Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 9661 - 9680 Napsat příspěvek
reaguje na: MeaCulpa
Najdi si Google zprávy, zadej si tam Banger Mišík, Rozhlas, CT apod. o tom psali pred Vary. Tím bych to asi ukončil. :)

Nikde jsem nenapsal, že to propagaci nepomůže. Ale fakt jsi uvedl blbý příklad něčeho co zapadne, nezapadlo by, kvůli Mišíkovi a filmu natočeném na iPhone.
833101
Najdi si Google zprávy, zadej si tam Banger Mišík, Rozhlas, CT apod. o tom psali pred Vary. Tím bych to asi ukončil. *:)* Nikde jsem nenapsal, že to propagaci nepomůže. Ale fakt jsi uvedl blbý příklad něčeho co zapadne, nezapadlo by, kvůli Mišíkovi a filmu natočeném na iPhone.
833046
2 -4
reagovat
Mým nezapomenutelným zážitkem na LFŠ bylo, jak jsem tam před několika lety poprvé potkal Rimsyho. Ve sprše sportovní školy. :)):D 
833100
Mým nezapomenutelným zážitkem na LFŠ bylo, jak jsem tam před několika lety poprvé potkal Rimsyho. [spoiler]Ve sprše sportovní školy.[/spoiler] *:))**:D* 
7 -1
reagují: verbst
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Ode mě tedy žádná podobná osobní "small world" zkušenost, neboj, ale můžu ti alespoň prozradit, že z tvého tehdejšího komentáře zde, kde jsi své zážitky z té hororové Pohody 2009 líčil, si dodnes pár nepěkných detailů pamatuju...
833098
Ode mě tedy žádná podobná osobní "small world" zkušenost, neboj, ale můžu ti alespoň prozradit, že z tvého tehdejšího komentáře zde, kde jsi své zážitky z té hororové Pohody 2009 líčil, si dodnes pár nepěkných detailů pamatuju...
833068
2 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Zapadlo by to naprosto komercne a krome filmovych webu by o tom nikdo nevedel. Diky Varum se o tom psalo v reflexu, reporteru a vicemene na vsech mainstream webech. Dokonce i nasi se me ptali jestli tam jdeme na ten drsny film s Misikem o drogach o kterem se pise. ;) Bez Varu by to melo premieru, napsala by o tom moviezone a par film webu a cau. Pro tenhle typ filmu jsou Vary strasne dulezity. 

