Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 100041 - 100060 Napsat příspěvek
Hmm, používám MyIE2 (IE6), windows, MZ navštěvuji z Prahy a ze Vsetína, na MZ trávím většinou tolik času, jak mám zaplé PC (ale čistého času, no já nevím ;)... PC mám zaplé především na večer, ale jsou i dny, kdy jsem u PC celý den ;):D
465056
Hmm, používám MyIE2 (IE6), windows, MZ navštěvuji z Prahy a ze Vsetína, na MZ trávím většinou tolik času, jak mám zaplé PC (ale čistého času, no já nevím ;)... PC mám zaplé především na večer, ale jsou i dny, kdy jsem u PC celý den ;):D
0 0
reagovat

scroochy

Záleží na počtu uchazečů a jestli se jim naplnily kvóty. Co jsem dělal příjimačky já, brali i lidi, kteří měli o pět bodů míň. Myslím, že budeš mít štěstí, 152 je velice dobrý skóre (já měl 168 FYI, he ;)
465055
Záleží na počtu uchazečů a jestli se jim naplnily kvóty. Co jsem dělal příjimačky já, brali i lidi, kteří měli o pět bodů míň. Myslím, že budeš mít štěstí, 152 je velice dobrý skóre (já měl 168 FYI, he ;)
scroochy
0 0
reagovat
Firefox, Win XP; jsem z Plzně a denně jsem tu tak 1-2 hodiny
465054
Firefox, Win XP; jsem z Plzně a denně jsem tu tak 1-2 hodiny
0 0
reagovat
Používam Firefox, Linux, technicky som z Brna a na Moviezone strávim denne priemerne asi tak 5-6 hodín (možno malinko menej).
465053
Používam Firefox, Linux, technicky som z Brna a na Moviezone strávim denne priemerne asi tak 5-6 hodín (možno malinko menej).
0 0
reagovat
Jináč používám Operu, Windows, jsem z Veselí nad Moravou a studuji v Praze :). Délka zdejší návštěvy se různí. Záleží na okolnostech
465052
Jináč používám Operu, Windows, jsem z Veselí nad Moravou a studuji v Praze *:)*. Délka zdejší návštěvy se různí. Záleží na okolnostech
0 0
reagovat

scroochy

Jen di do toho. Pak se třeba někdy potkáme v labu:)
465051
Jen di do toho. Pak se třeba někdy potkáme v labu*:)*
scroochy
0 0
reagovat
používám Firefox,Windos, a jsem z Brna , v průměru tu bývám tak hodinu denně
( zaáleží na prac. výtíženosti)
465050
používám Firefox,Windos, a jsem z Brna , v průměru tu bývám tak hodinu denně ( zaáleží na prac. výtíženosti)
0 0
reagovat
Irové...;)
465049
Irové...;)
0 0
reagovat

runner

Uf, to nemaj zrovna levnou kulturu.
465048
Uf, to nemaj zrovna levnou kulturu.
runner
0 0
reagovat
Stale v Dublinu, stale vetsi vedro...jen si najit tu praci :)) Kino tu stoji 12-14E, tak to na navstevu moc nevypada. Toz zatim...
465047
Stale v Dublinu, stale vetsi vedro...jen si najit tu praci :)) Kino tu stoji 12-14E, tak to na navstevu moc nevypada. Toz zatim...
0 0
reagovat
ja
465046
ja
0 0
reagovat
Hmm, kolik sem vlastně chodí denně lidí?
465045
Hmm, kolik sem vlastně chodí denně lidí?
0 0
reagovat
Používám Firefox, Windows, jsem Čech z České Lípy. :)):+
465044
Používám Firefox, Windows, jsem Čech z České Lípy. *:))**:+*
0 0
reagovat

NBK

153 prej, kolik mas ty? ja mel 152 :(
465043
153 prej, kolik mas ty? ja mel 152 :(
NBK
0 0
reagovat

scroochy

A kolik byl ten limit? Taky sem tam dělal přijímačky, tak by mě to celkem zajímalo.
465042
A kolik byl ten limit? Taky sem tam dělal přijímačky, tak by mě to celkem zajímalo.
scroochy
0 0
reagovat

imf

by ma zaujimalo, ktory uzivatel tu travi najviac casu..;)
465041
by ma zaujimalo, ktory uzivatel tu travi najviac casu..;)
imf
0 0
reagovat
Není v těch statistikách i oblíbené jídlo?

P.S. já jen co ten internet všechno neví:D
465040
Není v těch statistikách i oblíbené jídlo? P.S. já jen co ten internet všechno neví*:D*
0 0
reagovat
Jenom jsem se tak hrabal statistikami, abych zjistil jak vypada takovy navstevnik MZ z technickeho hlediska... jiste to pro nektere bude zajimava informace. ;)

Pouziva Firefox (46,91 procent) a Windows (98 procent)

Je to Cech (8:1 - CR-SR, treti je Velka Britanie), ale travi na webu v prumeru o dve minuty mene nez Slovak. :)

Pravdepodobne pochazi z Prahy (5:1 - Praha-Brno, treti je Bratislava (stejne jako Brno), rekord v prumerne stravene dobe na webu vsak drzi Malacky - ctyri a pul hodiny. Dekujeme. :) (z tech navstevovanejsich pak predevsim Ostrava a Ceska Lipa).

18 procent lidi z mesicniho vzorku stranky navstivilo 200x a vic.

Nejakych 43 lidi tu nebylo uz vic nez rok. ;)

A vic zase jindy. :)
465039
Jenom jsem se tak hrabal statistikami, abych zjistil jak vypada takovy navstevnik MZ z technickeho hlediska... jiste to pro nektere bude zajimava informace. ;) Pouziva Firefox (46,91 procent) a Windows (98 procent) Je to Cech (8:1 - CR-SR, treti je Velka Britanie), ale travi na webu v prumeru o dve minuty mene nez Slovak. :) Pravdepodobne pochazi z Prahy (5:1 - Praha-Brno, treti je Bratislava (stejne jako Brno), rekord v prumerne stravene dobe na webu vsak drzi Malacky - ctyri a pul hodiny. Dekujeme. :) (z tech navstevovanejsich pak predevsim Ostrava a Ceska Lipa). 18 procent lidi z mesicniho vzorku stranky navstivilo 200x a vic. Nejakych 43 lidi tu nebylo uz vic nez rok. ;) A vic zase jindy. :)
0 0
reagovat
Cival: Naskočil ráno.
465038
Cival: Naskočil ráno.
0 0
reagovat
Douglas: Vcera v noci nebyl.
465037
Douglas: Vcera v noci nebyl.
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se