Víc jich je tam bez makeupu v pohodě. Mila, Reese, Miley,...ale většina je teda děs to je fakt. Jediná Lea Mischelle vypadá líp bez. Nejspíš je to ale tím otřesným makeupem.
|
reagovat
|
|
reagovat
|
- Mila vede .. 
|
reagovat
|
|
reagovat
|
|
reagovat
|



|
reagovat
|