To ze jsou na to naveseny kalby a pozlatko pro bulvar (primarne ze soukromych party, ktery na tom festaku vicemene parazituji) za to ten festival nemuze.
833097
Zapadlo by to naprosto komercne a krome filmovych webu by o tom nikdo nevedel. Diky Varum se o tom psalo v reflexu, reporteru a vicemene na vsech mainstream webech. Dokonce i nasi se me ptali jestli tam jdeme na ten drsny film s Misikem o drogach o kterem se pise. *;)* Bez Varu by to melo premieru, napsala by o tom moviezone a par film webu a cau. Pro tenhle typ filmu jsou Vary strasne dulezity.  To ze jsou na to naveseny kalby a pozlatko pro bulvar (primarne ze soukromych party, ktery na tom festaku vicemene parazituji) za to ten festival nemuze.
833059
5 -4
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jeste se Ted dozvi, ze jsem tam byl taky a rupne mu cevka :D
833094
Jeste se Ted dozvi, ze jsem tam byl taky a rupne mu cevka *:D*
833090
9 0
reagovat
reaguje na: SteKi
Před 16 rokama modelka nebyla, ale dava mi to vlastne smysl :D
833090
Před 16 rokama modelka nebyla, ale dava mi to vlastne smysl :D
833087
5 -2
reagují: Vincent
reagovat
reaguje na: SteKi
Seres me... Ale strasne :D
833089
Seres me... Ale strasne :D
833087
4 -2
reagovat
Takze abych to shrnul. Gorecki si uziva Pohodu, já sem naklusu s nekonkretni vzpominkou na jednu z prvnich slecen, do ktery sem byl zabouchlej az po usi, nejmenuju ji, to vse v zapadlem koute MZ, kam chodi pravidelne tak 30 lidi, a za dve hodiny se ozve Steki, kterej ji taky zná... Well, fuck... :D
833088
Takze abych to shrnul. Gorecki si uziva Pohodu, já sem naklusu s nekonkretni vzpominkou na jednu z prvnich slecen, do ktery sem byl zabouchlej az po usi, nejmenuju ji, to vse v zapadlem koute MZ, kam chodi pravidelne tak 30 lidi, a za dve hodiny se ozve Steki, kterej ji taky zná... Well, fuck... :D
10 -2
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jasné že je to ona. Trnava je malá :D Foto ako dôkaz nech máš nad čím rozmýšlať (je modelka tak hádam to nieje nevhodné) link
833087
Jasné že je to ona. Trnava je malá *:D* Foto ako dôkaz nech máš nad čím rozmýšlať (je modelka tak hádam to nieje nevhodné) https://instagram.fbts6-1.fna.fbcdn.net/v/t51.2885-15/47181454_510121429485441_7467557338524990027_n.jpg?stp=dst-jpg_e35&_nc_ht=instagram.fbts6-1.fna.fbcdn.net&_nc_cat=109&_nc_ohc=PEojUFxIukYAX80Gwxs&tn=AUZKDtmOHHYtePK8&edm=ALQROFkBAAAA&ccb=7-5&ig_cache_key=MTkzMjgxNTM1OTQ2ODgxMDQ0MQ%3D%3D.2-ccb7-5&oh=00_AT-gQYy5L5L3hswHzkgv4uzHC5zpOTJwm4NRgZB0BjOnGQ&oe=62CE226F&_nc_sid=30a2ef
833086
6 -2
reagují: TedGeorge, TedGeorge
reagovat
reaguje na: SteKi
No ty vole, to je ona... Jezisi já uz teď nesmim nic psat, ten svet je kurva malej :D
833086
No ty vole, to je ona... Jezisi já uz teď nesmim nic psat, ten svet je kurva malej :D
833082
4 -2
reagují: SteKi
reagovat
Zacina Nick…
833083
Zacina Nick…
2 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Čajka bola moja mladosť :) Po šichte v kine to bola naša zastávka na ceste domov a skoro vždy sme zostali do záverečnej a o tretej ráno pomáhali upratať stoličky. A volá sa Veronika :)) .... panebože ja som bol do nej platonicky zamilovaný až po uši! Ale nikdy som s ňou ani neprehovoril a to som Martina poznal :D 
Ale čajka už dlho nie je to čo kedysi. Nejak to tam upadlo. Alebo ja už som starý 
833082
Čajka bola moja mladosť *:)* Po šichte v kine to bola naša zastávka na ceste domov a skoro vždy sme zostali do záverečnej a o tretej ráno pomáhali upratať stoličky. A volá sa Veronika *:))* .... panebože ja som bol do nej platonicky zamilovaný až po uši! Ale nikdy som s ňou ani neprehovoril a to som Martina poznal *:D*  Ale čajka už dlho nie je to čo kedysi. Nejak to tam upadlo. Alebo ja už som starý 
833068
3 -2
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jezisi to bolo popici napisane, diky za to. Kazdy ma podobne osobne spomienky na tento festival. Inac ano, to bude asi to vynimocne. Ze ked sem prides a si inac uplny kokot, stane sa z teba pohodak. To ti mnichovcania spominali, ze ta tu nikto neokradne, neobleje ta pivom len tak ked ides pomedzi stany a podobne. To sa festival asi nemoze naucit, s tym sa musi narodit.:+
833081
Jezisi to bolo popici napisane, diky za to. Kazdy ma podobne osobne spomienky na tento festival. Inac ano, to bude asi to vynimocne. Ze ked sem prides a si inac uplny kokot, stane sa z teba pohodak. To ti mnichovcania spominali, ze ta tu nikto neokradne, neobleje ta pivom len tak ked ides pomedzi stany a podobne. To sa festival asi nemoze naucit, s tym sa musi narodit.*:+*
833068
4 -2
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Look How They Massacred My Boy...
833078
Look How They Massacred My Boy...
833073
3 -1
reagovat
reaguje na: AndyKaufman

