Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99321 - 99340 Napsat příspěvek
imf: jojo, Carte taky, ale s vlašskými ořechy:+. A z kornoutů jahodové Cornetto. Ale mrazák je dneska zoufale prázdný a podruhé už mě ven nic nedostane.
466030
imf: jojo, Carte taky, ale s vlašskými ořechy*:+*. A z kornoutů jahodové Cornetto. Ale mrazák je dneska zoufale prázdný a podruhé už mě ven nic nedostane.
0 0
reagovat
imf - ja uz ji teda beru spis z kelimku nez kopeckovanou, financni rozdil znacny :) (pul litru za 149:o) )
466029
imf - ja uz ji teda beru spis z kelimku nez kopeckovanou, financni rozdil znacny :) (pul litru za 149:o) )
0 0
reagovat

elisha

Damn... no je videt, ze se vyznas. Alespon jsem to nemusel prozradit (protoze jsem jiste osobe slibil, ze se o tom svatostanku nebudu sirit... uz takhle jsou tam fronty :)
466028
Damn... no je videt, ze se vyznas. Alespon jsem to nemusel prozradit (protoze jsem jiste osobe slibil, ze se o tom svatostanku nebudu sirit... uz takhle jsou tam fronty :)
elisha
0 0
reagovat
imf - myslis tu haagen dazs v karlove? kolik tam stoji si fakt nepamatuju, ale je uplne bozi :)
466027
imf - myslis tu haagen dazs v karlove? kolik tam stoji si fakt nepamatuju, ale je uplne bozi :)
0 0
reagovat

scroochy

Nein
466026
Nein
scroochy
0 0
reagovat
dotaz, kdyz sem si rezervoval 6 listku do kina a nakonec nas dorazi jen pet, je to problem? asi ne co? :)
466025
dotaz, kdyz sem si rezervoval 6 listku do kina a nakonec nas dorazi jen pet, je to problem? asi ne co? *:)*
0 0
reagovat
ja mam rad tu poulicni "tlacenou" zmrzlinu od algidy... uz vim, cornetto soft se to jmenuje... je to celkem drahy, ale fakt dobry :+
466024
ja mam rad tu poulicni "tlacenou" zmrzlinu od algidy... uz vim, cornetto soft se to jmenuje... je to celkem drahy, ale fakt dobry *:+*
0 0
reagovat
Cornetto je výborné, ale úplně nejraději mám Rollkeks link - na tom jsem si loni vytvořil solidní závislost :)
466023
Cornetto je výborné, ale úplně nejraději mám Rollkeks http://www.primazmrzlina.cz/ukaz.php?skupina=1&podskupina=51&produkt=609 - na tom jsem si loni vytvořil solidní závislost *:)*
0 0
reagovat
Jsem pravidelným konzumentem Míši, mandlového Pegase a jahodového Cornetta. 8)
Tu medovo-jogurtovo-mandlovou zmrzlinu ve vaničce, co na začátku zmínil Imf, jsem měl před týdnem a je to úplně úžasná (a drahá :) zmrzlina.. ;)
466022
Jsem pravidelným konzumentem Míši, mandlového Pegase a jahodového Cornetta. *8)* Tu medovo-jogurtovo-mandlovou zmrzlinu ve vaničce, co na začátku zmínil Imf, jsem měl před týdnem a je to úplně úžasná (a drahá :) zmrzlina.. *;)*
0 0
reagovat
Ja nechci vytvaret dojem snobismu, takze predem reknu, ze Misa, Mroz a Lednacek jsou u me vysoko... ale nejlepsi zmrzlnu, co jsem kdy jedl maji na jednom miste v Praze a kopecek stoji 55,-

Pointa? Staci jedno liznuti, abyste poznali ten rozdil. Nerikam, ze stoji za vsechny ty penize... ale rozhodne stoji za vyzkouseni. Vsechno ostatni od te chvile budou jen "nahrazky". Proto jsem mel ostatne dneska radost z te Algidy, protoze se tomu dokazala velmi priblizit. ;)

Ale to rikam jen jako narazku na ty kopeckove blivajzy prodavane poulicne... Algida se snazi a proto nemam vaznejsi vyhrady k jejim (premrstenym) cenam. :)
466021
Ja nechci vytvaret dojem snobismu, takze predem reknu, ze Misa, Mroz a Lednacek jsou u me vysoko... ale nejlepsi zmrzlnu, co jsem kdy jedl maji na jednom miste v Praze a kopecek stoji 55,- Pointa? Staci jedno liznuti, abyste poznali ten rozdil. Nerikam, ze stoji za vsechny ty penize... ale rozhodne stoji za vyzkouseni. Vsechno ostatni od te chvile budou jen "nahrazky". Proto jsem mel ostatne dneska radost z te Algidy, protoze se tomu dokazala velmi priblizit. ;) Ale to rikam jen jako narazku na ty kopeckove blivajzy prodavane poulicne... Algida se snazi a proto nemam vaznejsi vyhrady k jejim (premrstenym) cenam. :)
0 0
reagovat

