Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 99361 - 99380 Napsat příspěvek
muzete mi nekdo vysvetlit vztah mezi bauerovymi, nejak to nechapu, 6 serie
465790
muzete mi nekdo vysvetlit vztah mezi bauerovymi, nejak to nechapu, 6 serie
0 0
reagovat

Psema

Diablo jednička není o ničem, Diablo jednička je super ;):D
Dvojka ho těžce překonala v multiplayeru ale v singlu na něj imho pořád nemá, hlavně v atmosféře.
465789
Diablo jednička není o ničem, Diablo jednička je super *;)**:D* Dvojka ho těžce překonala v multiplayeru ale v singlu na něj imho pořád nemá, hlavně v atmosféře.
Psema
0 0
reagovat

xMort

Já si vždycky přál kdyby se ten vylepšenej interface dal aplikovat na první díl Kotoru;) , dvojka sice originální nebyla, ale že by to bylo kvůli tomu špatný RPG, to ee.

Hal
Já si najdu čas jen obtížně, stále něco hraju:)
465788
Já si vždycky přál kdyby se ten vylepšenej interface dal aplikovat na první díl Kotoru*;)* , dvojka sice originální nebyla, ale že by to bylo kvůli tomu špatný RPG, to ee. [b]Hal[/b] Já si najdu čas jen obtížně, stále něco hraju:)
xMort
0 0
reagovat

xMort

Jen, že musím porušit zvyk, člověk už je tak nějak zvyklej, že všechno musí instalovat... Na druhou stranu to má zase výhody. :)
465787
Jen, že musím porušit zvyk, člověk už je tak nějak zvyklej, že všechno musí instalovat... Na druhou stranu to má zase výhody. :)
xMort
0 0
reagovat

Sennh

Mě VCL přijde strašně uživatelsky nepřívětivý.
Co ti vadí na tom, že se neinstaluje? :)
A ještě na jednu featuru jsem včera zapomněl. MPC umí od určitě verze vyrobit thumbnail grid z libovolného videa. Navolím si kolik sloupců a řádek screenshotů a kolik px má být výsledek široký a zbytek už vygeneruje sám. Občas se to hodí.

Co se KOTORu týče, tak jednička je o dost lepší. Herně je sice dvojka víc vytáhnutá, ale příběh není tak dobrý. Respektive není zlý, ale je zabitý. Evidentně se na té hře podepsali problémy s vývojem.

Ravenhorn
Co tak čtu ten všeobjímající seznam RPG, hrál jsi ještě nějaké jiné? :)
465786
Mě VCL přijde strašně uživatelsky nepřívětivý. Co ti vadí na tom, že se neinstaluje? :) A ještě na jednu featuru jsem včera zapomněl. MPC umí od určitě verze vyrobit thumbnail grid z libovolného videa. Navolím si kolik sloupců a řádek screenshotů a kolik px má být výsledek široký a zbytek už vygeneruje sám. Občas se to hodí. Co se KOTORu týče, tak jednička je o dost lepší. Herně je sice dvojka víc vytáhnutá, ale příběh není tak dobrý. Respektive není zlý, ale je zabitý. Evidentně se na té hře podepsali problémy s vývojem. [b]Ravenhorn[/b] Co tak čtu ten všeobjímající seznam RPG, hrál jsi ještě nějaké jiné? :)
Sennh
0 0
reagovat

xMort

Včera jsem o něm četl více a když jsem si s ním hrál, tak mi přijde lepší než VLC jen mě trochu štve, že se neinstaluje. :)
465785
Včera jsem o něm četl více a když jsem si s ním hrál, tak mi přijde lepší než VLC jen mě trochu štve, že se neinstaluje. :)
xMort
0 0
reagovat

Fluke

Ale všechno co jsem vyjmenoval je RPG. Ale rozdělení jaký poddruh to už je jiné. Psema to jasně. Já hraju Diablo 2 stále po battle.netu a hodně.
465784
Ale všechno co jsem vyjmenoval je RPG. Ale rozdělení jaký poddruh to už je jiné. Psema to jasně. Já hraju Diablo 2 stále po battle.netu a hodně.
Fluke
0 0
reagovat

Ravenhorn

Pleteš pátý přes devátý, sice jsou to RPG, ale každý trochu jinýho stylu.
465783
Pleteš pátý přes devátý, sice jsou to RPG, ale každý trochu jinýho stylu.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Diablo možná dvojka. Jednička je o ničem.;)
465782
Diablo možná dvojka. Jednička je o ničem.*;)*
0 0
reagovat
Osobně se mě nelíbí vůbec BG série, Icewind dale, Planetscape Tournament. Naopak pro mě super je Diablo série, Dungeon Siege série, Neverwinter nights, Might and Magic 6-8 díl, Oblivion, Two worlds, Fallout 1-2 díl, Sacred, Titan quest.
465781
Osobně se mě nelíbí vůbec BG série, Icewind dale, Planetscape Tournament. Naopak pro mě super je Diablo série, Dungeon Siege série, Neverwinter nights, Might and Magic 6-8 díl, Oblivion, Two worlds, Fallout 1-2 díl, Sacred, Titan quest.
0 0
reagovat