James Caan

sakra! Santino!! Neskutečně charismatickej herec!! Škoda že nenatočil více kultovních filmů a třeba si nedal nějakej film s Mcqueenem v 70. letech.
Tihle dva by v nějakým akčním filmu byly fakt užasní!

bude chybět ..
833073
sakra! Santino!! Neskutečně charismatickej herec!! Škoda že nenatočil více kultovních filmů a třeba si nedal nějakej film s Mcqueenem v 70. letech. Tihle dva by v nějakým akčním filmu byly fakt užasní! bude chybět ..
James Caan
833061
5 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Attikus
Ano ano, Hoegardenu jsme tam vypili fakt dost :) A makala tam hlavne Martinova segra :D
833070
Ano ano, Hoegardenu jsme tam vypili fakt dost :) A makala tam hlavne Martinova segra :D
833069
2 -1
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Porozumel som správne, že myslíš podnik Čajka v Trnave? Lebo ten je dosť výchyrený, dlho to bol jeden z mála podnikov kde sa vnútri nefajčilo už od začiatku, dlho to bol jediný podnik kde čapovali Hoegarden a Lefebvre (ten tuším stále má unikát v rámci TT). Vychýrenosť má ale tienistú stránku, že to je tam skoro furt plné. Jedno ale nechápem, po korone teraz tam aj keď už nie sú obmedzenia zatvárajú cez týždeň a teda aj cez semester už pomaly o desiatej večer a cez víkend pred polnocou, v takomto podniku!!! Ako domorodec mám síce aj obľúbenejšie podniky (hlavne tie, kde majú alové pivá, ktoré mi viac šmakujú), ale rád zajdem aj tam :)
833069
Porozumel som správne, že myslíš podnik Čajka v Trnave? Lebo ten je dosť výchyrený, dlho to bol jeden z mála podnikov kde sa vnútri nefajčilo už od začiatku, dlho to bol jediný podnik kde čapovali Hoegarden a Lefebvre (ten tuším stále má unikát v rámci TT). Vychýrenosť má ale tienistú stránku, že to je tam skoro furt plné. Jedno ale nechápem, po korone teraz tam aj keď už nie sú obmedzenia zatvárajú cez týždeň a teda aj cez semester už pomaly o desiatej večer a cez víkend pred polnocou, v takomto podniku!!! Ako domorodec mám síce aj obľúbenejšie podniky (hlavne tie, kde majú alové pivá, ktoré mi viac šmakujú), ale rád zajdem aj tam *:)*
833068
4 -1
reagují: TedGeorge
reagovat
reaguje na: Gorecki
Ja ti naprosto verim a na Pohodu mam jenom nejlepsi vzpominky.
Jeste na stredni me tam dotahle kamarad a pak jsme jezdili x let kazdej rok. Presne jak rikas, okamzite me upoutalo, jak je to bozsky zorganizovane. Mel sem pocit, ze se mysli uplne na vsechno a kdyz uz nebyl Misa Kascak na podiu a burcoval davy, aby zatleskali Lasicovi a pak se presunuli o kus dal na Prodigy, tak ho clovek potkal na pivu mezi lidma. Kdyz jsme jeden rok dali navic i Rock for People, tak to bylo hodne smutne. Pohoda byla uplne nekde jinde.

Kapitola sama o sobe jsou ty lidi. Snad ani jednou jsme nenarazili na kreteny, ktery by to kazili ostatnim (ale mozna jsme meli stesti), ale to byla proste parada.