imf

To bolo pochopiteľne myslené s nadsázkou. Rovnako mi je jasné, že brnenské kravy sa od tých "východňarsky" veľmi nelíšia, zato ich majitelia majú o nejakú tú "škodovečku" navyše ;)
Faktom je, že ak sa chce, tak sa to može spraviť doma a lacnejšie. Ja napríklad dávam prednosť domácej tvarohovej pene :)
466020
To bolo pochopiteľne myslené s nadsázkou. Rovnako mi je jasné, že brnenské kravy sa od tých "východňarsky" veľmi nelíšia, zato ich majitelia majú o nejakú tú "škodovečku" navyše *;)* Faktom je, že ak sa chce, tak sa to može spraviť doma a lacnejšie. Ja napríklad dávam prednosť domácej tvarohovej pene *:)*
imf
0 0
reagovat
Koukám, že naše generace vyrůstala na tom samým.:+
466019
Koukám, že naše generace vyrůstala na tom samým.*:+*
0 0
reagovat
Zmrzlina za 8,- jakoukoliv formu mleka imho nevidela ani na obrazku. ;)
466018
Zmrzlina za 8,- jakoukoliv formu mleka imho nevidela ani na obrazku. ;)
0 0
reagovat
Mne nejde o kritiku zmrzliny ako takej, mne ide o kritiku tých zazobaných obchodníkov, ktorých ste všetci obeťmi a ktorí vás nútia platiť za v podstate primitívny produkt nechutné peniaze. Trebárs u nás doma stojí bežná zmrzlina (taká, aká sa zvykine predávať v cukrárňach "po kopčekoch") v prepočte asi 4 Kč za kopček. Tu ju bežne vídam po 8 Kč (brnenské kravy majú asi nejakú luxusnú stravu a ubytovanie alebo čo ;)).
Mlieko je ako také možné brať ako elementárnu surovinu. Ak by si si tú zmrzlinu vyrábal z mlieka svojpomocne, zaslúžilo by si tvoje počínanie úprimnú pochvalu (podobne ak by si doma pálil slivovicu či stáčal víno).
466017
Mne nejde o kritiku zmrzliny ako takej, mne ide o kritiku tých zazobaných obchodníkov, ktorých ste všetci obeťmi a ktorí vás nútia platiť za v podstate primitívny produkt nechutné peniaze. Trebárs u nás doma stojí bežná zmrzlina (taká, aká sa zvykine predávať v cukrárňach "po kopčekoch") v prepočte asi 4 Kč za kopček. Tu ju bežne vídam po 8 Kč (brnenské kravy majú asi nejakú luxusnú stravu a ubytovanie alebo čo *;)*). Mlieko je ako také možné brať ako elementárnu surovinu. Ak by si si tú zmrzlinu vyrábal z mlieka svojpomocne, zaslúžilo by si tvoje počínanie úprimnú pochvalu (podobne ak by si doma pálil slivovicu či stáčal víno).
0 0
reagovat
rcorp - coko misa padnul minulej tejden a da se potkat i v delvite :)
466016
rcorp - coko misa padnul minulej tejden a da se potkat i v delvite :)
0 0
reagovat

Lubo

Silna slova od nekoho, kdo zije na mlece a jogurtu. ;)
466015
Silna slova od nekoho, kdo zije na mlece a jogurtu. ;)
Lubo
0 0
reagovat
voe, to je jak rict ze nemas rad nejakej chmel s nejakou vodou a nakym alkoholem
466014
voe, to je jak rict ze nemas rad nejakej chmel s nejakou vodou a nakym alkoholem
0 0
reagovat
Pche, zmrzlina... kúštik zamarznutej vody či mlieka (smotany) pomixovanej s troškou cukru a v lepšom prípade s ovocím, v horšom s nejakým chemickým svinstvom, natrepaný do akejsi stočenej trubičky zo suchej oplátky (po našom "ošče") predávaný za nehoráznu cenu... také čosi ma vážne nedokáže zaujať...
466013
Pche, zmrzlina... kúštik zamarznutej vody či mlieka (smotany) pomixovanej s troškou cukru a v lepšom prípade s ovocím, v horšom s nejakým chemickým svinstvom, natrepaný do akejsi stočenej trubičky zo suchej oplátky (po našom "ošče") predávaný za nehoráznu cenu... také čosi ma vážne nedokáže zaujať...
0 0
reagovat
V Albertovi... chvili jsem vahal, ale ta Algida... hmm... jeste ze je tak draha. Mam pocit, ze bych snedl kamion. ;)
466012
V Albertovi... chvili jsem vahal, ale ta Algida... hmm... jeste ze je tak draha. Mam pocit, ze bych snedl kamion. ;)
0 0
reagovat
to sem nikde nevidel, kde to maj? :D
466011
to sem nikde nevidel, kde to maj? *:D*
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se