Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99541 - 99560 Napsat příspěvek

MeaCulpa

Jedinej nejsem, ale hudba je super. U některých gagů jsem se smál, u některých ne, herci jako nic moc co se týče hraní, ale hodí se na to, u mě je to takovej průměrnej film až podprůměrnej, ale kvůli hudbě to šplhá výše.
465809
Jedinej nejsem, ale hudba je super. U některých gagů jsem se smál, u některých ne, herci jako nic moc co se týče hraní, ale hodí se na to, u mě je to takovej průměrnej film až podprůměrnej, ale kvůli hudbě to šplhá výše.
MeaCulpa
0 0
reagovat
Ale no tak, nestyďte se to říct, já vím, že to víte! :)
465808
Ale no tak, nestyďte se to říct, já vím, že to víte! :)
0 0
reagovat
Jak na přerušovanou čáru v Adobe Photoshop? :)
465807
Jak na přerušovanou čáru v Adobe Photoshop? :)
0 0
reagovat

Ravenhorn

to seš první
465806
to seš první
Ravenhorn
0 0
reagovat
Hm. No jinak mě se KLub sráčů líbí. Hudba božská :-)
465805
Hm. No jinak mě se KLub sráčů líbí. Hudba božská :-)
0 0
reagovat
Byl i Bestiař, ale nezbyl čas
465804
Byl i Bestiař, ale nezbyl čas
0 0
reagovat
Vám pouštěli Roming jo? Zajímavý.
465803
Vám pouštěli Roming jo? Zajímavý.
0 0
reagovat
On dal balíček dvd dvěma holkám ať vyberou něco na koukání, že mu to připravovala dcera a on se v tom nevyzná. Byl to mazec kdybych nebyl na Nou Campu tak by tohle byl můj největší zážitek z dovolené
465802
On dal balíček dvd dvěma holkám ať vyberou něco na koukání, že mu to připravovala dcera a on se v tom nevyzná. Byl to mazec kdybych nebyl na Nou Campu tak by tohle byl můj největší zážitek z dovolené
0 0
reagovat
Tak to je drsné, pouštět takovou sračku, že na to ani řidič nechce jet:)):))
465801
Tak to je drsné, pouštět takovou sračku, že na to ani řidič nechce jet*:))**:))*
0 0
reagovat
Tak jsem se vrátil ze Španělska je tam pořádný hic. Cestu autobusem mě zpříjemnili takové pecky jako Kameňák 3, Záhada bermudského trojuhelníku link , Roming, Účastníci zajezdu, Drž hubu, Wasabi a především KLUB SRAČU. Ten měl neskutečnej úspěch důchodci se bouřili a řidič začal vyhrožovat, že na tohle on nepojede a jestli se to okamžitě nevypne zastavuje. Vydrželo to 20 minut. Já to viděl prvně a jasná 0/10
465800
Tak jsem se vrátil ze Španělska je tam pořádný hic. Cestu autobusem mě zpříjemnili takové pecky jako Kameňák 3, Záhada bermudského trojuhelníku http://www.csfd.cz/film/217979-zahada-bermudskeho-trojuhelniku-trojuhelnik-triangle-the/ , Roming, Účastníci zajezdu, Drž hubu, Wasabi a především KLUB SRAČU. Ten měl neskutečnej úspěch důchodci se bouřili a řidič začal vyhrožovat, že na tohle on nepojede a jestli se to okamžitě nevypne zastavuje. Vydrželo to 20 minut. Já to viděl prvně a jasná 0/10
0 0
reagovat

krispel

nejrychlejší a nejednodušší a user-friendly je Movie Maker, je součástí každého Windows a většinou s ním nebývájí moc problémy a na takové "video ze svatby" určitě stačit bude;):+
465799
nejrychlejší a nejednodušší a user-friendly je Movie Maker, je součástí každého Windows a většinou s ním nebývájí moc problémy a na takové "video ze svatby" určitě stačit bude*;)**:+*
krispel
0 0
reagovat
krispel: Hmm, já mám rád Adobe Premiere, nebo pro jednoduché úkony Pinacle studio...
465798
krispel: Hmm, já mám rád Adobe Premiere, nebo pro jednoduché úkony Pinacle studio...
0 0
reagovat