Uz sem zase grafoman, ale ty vzpominky ty vole... Ja to musim hodit po rocnicich a sorry, ze pisu jako hovno bez diakritiky :)

Prvni rok (tusim 2004 nebo 2005). Jirka (ja) a Jirka (nejlepsi kamos z gymplu) jsme prijeli jako vyjeveni mlicnaci a byly radi, ze jsme se tam po strastiplne ceste z Vysociny vubec dostali. V autobuse z Trnavy jsme se nahodou seznamili s jakymsi Martinem a jeho neskutecne nadhernou segrou. Po cca hodinovem pokecu jsme postavili stany vedle sebe a bylo zadelano na dlouhe pratelstvi.

2006 - Moc si toho nepamatuju, mel sem divocejsi obdobi, vim ze sem si tam prvni den od nekoho potahl asi hasis a byl sem dva dny uplne mimo. Ale bylo mi receno, ze to byl paradni a nezapomenutelny rocnik, kde jsme navazali plno pratelstvi :D

2007 - Martin nam volal uz mesice predem, jestli prijedem. Po prijezdu mi bylo jasny proc. Utvoril stanove mestecko cca 20 stanu s prateli z minuleho rocniku, na ktere sem si sice moc nepamatoval, ale kdyz jsme tam prijizdeli, tak vsichni skandovali "Jirka a Jirka, jooooo" a bylo to zase bozi a nezapomenutelny :D

2008 - Na festival jsme jeli s tydennim predstihem, prochazeli Trnavu a okoli, uzivali si genialni pohostinstvi jmenem Cajka (ze ji nekdo tady zna, ze jo? :D) a na festaku si znova uzivali tu nejvetsi... Pohodu. Sorry, ze uz se opakuju, ty rocniky trochu splyvaji. Az teda na ten nasledujici, no.

2009 - Zase vsechno super. Az do jiste chvile. Zacal se zvedat vitr, se vsem jsme zamirili do toho stanu a najednou behem vteriny totalni peklo. Kolem vsichni rvali, ja s Jirkou jsme meli obrovsky stesti, par nasich kamaradu uz bohuzel ne, protoze to na nas fakt spadlo. Do konce zivota nezapomenu, jak tam proudila jedna sanitka za druhou, zoufalej rev, kolem krev, festival okamzite ukoncenej, mobily pretizeny, i u nas doma panika... Protoze se normalne nedalo dostat pryc a vsichni chteli vypadnout, tak nekdo prostrihal diru v plote, kterou jsme zpoceny s dalsima stovkama lidi prolezli a pak se plahocili kilometry beze slova polem k parkovisti, kde jsme jeste x hodin cekali.

No a pak byl konec. Nasledujici dva roky (nevim, jestli 2010 rocnik vubec byl) jsme si rekli, ze vynechame. Pak jsem se s kamaradem kvuli zenske rozkmotrili (uz jsme cajk) a doted jsme se nazpatek nepodivali. Ale kdyz te ctu, tak mam sto chuti zvednout telefon a donutit ho, at tam se mnou pristi rok jede.

Jo, ten pocit se tezko popisuje, to mas naprostej recht, byt asi nejakou roli hraje i nostalgie a fakt, ze sem byl mladej, no :)

