Užíváním této stránky souhlasíte s všeobecnými podmínkami.
Tato stránka používá cookies.

Diskuzní fórum KECÁRNA

příspěvky 6621 - 6640 Napsat příspěvek
reaguje na: AndyKaufman
Pravda, takže jako producent tam asi fakt není.
Tím spíš ale čekám, že jej jako trigger pullera, jej sprostí viny a zbrojířku zavřou, protože přesně tohle je jaksi celý důvod její existence.
855348
Pravda, takže jako producent tam asi fakt není. Tím spíš ale čekám, že jej jako trigger pullera, jej sprostí viny a zbrojířku zavřou, protože přesně tohle je jaksi celý důvod její existence.
855345
4 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: MarvinP
Pavla Fischera jsem volil před pěti lety v prvním kole. A přesně tyhle jeho výroky mu teď dost uškodily i u mě.

Jinak si myslím, že má podobný problém jako Honza Fischer ještě pět let předtím. Prostě postrádá výraznější charakter. Nikomu by extra nevadil, ale zároveň nedokáže dost lidí nadchnout.

Mimochodem, ten včerejší billboard je nové dno Prchala a spol.
855347
Pavla Fischera jsem volil před pěti lety v prvním kole. A přesně tyhle jeho výroky mu teď dost uškodily i u mě. Jinak si myslím, že má podobný problém jako Honza Fischer ještě pět let předtím. Prostě postrádá výraznější charakter. Nikomu by extra nevadil, ale zároveň nedokáže dost lidí nadchnout. Mimochodem, ten včerejší billboard je nové dno Prchala a spol.
855342
3 0
reagují: MarvinP, The Joker
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Jo, to urcite. Ale kdyz je to celebrita, navic ta spravnacka, tak spousta lidi bude tomu cloveku naklonena automaticky. Je tam proste nejaka familiernost, i kdyz ne uplne ukotvena v realite. Urcite tam bylo snazsi rozjet "jsem v tom take obet" imo.

A souhlas, tohle je zjevne o individualnich chybach dvou jedincu. Ta obzaloba. Jinak by v tom figurovali dalsi lide...
855346
Jo, to urcite. Ale kdyz je to celebrita, navic ta spravnacka, tak spousta lidi bude tomu cloveku naklonena automaticky. Je tam proste nejaka familiernost, i kdyz ne uplne ukotvena v realite. Urcite tam bylo snazsi rozjet "jsem v tom take obet" imo. A souhlas, tohle je zjevne o individualnich chybach dvou jedincu. Ta obzaloba. Jinak by v tom figurovali dalsi lide...
855340
5 0
reagovat
reaguje na: Gonzi
Z pozice producenta by obžalovali i ostatní producenty, teď jsou tam jen dva, on a zbrojířka. 

IMHO oba odejdou s podmínkou. 
855345
Z pozice producenta by obžalovali i ostatní producenty, teď jsou tam jen dva, on a zbrojířka.  IMHO oba odejdou s podmínkou. 
855341
5 0
reagují: Gonzi
reagovat
reaguje na: JAGODA
To je ta magie Fischera, kterou kdyby dokázal ukočírovat, tak mohl vystoupat velmi vysoko. V Praze ho volí liberální levičácký intelektuálové a na Moravě umírněnější (taky vlastně liberální, ale z hlediska Prahy konzervativní) katolíci :-)

