Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 7081 - 7100 Napsat příspěvek
Mně by se jako Joel líbil Rahul Kohli z Půlnoční mše a vůbec by mi to nevadilo.
854843
Mně by se jako Joel líbil Rahul Kohli z Půlnoční mše a vůbec by mi to nevadilo.
4 0
reagují: Haggar, Gonzi
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Zvlast kdyz skoro 2/3 chilanu maji vazbu / cast rodiny puvod v Evrope. :)
854839
Zvlast kdyz skoro 2/3 chilanu maji vazbu / cast rodiny puvod v Evrope. :)
854830
4 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Tak zrovna ta dcera mi prisla dobre zahrana a se screen presence. Ale ono to je zjevne cele, nebo aspon z vetsiny, dobre obsazene. Imo se tohle hodne tahne diky shit projektum, co nenaplnily ocekavani. Kdy to tam casto kricelo "kvoty", ale zaroven ta celkova uroven castu (a talentu za kamerou byla nizka). Takze se z toho stalo synonym pro shitackej projekt a pri tom co se dnes toci to patrne byla i nejaka IP vec, remake, reboot etc. Ci-li to uz melo predem i nejakou oddanou fanbase nebo povedomi o tom materialu / puvodni verzi a jak by to vlastne melo vypadat. :)
854838
Tak zrovna ta dcera mi prisla dobre zahrana a se screen presence. Ale ono to je zjevne cele, nebo aspon z vetsiny, dobre obsazene. Imo se tohle hodne tahne diky shit projektum, co nenaplnily ocekavani. Kdy to tam casto kricelo "kvoty", ale zaroven ta celkova uroven castu (a talentu za kamerou byla nizka). Takze se z toho stalo synonym pro shitackej projekt a pri tom co se dnes toci to patrne byla i nejaka IP vec, remake, reboot etc. Ci-li to uz melo predem i nejakou oddanou fanbase nebo povedomi o tom materialu / puvodni verzi a jak by to vlastne melo vypadat. :)
854834
6 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak já hlavně na netu vidím plno nářků právě na tu jeho dceru... To je fakt u každého druhého příspěvku právě k LASTKU a x lidí tam brečí a křičí, že to je sprzněné a že nebudou podporovat Blackwashing :D:DTak kde jsme. Jako, jejich problém. Samozřejmě bych to řešit nemusel, ale vídám to čím dál častěji a chtěl jsem to pořešit tady se super komunitou :))
854834
Tak já hlavně na netu vidím plno nářků právě na tu jeho dceru... To je fakt u každého druhého příspěvku právě k LASTKU a x lidí tam brečí a křičí, že to je sprzněné a že nebudou podporovat Blackwashing *:D**:D*Tak kde jsme. Jako, jejich problém. Samozřejmě bych to řešit nemusel, ale vídám to čím dál častěji a chtěl jsem to pořešit tady se super komunitou :))
854833
2 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: rollman69
Tak by bylo divne, kdyby jen jeden bracha byl latino, ne? :) Nicmene mi uplne nepripada, ze zrovna zmeny na latinos by nekomu vadily, aspon jsem je nejak na netu nikdy moc nezachytil. A ciste osobne, kdybych trebas obsazoval Batmana, tak asi volim Edgara Ramireze. :)
854833
Tak by bylo divne, kdyby jen jeden bracha byl latino, ne? :) Nicmene mi uplne nepripada, ze zrovna zmeny na latinos by nekomu vadily, aspon jsem je nejak na netu nikdy moc nezachytil. A ciste osobne, kdybych trebas obsazoval Batmana, tak asi volim Edgara Ramireze. :)
854819
3 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: Papricek
To zas bude v komentářích a diskuzích nablito:D:D:D
854832
To zas bude v komentářích a diskuzích nablito*:D**:D**:D*
854831
2 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Herečka, co hraje Joelovu dceru, je zrovna míšenka. Mamka je Thandiwe Newton (jakoby ji z oka vypadla), ale otec je běloch. Lidi začnou teprve pořádně prskat až se dozví, že Tommyho manželku, která je ve hře pěkná bloncka, hraje černoška:D
854831
Herečka, co hraje Joelovu dceru, je zrovna míšenka. Mamka je Thandiwe Newton (jakoby ji z oka vypadla), ale otec je běloch. Lidi začnou teprve pořádně prskat až se dozví, že Tommyho manželku, která je ve hře pěkná bloncka, hraje černoška*:D*
854819
4 0
reagují: rollman69
reagovat
Hlavně člověk, který nadává, že Pedro Pascal není bílý už je fakt extrémní antropolog. 

Kde je ta hranice, proti člověku z Chile jsem rasista, ale Španělsko už je ok? 

Ideálně mi to třeba vysvětlete na dvojici Diego Luna - Banderas.
854830
Hlavně člověk, který nadává, že Pedro Pascal není bílý už je fakt extrémní antropolog.  Kde je ta hranice, proti člověku z Chile jsem rasista, ale Španělsko už je ok?  Ideálně mi to třeba vysvětlete na dvojici Diego Luna - Banderas.
10 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: dreamy
Spíš mě zajímal názor celkově na tyhle kriply. Jinak máš pravdu. Lidi jsou nadšení a to je vše v pořádku. Bohudík je svět ještě v pohodě, ale setkávám se s tím čím dál častěji, tak mě zajímalo, jak je to tady a ano, za tou tyčí si stojím :))
854829
Spíš mě zajímal názor celkově na tyhle kriply. Jinak máš pravdu. Lidi jsou nadšení a to je vše v pořádku. Bohudík je svět ještě v pohodě, ale setkávám se s tím čím dál častěji, tak mě zajímalo, jak je to tady a ano, za tou tyčí si stojím :))
854828
2 -3
reagovat
nwm no..tyhle nářky spíš někam na osobní fb asi ne.. 

