Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99981 - 100000 Napsat příspěvek

Fluke

Ale jo, fesny klucina :)
A ja uz myslel, ze se tve fotky nedockam...
465114
Ale jo, fesny klucina :) A ja uz myslel, ze se tve fotky nedockam...
Fluke
0 0
reagovat
Bizzare:D:+
465113
Bizzare*:D**:+*
0 0
reagovat
Drakonický trest za drobný hříšek:) Ale ted je konecne Lukasuv profil v souladu s jeho ikonkou:)
465112
Drakonický trest za drobný hříšek:) Ale ted je konecne Lukasuv profil v souladu s jeho ikonkou:)
0 0
reagovat
Flike: No, teď být tebou, tak bych asi už taky volil tu Dakotu :D:D:D...
465111
Flike: No, teď být tebou, tak bych asi už taky volil tu Dakotu :D:D:D...
0 0
reagovat
:D:D:D:D lol lol lol
465110
*:D**:D**:D**:D* lol lol lol
0 0
reagovat
Ty voe to je ještě horší než Dakota a to je co říct!
465109
Ty voe to je ještě horší než Dakota a to je co říct!
0 0
reagovat
a já furt myslel, že mluvíte o Jamesovi:))
465108
a já furt myslel, že mluvíte o Jamesovi*:))*
0 0
reagovat
ajajaj, krásná ikonka. Bravo imfe!
465107
ajajaj, krásná ikonka. Bravo imfe!
0 0
reagovat

Fluke

LOL LOL LOL :D :+
465106
LOL LOL LOL *:D* *:+*
Fluke
0 0
reagovat
qualkalim: Hlavne, ze jsme vyresili ty oscarove nominace, Vojto. Asi bych neusnula, nevedet, jak to bylo s Cate B. :-) Ale mas pravdu, Karlos tam chybel jako moralni podpora ve chvili,kdy se osazenstvo bumbajici nealko kacelo smichy pod stul:)
465105
qualkalim: Hlavne, ze jsme vyresili ty oscarove nominace, Vojto. Asi bych neusnula, nevedet, jak to bylo s Cate B. :-) Ale mas pravdu, Karlos tam chybel jako moralni podpora ve chvili,kdy se osazenstvo bumbajici nealko kacelo smichy pod stul:)
0 0
reagovat
o cem to mluvis :))
465104
o cem to mluvis *:))*
0 0
reagovat
Kdyz jsem se v patek oziral sam a kouril sam, pac tam nebyl Karlos, tak jsem o neco prisel? Sakra, v sobotu to vysvetlite:D A ne ze ne:)
465103
Kdyz jsem se v patek oziral sam a kouril sam, pac tam nebyl Karlos, tak jsem o neco prisel? Sakra, v sobotu to vysvetlite*:D* A ne ze ne*:)*
0 0
reagovat
jsem take zvedav
465102
jsem take zvedav
0 0
reagovat
Jsme OT... cekam na tu zmenu dresu. ;)
465101
Jsme OT... cekam na tu zmenu dresu. ;)
0 0
reagovat
imf: Ale filmoví hrdinové to častěji schytají do obličeje ;)... A mě Fluke říkal, že to skončilo na koleni ;)... určitě zase jenom přeháníš...
rcorp: Osvěžující :D:D:D
465100
imf: Ale filmoví hrdinové to častěji schytají do obličeje ;)... A mě Fluke říkal, že to skončilo na koleni ;)... určitě zase jenom přeháníš... rcorp: Osvěžující :D:D:D
0 0
reagovat

imf

Vaz si toho, v nekterych luxusnich podnicich by jsi za to urcite musel zaplatit tezke prachy, tady te to stalo jenom material. ;)
465099
Vaz si toho, v nekterych luxusnich podnicich by jsi za to urcite musel zaplatit tezke prachy, tady te to stalo jenom material. ;)
imf
0 0
reagovat
Jemu nevadí ta cola v rozkroku, ale spíš to, že pak musel sedět na stole a opustit tak měkounký křesílko.:D
465098
Jemu nevadí ta cola v rozkroku, ale spíš to, že pak musel sedět na stole a opustit tak měkounký křesílko.*:D*
0 0
reagovat

Imf

A to si hovoríš chlap - jednu kolu do rozkroku. Ti tam aj horšie veci mohol vyliať. Praveže vďačný by si mal byť, že to ešte tak dobre dopadlo... ver mi, viem o čom píšem...?)
465097
A to si hovoríš chlap - jednu kolu do rozkroku. Ti tam aj horšie veci mohol vyliať. Praveže vďačný by si mal byť, že to ešte tak dobre dopadlo... ver mi, viem o čom píšem...*?)*
Imf
0 0
reagovat
Mohlo to bejt i horký kafe.. hmm :)
465096
Mohlo to bejt i horký kafe.. hmm :)
0 0
reagovat

rcorp

Jednou v zivote by to mel vyzkouset kazdej. Aby vedel, jak se citi filmovi hrdinove. I kdyz teda Viktor Slusny si nechava do rozkroku vylejt horky kafe. To je vyssi level, na ktery jsem zatim nedosahnul. A vlastne ani nevim, jestli chci. :)
465095
Jednou v zivote by to mel vyzkouset kazdej. Aby vedel, jak se citi filmovi hrdinove. I kdyz teda Viktor Slusny si nechava do rozkroku vylejt horky kafe. To je vyssi level, na ktery jsem zatim nedosahnul. A vlastne ani nevim, jestli chci. :)
rcorp
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se