Jenže jemu vždycky nějak prosákly výroky pro jednu skupinu do té druhé a spíš tím ztrácel. Chápu, že je to těžký vybalancovat. Pražští voliči Pavla to mají povětšinou jako ty (já o jeho volbě vážně uvažoval). Ale z toho nelze moc soudit, jak funguje ta jeho výrazná podpora ve Zlíně...
855342
To je ta magie Fischera, kterou kdyby dokázal ukočírovat, tak mohl vystoupat velmi vysoko. V Praze ho volí liberální levičácký intelektuálové a na Moravě umírněnější (taky vlastně liberální, ale z hlediska Prahy konzervativní) katolíci :-) Jenže jemu vždycky nějak prosákly výroky pro jednu skupinu do té druhé a spíš tím ztrácel. Chápu, že je to těžký vybalancovat. Pražští voliči Pavla to mají povětšinou jako ty (já o jeho volbě vážně uvažoval). Ale z toho nelze moc soudit, jak funguje ta jeho výrazná podpora ve Zlíně...
855311
2 0
reagují: Memphis
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Taky jsem zvědav. Podle mě nebude souzený (resp. odsouzený) za to, že jako herec zmáčkl spoušť, ale že jako producent něco zanedbal. Jsem hodně zvědavý na průběh/výsledek.
BTW, ona je taky obžalovaná ta zbrojířka.
855341
Taky jsem zvědav. Podle mě nebude souzený (resp. odsouzený) za to, že jako herec zmáčkl spoušť, ale že jako producent něco zanedbal. Jsem hodně zvědavý na průběh/výsledek. BTW, ona je taky obžalovaná ta zbrojířka.
855312
8 0
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: The Joker
Tak ono to až tak automaticky nebylo. Baldwin rozjel masivní PR podporu, která mu částečně vycházela. 
855340
Tak ono to až tak automaticky nebylo. Baldwin rozjel masivní PR podporu, která mu částečně vycházela. 
855329
4 0
reagují: The Joker
reagovat
reaguje na: The Joker
Předpokládám že bude nějaký dokument na Netflix nebo to udělají jako mini sérii ve stylu American crime story do 2 let 
855334
Předpokládám že bude nějaký dokument na Netflix nebo to udělají jako mini sérii ve stylu American crime story do 2 let 
855329
2 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
To je tez ukazka, jak lidi automaticky prijimaji narativ, ktery se ze startu urci. Pak dojde na soud a realita muze byt podstatne jina...
855329
To je tez ukazka, jak lidi automaticky prijimaji narativ, ktery se ze startu urci. Pak dojde na soud a realita muze byt podstatne jina...
855312
7 0
reagují: AndyKaufman, RainMakeR
reagovat
reaguje na: RainMakeR
Chtěl bych mít tvou jistotu u slova samozřejmě. ;-) Od té doby se o tom napsalo dost, jednoznačné to není ani náhodou evidentně ani pro tamního státního zástupce. 
855325
Chtěl bych mít tvou jistotu u slova samozřejmě. ;-) Od té doby se o tom napsalo dost, jednoznačné to není ani náhodou evidentně ani pro tamního státního zástupce. 
855322
4 0
reagovat
reaguje na: AndyKaufman
Vinu nese samozřejmě ta ženská co měla na starost zbraně. On bohužel byl ten kdo zmacknul spoušť.

Jak to bylo u Brandona Lee? Tam byl někdo obviněn?
855322
Vinu nese samozřejmě ta ženská co měla na starost zbraně. On bohužel byl ten kdo zmacknul spoušť. Jak to bylo u Brandona Lee? Tam byl někdo obviněn?
855312
3 -1
reagují: AndyKaufman
reagovat
reaguje na: Disketa1
Rád bych připomněl ten ceres, který jsem dostal, když jsem psal že je Bdwin viník. Ale počkáme si na výsledek soudu. 
855312
Rád bych připomněl ten ceres, který jsem dostal, když jsem psal že je Bdwin viník. Ale počkáme si na výsledek soudu. 
855308
5 -5
reagují: Gonzi, The Joker, RainMakeR
reagovat

Krátký komentář k volbám

Četl jsem tady něco ve smyslu, že by radikální voliči P. Fischera mohli volit A. Babiše (jestli jsem to špatně pochopil, tak se omlouvám). Jen bych rád konstatoval, že patřím k voličům P. Fischera a stále si myslím, že by býval byl skvělý prezident (a to jsem ateista a liberálně smýšlející volič PirSTANu a jsem jednoznačně pro manželství pro všechny apod.), každopádně v druhém kole jednoznačně podporuji a budu volit Petra Pavla a věřím, že tak učiní většina voličů P. Fischera. Mimochodem, podle toho, jak teď Pavel Fischer podporuje Petra Pavla v boji o Hrad, tak se zdá, že to nebyl propadlý hlas a jsem za to moc rád!