Co se předloh týče, tak lidi vždycky prskaj jak si někdo dovoluje jim šáhnout na něco z knihy nebo hry.. a vždycky budou..už z podstaty věci to tak prostě bude a není to jen o etniku..Eragon měl černého krále jestě než to bylo trendy a dostaval bídu že to proste je sracka film

Last of us je aktualní událost a 99 procent internetu řeší jaká je to mega povedená adaptace a ty si vytáhneš ten zlomek co řeší hovna a chceš jim lámat kosti tyčí:D...to odignoruju a nebo vypnu internet nač si dělat drama
854828
nwm no..tyhle nářky spíš někam na osobní fb asi ne..  Co se předloh týče, tak lidi vždycky prskaj jak si někdo dovoluje jim šáhnout na něco z knihy nebo hry.. a vždycky budou..už z podstaty věci to tak prostě bude a není to jen o etniku..Eragon měl černého krále jestě než to bylo trendy a dostaval bídu že to proste je sracka film Last of us je aktualní událost a 99 procent internetu řeší jaká je to mega povedená adaptace a ty si vytáhneš ten zlomek co řeší hovna a chceš jim lámat kosti tyčí*:D*...to odignoruju a nebo vypnu internet nač si dělat drama
10 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Já měl občas pocit u sledování, že bych měl zmáčknout třeba křížek :D:D Nedávno jsem taky dohrál dvojku, platinka cinkla 8)
854827
Já měl občas pocit u sledování, že bych měl zmáčknout třeba křížek *:D**:D* Nedávno jsem taky dohrál dvojku, platinka cinkla *8)*
854826
1 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Výpisu se v mini recenzi.

Hru mám teď týden dohranou potřetí a zrovna hraju dvojku podruhé, takže to mám dost fresh.
854826
Výpisu se v mini recenzi. Hru mám teď týden dohranou potřetí a zrovna hraju dvojku podruhé, takže to mám dost fresh.
854824
2 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: (=LIFTY=)
Tak dej pak echo :) :D
854824
Tak dej pak echo :) *:D*
854823
1 0
reagují: (=LIFTY=)
reagovat
reaguje na: rollman69
Jako zrovna tady dost pláčou na špatném hrobě. Hra je zastoupena postavami všech možných národností a nebojí se tam ani gay témat.
Nedávný Sandman byl příkladem toho, že pokud je seriál kvalitní, může být kdo chce jaký chce.
Mně ten Tommy taky moc nesedl, ale spíš vzhledem vůči předloze, ale za 20 minut se na to vrhnu a věřím, že změním názor.
854823
Jako zrovna tady dost pláčou na špatném hrobě. Hra je zastoupena postavami všech možných národností a nebojí se tam ani gay témat. Nedávný Sandman byl příkladem toho, že pokud je seriál kvalitní, může být kdo chce jaký chce. Mně ten Tommy taky moc nesedl, ale spíš vzhledem vůči předloze, ale za 20 minut se na to vrhnu a věřím, že změním názor.
854819
6 0
reagují: rollman69
reagovat
reaguje na: TedGeorge
Jako, možná dokážu pochopit nějaké výjimky, kdy je to fakt tlačené neskutečně na sílu a změna nemá absolutně žádný smysl. Ale zrovna tady u Lastka mi to přijde jako zoufalý výkřik idiotů. Jen,  že zrovna tohle se teď hodně řeší.
854822
Jako, možná dokážu pochopit nějaké výjimky, kdy je to fakt tlačené neskutečně na sílu a změna nemá absolutně žádný smysl. Ale zrovna tady u Lastka mi to přijde jako zoufalý výkřik idiotů. Jen,  že zrovna tohle se teď hodně řeší.
854821
5 0
reagovat
reaguje na: rollman69
Nejses sam 
854821
Nejses sam 
854819
5 0
reagují: rollman69
reagovat

Moje nervy

Jsem sám nebo Vás taky už nebaví číst jak jsou všechny předlohy przněné změnou bělocha na černocha atd?Jako poslední dobou třeba právě u toho Last of us. Tam se furt lidi ohánějí, že v příběhu je dcera bílá, v seriálů snědá. Tommy je mexikánec atd. Vždyť to nemá na příběh žádný zásadní vliv, tak o co těm bezmozkům jde? To už opravdu žijeme v době, kdy budu prznit film jen proto, že tam oproti FIKTIVNÍ předloze hraje jiné etnikum? Já bych je fakt mlátil tyčí!!!
854819
Jsem sám nebo Vás taky už nebaví číst jak jsou všechny předlohy przněné změnou bělocha na černocha atd?Jako poslední dobou třeba právě u toho Last of us. Tam se furt lidi ohánějí, že v příběhu je dcera bílá, v seriálů snědá. Tommy je mexikánec atd. Vždyť to nemá na příběh žádný zásadní vliv, tak o co těm bezmozkům jde? To už opravdu žijeme v době, kdy budu prznit film jen proto, že tam oproti FIKTIVNÍ předloze hraje jiné etnikum? Já bych je fakt mlátil tyčí!!!
Moje nervy
11 -5
reagovat
Zemřela Gina Lollobrigida. 
854765
Zemřela Gina Lollobrigida. 
6 0
reagovat
reaguje na: pepo
:D:D:D
854728
*:D**:D**:D*
854714
2 0
reagovat
reaguje na: TedGeorge
určite lepšie ako moja orientácia,keďže som netrafil diskusiu:D:D:D:D
854714
určite lepšie ako moja orientácia,keďže som netrafil diskusiu*:D**:D**:D**:D*
854712
8 0
reagují: Gacy
reagovat
Komentáře
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se