku na měsíc a dvě denní a dvě noční směny tejdně a můžeš každýmu zákonně do čehokoli kecat. sakra to zní lákavě*:D*
MeaCulpa
0 0
reagovat
Jardus: Ano, další alternativní (záchranná možnost)...
464738
Jardus: Ano, další alternativní (záchranná možnost)...
0 0
reagovat
Kde a jak bych získal průkaz promítače (ať opravdu nejsem tak ot)? Už jsem nad tím uvažoval dřív, no, ale teď to dosáhlo té nejcitelnější úvahy... A jak dlouho se "vyrábí - studuje"?
imfe, ty máš známý okolo, mohl by jsi mi k tomu něco říct???
464737
Kde a jak bych získal průkaz promítače (ať opravdu nejsem tak ot)? Už jsem nad tím uvažoval dřív, no, ale teď to dosáhlo té nejcitelnější úvahy... A jak dlouho se "vyrábí - studuje"? imfe, ty máš známý okolo, mohl by jsi mi k tomu něco říct???
0 0
reagovat

Karlos

Co takhle prodavače/ku :D
464736
Co takhle prodavače/ku *:D*
Karlos
0 0
reagovat

mcb

jo ta politička, alespoň přinese voličům nějakej prospěch
464735
jo ta politička, alespoň přinese voličům nějakej prospěch
mcb
0 0
reagovat
Zbraň bude tahat parťák ty budeš ten chytřejší vzadu
464734
Zbraň bude tahat parťák ty budeš ten chytřejší vzadu
0 0
reagovat
A bojím se zbraní :D:D:D (to je snad dostatečný důvod, proč se nestát "parťákem" ;)
imf: Já bych teda raději něco pevnějšího - sice jsem do konce září studentem ústavu, ale pak to bude o to citelnější :D
464733
A bojím se zbraní :D:D:D (to je snad dostatečný důvod, proč se nestát "parťákem" ;) imf: Já bych teda raději něco pevnějšího - sice jsem do konce září studentem ústavu, ale pak to bude o to citelnější :D
0 0
reagovat
Charlotte: Na mysl to už vykanulo no... Prodávání lístků přece nemůže mít nějaký závratný požadavky ;)...
464732
Charlotte: Na mysl to už vykanulo no... Prodávání lístků přece nemůže mít nějaký závratný požadavky ;)...
0 0
reagovat

Karlos

Jdi k policajtum hledaj parťáka;) berou všechny
464731
Jdi k policajtum hledaj parťáka*;)* berou všechny
Karlos
0 0
reagovat
Fluke: Když nejdou ty mormální, musím se uchylit k těm netradičním ;)...
stčko: žeby? Problém je, že bych mezi nima mooc vyčníval svým zjevem a pak neumím zpívat :D:D:D

Napapají mě další a další alternativní možnosti - třeba aktivista za světový mír, nebo zaměstnanec v greenpease... Já vážně NEVÍM ;)...
Děti, věřil jsem, že mi pomůžete, nezklamte mě :D:D:D
464730
Fluke: Když nejdou ty mormální, musím se uchylit k těm netradičním ;)... stčko: žeby? Problém je, že bych mezi nima mooc vyčníval svým zjevem a pak neumím zpívat :D:D:D Napapají mě další a další alternativní možnosti - třeba aktivista za světový mír, nebo zaměstnanec v greenpease... Já vážně NEVÍM ;)... Děti, věřil jsem, že mi pomůžete, nezklamte mě :D:D:D
0 0
reagovat

MeaCulpa

heh, to uz hranici s rozumem..nejlepsi je ten posledni radek:D takovy zivot?)
464729
heh, to uz hranici s rozumem..nejlepsi je ten posledni radek*:D* takovy zivot*?)*
MeaCulpa
0 0
reagovat

Karlos

Ať nejsme mimo laserové pole MovieZone: co nějaká pracovní pozice v kině ? :)
464728
Ať nejsme mimo laserové pole MovieZone: co nějaká pracovní pozice v kině ? :)
Karlos
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se