Rychlý dotaz pro rychlou odpověˇd

Stále opakující se dotaz po milionté. Potřebuju bráchovi sestříhat video ze svatby. Do jakého programu mám jít, ještě jsem nic podobného nedělal. V programech se učím rychle, takže zvládnu jakkoliv komplikovaný soft.
465797
Stále opakující se dotaz po milionté. Potřebuju bráchovi sestříhat video ze svatby. Do jakého programu mám jít, ještě jsem nic podobného nedělal. V programech se učím rychle, takže zvládnu jakkoliv komplikovaný soft.
Rychlý dotaz pro rychlou odpověˇd
0 0
reagovat

Klop:

Únos šógunova následníka - pôvodný názov neviem, CSFD to nepozná. Mám to na staručkej originál VHS. Je tam dobrá akčná scéna, naháňačka na koňoch, do ktorej hrá nejaký japonský metal, sranda. Najviac sa mi páčil ten skoro-westernový záverečný súboj, počas ktorého tí dvaja samuraji rozsekajú katanami pol mestečka.
465796
Únos šógunova následníka - pôvodný názov neviem, CSFD to nepozná. Mám to na staručkej originál VHS. Je tam dobrá akčná scéna, naháňačka na koňoch, do ktorej hrá nejaký japonský metal, sranda. Najviac sa mi páčil ten skoro-westernový záverečný súboj, počas ktorého tí dvaja samuraji rozsekajú katanami pol mestečka.
Klop:
0 0
reagovat

wuxia

čau lidi omlouvám se za přerušení plodné debaty, chci se zeptat, zda někdo neznáte název wuxia filmu, kde banda 6-7 bojovníků musí od někud někam doručit malého kluka, myslim, že byl z nějaké důležité rodiny, tu ale vyvraždili ninjové, je to dost starý film (70´) a viděl jsem ho asi v 10ti letech, nevíte někdo jak se jmenuje, jen připomínám, že všichni ochránci malého chlapce samozřejmě zemřou a film byl extrémně krvavý. dík. klop
465795
čau lidi omlouvám se za přerušení plodné debaty, chci se zeptat, zda někdo neznáte název wuxia filmu, kde banda 6-7 bojovníků musí od někud někam doručit malého kluka, myslim, že byl z nějaké důležité rodiny, tu ale vyvraždili ninjové, je to dost starý film (70´) a viděl jsem ho asi v 10ti letech, nevíte někdo jak se jmenuje, jen připomínám, že všichni ochránci malého chlapce samozřejmě zemřou a film byl extrémně krvavý. dík. klop
wuxia
0 0
reagovat

ravenhorn

jeste jednou nam rekni, ze hrajes D2 po battlenetu, prosim... :D
465794
jeste jednou nam rekni, ze hrajes D2 po battlenetu, prosim... *:D*
ravenhorn
0 0
reagovat

xMort

A jaké další RPG máš na mysli?
465793
A jaké další RPG máš na mysli?
xMort
0 0
reagovat

HAL

Jako v RPG v multiplayeru se Diablu 2 nic nevyrovná. Už 7 let na trhu a pořád se na battle.netu hraje ve velkém. (včetně mě).
465792
Jako v RPG v multiplayeru se Diablu 2 nic nevyrovná. Už 7 let na trhu a pořád se na battle.netu hraje ve velkém. (včetně mě).
HAL
0 0
reagovat
Sice neznám kvalitu šasi a displeje, ale tohle je nemálo dobrá výbava za dobrou cenu na notebook :) link
465791
Sice neznám kvalitu šasi a displeje, ale tohle je nemálo dobrá výbava za dobrou cenu na notebook *:)* http://www.barbone.cz/index.asp?Odeslat=KONFIGUROVAT&stiid=63879&t=NB&win=1&dealer=
0 0
reagovat
muzete mi nekdo vysvetlit vztah mezi bauerovymi, nejak to nechapu, 6 serie
465790
muzete mi nekdo vysvetlit vztah mezi bauerovymi, nejak to nechapu, 6 serie
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se