Sorry, muselo to jit ven :D
833068
Ja ti naprosto verim a na Pohodu mam jenom nejlepsi vzpominky. Jeste na stredni me tam dotahle kamarad a pak jsme jezdili x let kazdej rok. Presne jak rikas, okamzite me upoutalo, jak je to bozsky zorganizovane. Mel sem pocit, ze se mysli uplne na vsechno a kdyz uz nebyl Misa Kascak na podiu a burcoval davy, aby zatleskali Lasicovi a pak se presunuli o kus dal na Prodigy, tak ho clovek potkal na pivu mezi lidma. Kdyz jsme jeden rok dali navic i Rock for People, tak to bylo hodne smutne. [b]Pohoda[/b] byla uplne nekde jinde. Kapitola sama o sobe jsou ty lidi. Snad ani jednou jsme nenarazili na kreteny, ktery by to kazili ostatnim (ale mozna jsme meli stesti), ale to byla proste parada. Uz sem zase grafoman, ale ty vzpominky ty vole... Ja to musim hodit po rocnicich a sorry, ze pisu jako hovno bez diakritiky :) Prvni rok ([b]tusim 2004 nebo 2005[/b]). Jirka (ja) a Jirka (nejlepsi kamos z gymplu) jsme prijeli jako vyjeveni mlicnaci a byly radi, ze jsme se tam po strastiplne ceste z Vysociny vubec dostali. V autobuse z Trnavy jsme se nahodou seznamili s jakymsi Martinem a jeho neskutecne nadhernou segrou. Po cca hodinovem pokecu jsme postavili stany vedle sebe a bylo zadelano na dlouhe pratelstvi. [b]2006 -[/b] Moc si toho nepamatuju, mel sem divocejsi obdobi, vim ze sem si tam prvni den od nekoho potahl asi hasis a byl sem dva dny uplne mimo. Ale bylo mi receno, ze to byl paradni a nezapomenutelny rocnik, kde jsme navazali plno pratelstvi :D [b]2007 -[/b] Martin nam volal uz mesice predem, jestli prijedem. Po prijezdu mi bylo jasny proc. Utvoril stanove mestecko cca 20 stanu s prateli z minuleho rocniku, na ktere sem si sice moc nepamatoval, ale kdyz jsme tam prijizdeli, tak vsichni skandovali "Jirka a Jirka, jooooo" a bylo to zase bozi a nezapomenutelny :D [b]2008 -[/b] Na festival jsme jeli s tydennim predstihem, prochazeli Trnavu a okoli, uzivali si genialni pohostinstvi jmenem Cajka (ze ji nekdo tady zna, ze jo? :D) a na festaku si znova uzivali tu nejvetsi... Pohodu. Sorry, ze uz se opakuju, ty rocniky trochu splyvaji. Az teda na ten nasledujici, no. [b]2009 -[/b] Zase vsechno super. Az do jiste chvile. Zacal se zvedat vitr, se vsem jsme zamirili do toho stanu a najednou behem vteriny totalni peklo. Kolem vsichni rvali, ja s Jirkou jsme meli obrovsky stesti, par nasich kamaradu uz bohuzel ne, protoze to na nas fakt spadlo. Do konce zivota nezapomenu, jak tam proudila jedna sanitka za druhou, zoufalej rev, kolem krev, festival okamzite ukoncenej, mobily pretizeny, i u nas doma panika... Protoze se normalne nedalo dostat pryc a vsichni chteli vypadnout, tak nekdo prostrihal diru v plote, kterou jsme zpoceny s dalsima stovkama lidi prolezli a pak se plahocili kilometry beze slova polem k parkovisti, kde jsme jeste x hodin cekali. No a pak byl konec. Nasledujici dva roky (nevim, jestli 2010 rocnik vubec byl) jsme si rekli, ze vynechame. Pak jsem se s kamaradem kvuli zenske rozkmotrili (uz jsme cajk) a doted jsme se nazpatek nepodivali. Ale kdyz te ctu, tak mam sto chuti zvednout telefon a donutit ho, at tam se mnou pristi rok jede. Jo, ten pocit se tezko popisuje, to mas naprostej recht, byt asi nejakou roli hraje i nostalgie a fakt, ze sem byl mladej, no :) Sorry, muselo to jit ven :D
833058
12 -1
reagovat
Tony, jestli se chceš pobavit o filmech naživo, přijeď na Filmovku. Budeš nadšený. Kam se hrabou Vary.
833067
Tony, jestli se chceš pobavit o filmech naživo, přijeď na Filmovku. Budeš nadšený. Kam se hrabou Vary.
4 -1
reagovat
reaguje na: Gorecki
Hele, klidně bych si cestu mohl vygooglit, ale radši se zeptám jestli sami nemáte lepší tipy. 
833066
Hele, klidně bych si cestu mohl vygooglit, ale radši se zeptám jestli sami nemáte lepší tipy. 
833044
5 0
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se