
Jen se teda bojím, že po nějaké době to bude trpět, protože nevím jestli jsem pochopil smysl hry správně, ale de facto to je pořád stejné, jen se stupňuje obtížnost... A maximální změnu poskytne změna lodi...
Uvidíme, je to rozhodně parádně zpracované




Zrovna jsem se na ten dil koukl o vikendu znovu a je to fakt bida. Dil uplne o nicem. Nejhorsi dil napric vsemi tremi herci.