Konec hlášení. :+
855311
Četl jsem tady něco ve smyslu, že by radikální voliči P. Fischera mohli volit A. Babiše (jestli jsem to špatně pochopil, tak se omlouvám). Jen bych rád konstatoval, že patřím k voličům P. Fischera a stále si myslím, že by býval byl skvělý prezident (a to jsem ateista a liberálně smýšlející volič PirSTANu a jsem jednoznačně pro manželství pro všechny apod.), každopádně v druhém kole jednoznačně podporuji a budu volit Petra Pavla a věřím, že tak učiní většina voličů P. Fischera. Mimochodem, podle toho, jak teď Pavel Fischer podporuje Petra Pavla v boji o Hrad, tak se zdá, že to nebyl propadlý hlas a jsem za to moc rád! Konec hlášení. *:+*
Krátký komentář k volbám
4 -4
reagují: MarvinP
reagovat
Americká prokuratura obžalovala Aleka Baldwina z neúmyslného zabití při natáčení westernu Rust a herec půjde před soud. 
855308
Americká prokuratura obžalovala Aleka Baldwina z neúmyslného zabití při natáčení westernu Rust a herec půjde před soud. 
7 -6
reagují: AndyKaufman
reagovat

Volební offtopic

Byl jsem se podívat v Ostravě na náměstí a už cestou tam mne zarazilo kolik aut jede stejným směrem, že jsem musel zaparkovat trochu dále od centra a dojít pěšky.  Když opomenu technické problémy se zvukem, tak nakonec dobrý pocit, že i přes vlezlý mráz se sešlo hodně lidí a hlavně mladí, dospělí  i staří, ale opravdu hodně převažovali lidi mezi 18-26 lety (možná i mladší), což mne hodně potěšilo. Hlavně ke konci projevů prošel kolem hodně mladý chalan a z plných plic zařval: "Nerudová je MILFka!!", že jsem se málem zadusil smíchy.  Nakonec to tu snad není úplně ztraceno. Ale přežít ještě týden hnojometů z druhé strany chce kumšt.
855296
Byl jsem se podívat v Ostravě na náměstí a už cestou tam mne zarazilo kolik aut jede stejným směrem, že jsem musel zaparkovat trochu dále od centra a dojít pěšky.  Když opomenu technické problémy se zvukem, tak nakonec dobrý pocit, že i přes vlezlý mráz se sešlo hodně lidí a hlavně mladí, dospělí  i staří, ale opravdu hodně převažovali lidi mezi 18-26 lety (možná i mladší), což mne hodně potěšilo. Hlavně ke konci projevů prošel kolem hodně mladý chalan a z plných plic zařval: "Nerudová je MILFka!!", že jsem se málem zadusil smíchy.  Nakonec to tu snad není úplně ztraceno. Ale přežít ještě týden hnojometů z druhé strany chce kumšt.
Volební offtopic
13 0
reagovat
Jakže na Slovensku nevieme koho voliť? Jablko je tá správna voľba :))
855295
Jakže na Slovensku nevieme koho voliť? Jablko je tá správna voľba *:))*
1 0
reagovat
reaguje na: xnewstedx
Prečítaj si ešte raz prvé dva moje riadky. Ten človek je môj kolega v práci, takže nikto neznámy. Pointa je v tom, že veľa aj vzdelaných ľudí je príliš tupých na to, aby vedeli čo sú to nejaké hodnotové otázky v širšom spektre typu väčšie zasahovanie štátu vs viac osobnej slobody a pod. Tí uvažujú oveľa viac primitívnejšie ak nie pudovo.
855266
Prečítaj si ešte raz prvé dva moje riadky. Ten človek je môj kolega v práci, takže nikto neznámy. Pointa je v tom, že veľa aj vzdelaných ľudí je príliš tupých na to, aby vedeli čo sú to nejaké hodnotové otázky v širšom spektre typu väčšie zasahovanie štátu vs viac osobnej slobody a pod. Tí uvažujú oveľa viac primitívnejšie ak nie pudovo.
855263
2 0
reagovat
reaguje na: Attikus
Ten kto volil Sme rodinu nebude voliť PS. Sám som ich volič (dal som si tu námahu, prečítať ich 20+ stranový volebný program). Sme rodina sú voliči SNS, smer, hlas, atď. Rovnaký volič, iná konzervatívna, zlodejská, komunistická, národná strana. Slovensko na stranu rangu PS nie je pripravené.
855263
Ten kto volil Sme rodinu nebude voliť PS. Sám som ich volič (dal som si tu námahu, prečítať ich 20+ stranový volebný program). Sme rodina sú voliči SNS, smer, hlas, atď. Rovnaký volič, iná konzervatívna, zlodejská, komunistická, národná strana. Slovensko na stranu rangu PS nie je pripravené.
855257
6 0
reagují: Attikus
reagovat
reaguje na: Randal K.
Skôr ľudia si nevedia vyberať, nie že nemajú z čoho, lebo ich vzdelanostná úroveň v rámci nejakej politologickej oblasti je na bode absolútnej nuly. Stále od x ľudí budeš počuť, že "politika je pánske huncútsvo" a pod reči ešte z čias Rakúsko-Uhorska, ktoré sa za komančov akurát tak utvrdili a teraz keď ti človek s vysokou školou povie, že volil posledne Sme rodina a teraz bude voliť radšej Progresívne Slovensko...omegalol. Ako ono sa to mení, ale veľmi pomaly a postupne. Sám žijem v meste kde sme si pri terajších komunálkach nevyberali medzi menším a väčším zlom, ale fakt bolo viacero dobrých kandidátov, ale áno je to výnimka.

