
Kyller
Ja bych neco rekl, ale zamotal bych se zase do spam pavuciny a posledni co chci je, aby me nekdo nekdo z redakce peskoval v poste. Radeji tedy dopiju tu treti plznicku nez se presunu dovnitr a tu punch line v reakci na tebe prenecham nekomu jinymu. Hmm, a stejne spamuju, co? 

|
reagovat
|



se objevila zpráva, že 23 letá (na americký poměry velmi hezká) holka se dostala k soudu 