Silence

KOTOR 2 a výbornej příběh? Přeháníš. Nadprůměrnej, možná. Oproti jedničce ale příliš překombinovanej a vyšumákovanej. Jednička jasně vede, i když ty souboje jsou pruda u obou.;)
465780
KOTOR 2 a výbornej příběh? Přeháníš. Nadprůměrnej, možná. Oproti jedničce ale příliš překombinovanej a vyšumákovanej. Jednička jasně vede, i když ty souboje jsou pruda u obou.*;)*
Silence
0 0
reagovat

Sennh

MPC jen vypadá jako ten starý prohlížeč ve windows, ale ve skutečnosti je to něco úplně jiného. ("Media Player Classic (MPC) is a compact free software media player for Microsoft Windows. The application has a similar look and feel to the old light-weight Windows Media Player 6.4. Underneath, however, it is a completely different application which has all the options and features one might expect from a modern media player." wikipedia). Pro mě špička už několik let. Přehrává co se mu dá (pokud jsou rozumné kodeky), umí titulky, má suprově vyřešený jejich posun a típe screenshoty, víc nepotřebuju.
465779
MPC jen vypadá jako ten starý prohlížeč ve windows, ale ve skutečnosti je to něco úplně jiného. ("Media Player Classic (MPC) is a compact free software media player for Microsoft Windows. The application has a similar look and feel to the old light-weight Windows Media Player 6.4. Underneath, however, it is a completely different application which has all the options and features one might expect from a modern media player." [link="http://en.wikipedia.org/wiki/Media_player_classic"]wikipedia[/link]). Pro mě špička už několik let. Přehrává co se mu dá (pokud jsou rozumné kodeky), umí titulky, má suprově vyřešený jejich posun a típe screenshoty, víc nepotřebuju.
Sennh
0 0
reagovat
ako mal povodne skoncit film sedem
">link
465778
ako mal povodne skoncit film sedem http://youtube.com/watch?v=yeK7QnnZ9BM&mode=related&search=*:)*
0 0
reagovat
Souhlasím s HALem. Kotor, a zvlášť dvojka, má perfektní příběh a atmosféru, ale souboje jsou těžce špatné... ?)
465777
Souhlasím s HALem. Kotor, a zvlášť dvojka, má perfektní příběh a atmosféru, ale souboje jsou těžce špatné... *?)*
0 0
reagovat

křysař ľubo

heh, v BG1 se na začátku utíká před každým vlkem :D
Jo, souboje tam jsou slabší než v BG2, ale to je hlavně tím že postavy jsou na nízkých úrovních a nemají tolik možností, nemluvě o velkém THAC0
465776
heh, v BG1 se na začátku utíká před každým vlkem *:D* Jo, souboje tam jsou slabší než v BG2, ale to je hlavně tím že postavy jsou na nízkých úrovních a nemají tolik možností, nemluvě o velkém THAC0
křysař ľubo
0 0
reagovat

HAL

No úprimne, v BG1 tie súboje tiež nie sú ktoviečo (hlavne zo začiatku je to jedna veľká nuda). Šťastie, že sa autori trochu poučili a v Icewind dale a predovšetkým v druhom Baldurs Gate je to už o čomsi inom.
465775
No úprimne, v BG1 tie súboje tiež nie sú ktoviečo (hlavne zo začiatku je to jedna veľká nuda). Šťastie, že sa autori trochu poučili a v Icewind dale a predovšetkým v druhom Baldurs Gate je to už o čomsi inom.
HAL
0 0
reagovat

Ravenhorn

Opravdu dobrých soubojů je tam jen pár, přičemž alespoň drobné problémy jsem měl jen u jednoho z těch prvních - zbytek je jen nudná vata - jsou na každém rohu a všechny se dají vyřešit pár máchnutími lightsaberem a hozením dvou kouzel což je po čase otrava (byť se na ně hezky kouká). Zato z výše zmíněných her si výborně pamatuju snad každý boj.
Kotor je velice dobrá hra, ale ne kvůli soubojům.
465774
Opravdu dobrých soubojů je tam jen pár, přičemž alespoň drobné problémy jsem měl jen u jednoho z těch prvních - zbytek je jen nudná vata - jsou na každém rohu a všechny se dají vyřešit pár máchnutími lightsaberem a hozením dvou kouzel což je po čase otrava (byť se na ně hezky kouká). Zato z výše zmíněných her si výborně pamatuju snad každý boj. Kotor je velice dobrá hra, ale ne kvůli soubojům.
Ravenhorn
0 0
reagovat
Tak jsem na to přišel a přes pár chybových hlášek už vím, jak na to. Díky! :)
465773
Tak jsem na to přišel a přes pár chybových hlášek už vím, jak na to. Díky! :)
0 0
reagovat
Já MPC používám a jsem na to hrdej :D
465772
Já MPC používám a jsem na to hrdej *:D*
0 0
reagovat

HAL

Počkej ty radíš souboje z KOTOR mezi to nejhorší? A přitom je to za poslední dobu právě to nejlepší a KOTOR oba díly jsou vysoce hodnoceny? :o
465771
Počkej ty radíš souboje z KOTOR mezi to nejhorší? A přitom je to za poslední dobu právě to nejlepší a KOTOR oba díly jsou vysoce hodnoceny? *:o*
HAL
0 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se