Edit: som ale mierny optimista, preto ak budú voľby až v septembri, je šanca, že Fico 3 nebude, ale to závisí od mnohých ďalších okolností a priebehu kampane keďže cca 40% ľudí sa rozhoduje na poslednú chvíľu, takže v prvom rade by som vôbec neveril prieskumom.
855257
Skôr ľudia si nevedia vyberať, nie že nemajú z čoho, lebo ich vzdelanostná úroveň v rámci nejakej politologickej oblasti je na bode absolútnej nuly. Stále od x ľudí budeš počuť, že "politika je pánske huncútsvo" a pod reči ešte z čias Rakúsko-Uhorska, ktoré sa za komančov akurát tak utvrdili a teraz keď ti človek s vysokou školou povie, že volil posledne Sme rodina a teraz bude voliť radšej Progresívne Slovensko...omegalol. Ako ono sa to mení, ale veľmi pomaly a postupne. Sám žijem v meste kde sme si pri terajších komunálkach nevyberali medzi menším a väčším zlom, ale fakt bolo viacero dobrých kandidátov, ale áno je to výnimka. Edit: som ale mierny optimista, preto ak budú voľby až v septembri, je šanca, že Fico 3 nebude, ale to závisí od mnohých ďalších okolností a priebehu kampane keďže cca 40% ľudí sa rozhoduje na poslednú chvíľu, takže v prvom rade by som vôbec neveril prieskumom.
855256
2 0
reagují: xnewstedx
reagovat
reaguje na: The Joker
Ono to je aj o inom. Skrátka chýba silná alternatíva. Ľudia nemajú z čoho moc vyberať. Takže Fico will be back by proxy
855256
Ono to je aj o inom. Skrátka chýba silná alternatíva. Ľudia nemajú z čoho moc vyberať. Takže Fico will be back by proxy
855217
2 -1
reagují: Attikus
reagovat
© copyright 2000 - 2024.
Všechna práva vyhrazena.

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získáte možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  4. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry

Zapomenuté heslo

Pokud jste zapomněli vaše heslo nebo vám nedorazil registrační e-mail, vyplňte níže e-mailovou adresu, se kterou jste se zaregistrovali.

Přihlášení

Zapomenuté heslo
Přihlašte se jedním kliknutím přes facebook:

Registrace

Nemáte svůj účet? Registrací získate možnosti:
  1. Komentovat a hodnotit filmy a trailery
  2. Sestavovat si žebříčky oblíbených filmů a trailerů
  3. Vytvářet filmové blogy
  4. Soutěžit o filmové i nefilmové ceny
  5. Dostat se na exklusivní filmové projekce a předpremiéry
registrovat se